İmamoğlu Kasımpaşa'da konuştu

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Kasımpaşa Kızılay Meydanı’nda miting düzenledi. İmamoğlu’na CHP Beyoğlu Belediye Başkan adayı Alper Taş eşlik etti.

İmamoğlu, “Kasımpaşa ve Beyoğlu, özel yerler. Beyoğlu, öğrencilik yıllarımızda kültür ve sanatla buluştuğum, İstanbul’a aşık olduğum yer. Kasımpaşa da özel bir yer. Kimlikli bir yer. Özel bir semtin özel insanlarısınız. Bütün özel insanlarına, bir kişiye değil, İstanbul’da görüp görebileceği en güzel hizmeti yapacağız. 25 yılda yaptık dediklerinin misli mislisini biz yapacağız. Kaybedilen zamanı kazandıracağız. 24 gün çok çalışmanızı istiyoruz. ‘Unumuzu eledik, eleğimizi astık’ yok. Biz çalışmaya geldik. Neyi eleyip, neyi astıklarını bilmiyoruz ama biz çalışmaya geldik. Bizim, laf yetiştirme derdimiz yok. Eleştiri yapsınlar ama iftira atmasınlar. ‘İBB’deki çalışanlara ne olacak’ diyorlar. Dünyanın en huzurlu çalışanları olacaklar. Liyakatlarının karşılığını alacaklar. Sosyal haklarını sonuna kadar alacaklar. En huzurlu emek süreçlerini yaşayacaklar. Yerleri, başımızın üstü” dedi.

Demirören Haber Ajansı’nın haber görüntülerini takip etmek için https://www.youtube.com/channel/UCxdpqtb0HIOdH7RGyfgmJbA?sub_confirmation=1 tıklayarak YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz.

Demirören Haber Ajansı(DHA) Resmi Web Sitesi
► https://www.dha.com.tr

Sosyal Medya Adreslerimiz
► https://www.facebook.com/dha
► https://twitter.com/dhainternet
► https://www.instagram.com/dha
► https://www.youtube.com/dha
► https://www.pscp.tv/demirorenhaberajansi
► https://plus.google.com/+demirorenhaberajansi
► https://www.linkedin.com/company/demirorenhaberajansi

source

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın