JCI Antalya 2018 – 2019 Devir Teslim Törenimiz

24. Yıl devir teslim törenini gerçekleştirdik.

JCI Antalya 2018 dönemini gala yemeği ve kapanış töreni ile sonlandırırken, 2018 başkanımız Evrim Kaya da, başkanlık görevini yeni dönem başkanımız Bahtiyar Uzunbay’a devretti.

Başkanlığı devreden Evrim Kaya, JCI’ ya 2014 yılında üye olmuş olup, direktörlükler ve yönetim kurulu üyeliklerinin ardından 2018 yılında başkan seçilmişti. 2019 yılından itibaren ise JCI kariyerine “Senatör” unvanı ile devam edecek.

Başkanlığı devralan Bahtiyar Uzunbay, gecede kendisini, ekibini ve projelerini tanıttı. JCI ile 2013 yılında tanışıp, 2014 yılında üye olmuş olup, direktörlükler ve yönetim kurulu üyeliklerinin ardından 2019 yılında başkan seçilmiştir.

Başkan Uzunbay’ın yönetim kurulu üyeleri ise; Onur Eren, Onur Yazıcı, Burcu Meşhur, Ülkü Göncü, Bedriye Yaşar ve Sercan Aslan’ dan oluşmaktadır.

Gecede, 2018 yılı boyunca, JCI Antalya’nın gerçekleştirdiği projeleri yürüten direktörler, katkı sağlayan üyeler ve yönetim kurulu üyeleri ödüllendirildi.

Club Hotel Sera’da yapılan devir teslim töreninin ardından hep birlikte JCI Antalya pastasını kestik. Canlı müzik eşliğinde eğlenmeye devam ettik.

Törenimize katılan JCI Türkiye Yönetimine, JCI Antalya geçmiş dönem başkanlarına, üyelerimiz ve tüm konuklarımıza teşekkür ederim.

source

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Yorum Yapın

Your email address will not be published.


*