Antalya CD Cenap Düzgün Dershaneleri


Antalya CD Cenap Düzgün Dershaneleri
CD Dershane ve Kursları Öğretmen kuruluşu olup, kurumumuz 1999 yılında CD Yabancı Dil Kursu olarak faaliyete geçmiştir. 2001 yılında Açık Öğretim ve Bilgisayar Kurslarını da bünyesine ilave etmiştir. Antalya’da ilk olarak KPSS Kurslarını açan kurum olarak bu öncülüğün gururunu taşımaktadır. Çalışmaları ile bir çok kişiye devletin kurumlarında iş bulma imkanı sağlamıştır. İlköğretim ve Liselere yönelik dershanemizinde açılması ile Antalya’da farklı bir örnek oluşturmaktadır. CD Kursları ve CD Dershaneleri olarak bünyemizde 5 ayrı alanda kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

YDS, Lise 1 ve Lise 2
SBS, 7, 6, 5, ve 4. Sınıflar
KPSS Kursları
Açıköğretim Kursları
DGS
ALES
Kurum yetkililerimiz ; Eğiitim ve Sağlık sektörünün ucuz maaliyet anlayışı değil, verimli hizmet anlayışına sahip olup , 1998 yılından beri bu anlayışla hizmet vermektedir. Öğrencilerimizin yaklaşık olarak %80 i tavsiyeler ile bizden hizmet almayı tercih etmektedir. Her bir Hizmet alanında ayrı ayrı iddialı hizmet sunmaktayız.

Gelişen bir toplum için eğitimin şart olduğu bilinciyle ve iyi bir gelecek için iyi bir eğitimin gerekliliğine inanarak, çağdaş, Atatürkçü altyapısı, uzman kadrosu, içeriği güçlü yayınları, teknolojik gelişmelere paralel olan öncü uygulamaları ile CD Dershaneleri olarak hedefimiz, öğrencilerimizi istedikleri okullara yerleştirmenin yanı sıra gelecekte söz sahibi olacak, kişilikli, donanımlı, üretken bireyler yetiştirmek, onları daha iyi yarınlara taşırken olabildiğince katkı sunmaktır.

Adres : Şarampol Caddesi Tahılpazarı Mahallesi
Muratpaşa Camii Karşısı
ANTALYA / TÜRKİYE
Tel : 0 242 244 36 26 .

0 242 248 21 45
Fax: 0 242 244 63 72

MURATPAŞA ŞUBESİ : 0242 244 33 77

SERİK ŞUBESİ : 0242 722 8 555

“Antalya CD Dersaneleri” “Cenap Düzgün Dershaneleri” “Antalya CD Cenap Düzgün” “Antalya Dersane” “Antalya Dershane” “Antalya Özel Ders” “Antalya Dersaneler” “Cenap Düzgün” “Serik Dersane” “Antalya Matematik Dersleri” “Antalya Türkçe Dersleri” “Antalya Kimya Dersleri” “Antalya Biyoloji Dersleri” “Antalya Fizik Dersleri” “Antalya Deneme Sınavı”

Youtube’da İzle !