Altınyaka Yolu Seyir Terası Antalya Deniz Manzarası ve bu manzarayı kirleten çirkin ucube yapı


Antalya Altınyaka yolunun hemen ilk kilometrelerinde Antalyalıların eskiden beri durup nefeslendiği, muhtesem Antalya şehir manzarasını izlediği bu nokta artık maalesef aç gözlü haramzade yöneticilerin eliyle, yine ac gözlü ve utanmaz ticaret erbabına peşkeş çekilerek videoda izlediğiniz çirkin ucube oraya dikildi.

Antalyayı sevenlere gerektir ki, bu çirkin ucube yapının hemen altindaki hiç bir işletmeye gidilmeyip bu arkadaşlara kuruş para kazandırılmasın.

Bir insan orasının ezelden beri mülk sahibi bile olsa ki -asla degildirler- yine de böyle bir çirkinliği oraya ve Antalyalılara yapmaz.

Ve maalesef buraya inşaat ruhsatı veren, o bölgede eskiden bulunan ağacları kestiren, orada yakın zamanda çıkmış orman yangınını bile vatandaşa gercek bir yangın gibi yutturmaya çalışan, siyasi görüşü her ne olursa olsun, haramzade, hırsız, ahlaksız tüm devlet erkanını da Allah bildiği gibi yapsın, yatacak yer bulamasınlar inşallah.

Ali Aksoy


Ali Aksoy Kimdir ?

Ali Aksoy Patreon SayfasıDeğerli dostlar, Daha hızlı bir şekilde eser üretebilmek için, bir Patreon sayfası açtım. Destek almadan ol(a)mayacak bu iş... Bestelerim, şiirlerim, yazılarım, nerede neyi yapıyorum, hangi eser üzerinde çalışıyorum, yazdıklarımın arka planı, hikayesi, Grup Orhun'da yapıp ettiklerimiz, konser kayıtları, sahne arkası, stüdyo içi, bireysel çalıp söylemeler, sorular ve cevaplar ve sair bundan sonrasına dair her ne var ise paylaşımlarımın çoğunu burada yapacağım. Beklerim efendim... (Ali Aksoy)

https://www.patreon.com/aliaksoy