Kadife İp Örgü Bebek – Çocuk Battaniyesi Örgüsünde Sorun Yaşayanlar İçin 2. Yöntem Örgü 4K UHD

https://www.youtube.com/channel/UC8wvSO_LvTBJsXUjhnLEIGw/join
ISBN 978-605-88104-0-2
Kadife İp Örgü Bebek – Çocuk Battaniyesi Örgüsünde Sorun Yaşayanlar İçin 2. Yöntem Örgü 4K UHD


ÖNEMLİ AÇIKLAMA
Kadife İp Örgü Bebek – Çocuk Battaniyesi – 2018 – Rüksan Atak Sökmen – 4K UHD

Bu battaniyenin örümünde sorun yaşayan örgüsever izleyicilerimiz için iki farklı örüm şekli anlatımlı olarak kayda aldık.
2. Yöntemini izleyeceğiniz ve anlaşılsın diye normal bebe yünü ip kullandık. Sizler kadife veya istediğiniz her tür ipi kullanabileceksiniz

Bu örgü videolarını dikkatle izlediğinizde sorunsuz örüm işlemini gerçekleştireceksiniz.

Örgü Tasarım Ve Yapım kanalımızda yeni başlayanlar için kısa aralıklarla video yayınlıyoruz. genel örgü dersleri, örgü nasıl örülür dersleri çeşitli ipuçları ve örgü örnekleri gösteriliyor. Hazırlanan örgü modeli bölüm bölüm, ilk ilmekten son ilmek ve dikişe kadar tüm püf noktalarıyla sizlere en ince ayrıntısına kadar anlatıyoruz.
Kanalımızda bebekler için örgü modelleri, bebek tulumları, bebek ceketleri, bebek yelekleri, örgü elbiseler, çeşitli jile modelleri, patik modelleri, bebek için etek modelleri, bere modelleri, atkı ve bere modelleri, mont ve battaniye modellerini sizler için hazırlayıp sunuyor ve sürekli hazırlamaya devam ediyoruz.
Örgü modellerimiz ile ilgili merak ettiğiniz, öğrenmek istediğiniz her şeyi videolarımızın altına yorum olarak zaten yazıyorsunuz, bizde cevaplıyoruz. Kısa aralıklarla sunduğumuz yeni tasarım ve pratik bilgiler için kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Videolarımızın altına yazdığınız her yorumu dikkatle okuyoruz ve sorularınıza cevap veriyoruz. Bu yüzden aklınıza takılan her türlü soruyu yorumlar bölümünden yazarak bize sorabilirsiniz.
Merhaba sevgili örgü severler. Örgü Tasarım Ve Yapım Kanalımıza Hoş geldiniz.
Bu kanalımızda örgü severler için hazırlayıp sunduğumuz çok güzel modeller var. Kısa aralıklarla yeni bir tasarım yayınlıyoruz. Bu modellerde birinci ilmekten son ilmeğe kadar sizlere adım adım neler yapacağınızı öğretmeye çalışıyoruz.
Dikişten ütüsüne kadar gerekirse tüm açıklamaları yapıyoruz.
Sizde bu videolarımızdan haberdar olmak istiyorsanız youtube kanalımıza abone olun. Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Sevgi dolu örgüler dileriz.

Kamera/Metin Yazım Mehmet SÖKMEN
Seslendirme Rüksan Atak SÖKMEN
Çekim Tarihi 23.11.2018
Prodüksiyon Yapım Tarihi 23.11.2018
Video Prodüksiyon Yapım, Yayın Ve Yönetmeni Mehmet SÖKMEN – 0532 525 84 93
web www.mehmetsokmen.tv
www.youtube.commehmetsokmen1

source

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın