“NATM METODU İLE AÇILMIŞ METRO TÜNELİ ANALİZİ VE PROJE HAZIRLAMA” SEMİNERİ / 06 ARALIK 2018

“NATM METODU İLE AÇILMIŞ BİR METRO BAĞLANTI TÜNELİ İLE GİRİŞ-ÇIKIŞ YAPILARININ, STATİK / DİNAMİK ANALİZLERİNİN YAPILMASI VE UYGULAMA PROJELERİNİN HAZIRLANMASI” SEMİNERİ VE KOKTEYL GERÇEKLEŞTİRİLDİ / 06 ARALIK 2018 PERŞEMBE / SAAT: 17.30

“NATM Metodu ile Açılmış Bir Metro Bağlantı Tüneli ile Giriş-Çıkış Yapılarının, Statik / Dinamik Analizlerinin Yapılması ve Uygulama Projelerinin Hazırlanması” Semineri, Yük. İnş. Müh. Hüseyin Kemal DAL`ın sunumuyla Şubemiz Atatürk Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Tünellerin konuşulduğu seminerimizde NATM Metodu özelinde diğer tünel açma metotları olan TBM, Batırma tipi tüneller ve Kes-Kapat tüneller de ele alındı.

Sunumuna tünel açma yöntemleri ve Dünyadan tarihi örneklerle başlayan Sayın DAL, yapımında görev aldığı İstanbulda bulunan ve 300 metre uzunluğa sahip NATM Metodu ile açılan Tünel çalışması üzerinden üyelerimize metro bağlantı tünelinin giriş-çıkış yapılarının statik-dinamik analizlerini ve uygulama projelerinin hazırlanması konularında bilgiler verdi.

Soru-cevap bölümünün ardından, Şube Başkanımız Mustafa BALCInın Hüseyin Kemal DALa Teşekkür Belgesini takdim etti. Programımız verilen kokteyl ile tamamlandı.

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın