SUR ÇELİK KAPI – ANTALYA BÖLGE BAYİLİĞİ

Sur Çelik Kapı Telefonu: Tel: 0 242 312 90 99

Gsm: 0 532 687 44 09

1974 yılında Sü-Ya Ltd Şti olarak faaliyete başlayan firma, 1993’den sonra ASTAŞ ltd. Şti unvanı ile çapını genişleterek üretime devam etmiş; adının sektörde bir marka olması ile ASTAŞ, daha sonra PEKGÜZEL Şirketler Topluluğu’nun çatısı altında bir marka olarak yerini almıştır.

PEKGÜZEL Şirketler Topluluğu; Çelik kapı, iç kapı, mutfak ve banyo mobilyası üretiminde, SUR, ASTAŞ ve CULİNA markaları ile sektörde haklı yerini alarak, emin adımlarla ilerlemektedir. Aydın’da iki, Osmaniye’de bir üretim tesisi ile toplam 20.000 m2 alanda, hizmet veren PEKGÜZEL Şirketler Topluluğu markaları ile kısa sürede tercih edilen ilkler arasına girmeyi başarmıştır.

“En değerli unsur insandır” anlayışıyla hareket eden PEKGÜZEL Şirketler Topluluğu, personelin iş deneyimlerini arttırmak ve kurumsal bilgi birikimlerini çoğaltmak amacıyla; hizmet içi eğitimler vererek üretim kalitesini sürekli artırmaktadır.

Mükemmelin araştırmada gizli olduğunu bilerek, sağlam bir ekip anlayışı ile çalışan Ar-Ge departmanının başarısı ürünlerin özelliklerinde ve güvenlik unsurlarında açıkça görülmektedir. Çelik kapı da yarattığı estetiğin altına saklanmış mükemmel güvenlik unsurları İngiltere Chiltern İnstitue’den alınan “Chiltern Dynamics” ve “Chiltern İnternational Fire” belgeleri ile uluslar arası düzeyde tescillenmiştir. Ürünlerimizin; güvenilir, sağlam, kolay ulaşılabilir, kolay kullanılabilir olması ve satış sonrası desteği gibi nedenlerle tercih edilmesi, PEKGÜZEL Şirketler Topluluğu’nun kusursuzluk ve mükemmellik hedefinin doğal bir sonucudur.

Hedefimiz beslendiğimiz özü modernize edip, Türk geleneklerini ve Anadolu medeniyetlerini üretimimize taşıyarak Ulusal ve Uluslararası piyasada haklı yerimizi almak ve bunu yaparken de, “önce insan” anlayışını yüceltmektir. Astaş Çelik kapı 1993 yılında çelik kapı üretimine başlayan ASTAŞ; kısa sürede, sektöründeki ilk üç firma arasına girmeyi başarmıştır.

Önceleri “Güvenlik Kapısı” anlayışı ile tüm Ar-Ge çalışmalarını güvenlik üzerine yönlendiren ASTAŞ, güvenlik ve dayanıklılık konusundaki buluşlarını patentlemiş ve ulaştığı mükemmel güvenlik unsurlarını İngiltere Chiltern İnstitue’den alınan “Chiltern Dynamics” ve “Chiltern İnternational Fire” belgeleri ile uluslar arası düzeyde tescillemiştir.

Türkiye’de ilk olarak, Bu enstitüde ASTAŞ ÇELİK KAPI’nın balyoz ve kesici alet darbelerine dayanıklılığı test edilerek onaylanmış ve “Chiltern darbelere dayanıklılık” belgesi verilmiş; yine aynı enstitüde 1,5 saat yangına dayanıklılığı ve yalıtımı test edeilerek “Chiltern yangına dayanıklılık” belgesi verilmiştir. Değişen dinamikler güvenliğin yanı sıra estetik kaygısını beraberinde getirince, kapı kanadı içine saklanmış mükemmel güvenliği estetik ile kaplama araştırmaları Astaş’a yeniden yapılanma zorunluluğu getirmiştir. Kalite ve güvenin “sürekli ve en iyi hizmet” anlayışında saklı olduğunun bilinciyle yeni yatırımlara soyunan ASTAŞ; bugün estetiğin teknolojinin ve en önemli unsur olan güvenliğin bileşkesi olan yepyeni materyallerle üretilmiş model ve çeşitleri görmeniz için sizleri davet ediyor.

Sur Çelik Kapı; 1992 yılından bu yana Çelik Kapı sektöründe Lider ve her zaman yaptığı yeniliklerle çığır açan Astaş Çelik kapı’nın yeni bir konseptidir. Pekgüzel Şirketler Topluluğu’nun birbirinden aldıkları sinerji ve beraberindeki takım çalışması, bu gün Sur Çelik Kapı’nın doğmasına neden olmuştur. Sur Çelik Kapı yetkili bayilerinin ve güvenliği önemseyenlerin tercih ettiği yüksek teknoloji ürünleri ile kısa sürede kendinden söz ettirmiştir.

Pekgüzel Şirketler Topluluğu, deneyimini, teknoloji ile birleştirerek geliştirdiği “Sur Çelik Kapı”yı sizlerin beğenisine sunmaktan onur duymaktadır.

Adres: Kızıltoprak Mah. Mevlana Cad. No: 22/a Antalya

Tel: 0 242 312 90 99

Gsm: 0 532 687 44 09

“Sur Çelik Kapı” “Dünyanın En Güvenli Kapısı” “Çelik Kapı” “Antalya Çelik Kapı” “Villa Kapısı” “Güvenlik Sertifikası” “Astaş Çelik Kapı” “Çelik Kapı Antalya” “Antalya Çelik Kapı Satıcıları” “Kaliteli Çelik Kapı” “İnşaat Çelik Kapı” “Çelik Kapı Toptancısı” “Çelik Kapı Güvenliği” “Hırsızlık Önlem” “Hırsız Kapıyı Nasıl Açar” “Çelik Kapı Nasıl Yapılır” “Çelik Kapı Özellikleri” “Çelik Kapı Almak” “Sur Çelik Kapı Antalya”

source

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın