ANTALYA GİZLİ BAHÇE KONAKLARI


http://www.antalyatv.com/ilceler/gizli-bahce-restorant-bar-disko/

Osmanlı Türk motiflerinin en seçkin tarzını günümüze taşıyarak o dönemin izlerini en sade ve şık haliyle size sunan Ceren Sultan Konağında adeta geçmiş zamana kısa bir yolculuğa çıkacaksınız. Ortalama 60 kişilik olarak hazırlanmış olan mekanda yaz kış fasıl eşliğinde dostlarınızı ve özel misafirlerinizi keyifle ağırlayacaksınız.

Tarihin doğayla bütünleştiği eşsiz bir manzaraya sahip olan tesisimiz, Türk ve Avrupa mutfaklarının en leziz örneklerini sunan kapalı ve açık Restaurantları, Amerikan bar, Pub, Cafeleri ve çeşitli aktivite imkanı olan geniş avlusu ile, her geçen gün artan bir beğeni kazanarak kendisini tanıtmaya ve misafirlerine en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Gizli Bahçe Konakları, misafirlerine unutulmayacak bir gece yaşatıyor. Oldukça yoğun bir talebin olduğu Gizli Bahçe’de bir yandan yemeğinizi yerken bir yandan da fasıl eşliğinde şarkılar söyleyip dans edebilirsiniz. Tarihi ve otantik bir atmosferde deniz manzaralı yeriniz ayırtmayı unutmayın.

“Antalya Gizli Bahçe Konakları” “Gizli Bahçe Antalya” “Gizli Bahçe Kaleiçi” “Antalya Kaleiçi” “Gizli Bahçe Konakları” “Antalya Restaurant” “Antalya Restorantlar” “Antalya Düğün” “Antalya Düğün Salonu” “Antalya Kahvaltı Mekanları” “Antalya Rock Bar” “Antalya Todors Bar” “Antalya Disko” “Antalya Disco” “Antalya Fasıl” “Antalya Canlı Müzik” “Antalya Kahvaltı Yerleri” “Antalya Kahvaltı” “Antalya İskele” “Antalya İskelesi” “Antalya Konakları” “Antalya Eski Evler”

Youtube’da İzle !