Self Otel Ekipmanları – Antalya


Firmamız , 2009 yılında SELF OTEL EKİPMANLARI PAZARLAMA TURİZM SANAYİİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. Ünvanı ile ENDÜSTRİYEL MUTFAK & OTEL EKİPMANLARI Sektöründe, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile Antalya da faaliyetine başlamıştır.

Genç bir firma olmamıza rağmen titiz ve gayretli çalışmalarımız sayesinde kısa sürede Gerek Antalya Otel Ekipmanları sektöründe gerekse Türkiye nin bir çok noktasında sektördeki yerimizi aldık. Gayemiz bu başarıyı devam ettirmek ve hızla büyümektir

Başarılı, kullanışlı, güvenli ve problemsiz işletmeler kurmak elbette ki yaptığınız işi bilerek yapmaktan geçer. Bu ayrıntının farkında olduğumuz için de kadromuzu ; Turizm Lisanslı , eğitimli ve bu işi gerçekten bilen deneyimli genç yeteneklerden oluşturduk.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Endüstriyel Mutfak ve Otel Ekipmanları için; gerek ürün bazında gerekse proje bazında bizlerle irtibata geçerek destek ve fikir alabilir, işinizle ilgili sıkıntı ve problemlerinizi bizimle çözüme kavuşturabilirsiniz.

”Siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur ve mutluluk duyarız”.

Vizyonumuz

Otel, Motel , Tatil köyü , Restourant her türlü Dinlence ve Eğlence merkezleri , hastane, restaurant, lokanta, okul, fast food, kafeterya ve catering işletmelerine Turizm Lojistik alanlarında yetkin personel ile etkin hizmet sunan, öncü kuruluş olmak.

Kalite Politikamız

Hizmette kaliteyi kültürel bir değer olarak kabul ederek hizmetlerimizin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak, bilim ve teknolojideki gelişmeleri hizmetlerimize uygulayarak müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirerek Kuruluşumuzu sizlerle birlikte geleceğe taşımak.

Alanında Bir İlk

Uzun çalışmalar sonucu hazırladığımız ve kısa zamanda kendi alanında öncü konumuna gelen www.selfotelekipmanlari.com web sitemizde, kategorilerine göre sınıflandırdığımız binlerce ürünü Kolay , Hızlı ve Rahat bir şekilde inceleme imkanı bulabilirsiniz.

Lütfen Ürünlerimizi İnceleyiniz

» Hazırlık Ekipmanları
» Endüstriyel Fırınlar
» Bulaşık Ekipmanlari
» Soğutma Ekipmanları
» Pişirme Ekipmanları
» Kafeterya Ekipmanları
» Cam Ürünler
» Servis Ekipmanları
» Bar Ekipmanları
» İçecek Ekipmanları
» Açık Büfe Ekipmanları
» Bıçaklar
» Pastane Malzemeleri
» Çöp Kovaları
» Islak Hacim
» Banket
» Çamaşır Arabaları
» Kat Servis Arabaları
» Mutfak Arabaları
» Temizlik Arabaları
» Yük Taşıma Arabaları
» Teşhir Arabaları
» Servis Arabaları
» Ayakkabı Cila
» Önbüro
» Saklama Kapları
» Çay Kazanları
» Chafing Dish ve Reşo
» Minibar
» Buz Makineleri
» Servis Üniteleri
» Garson Bankoları
» El Aletleri
» Masaüstü Takımlar
» Çalışma Tezgahları
» Kat Hizmetleri
» Bebek Araç ve Gereçleri
» Yönlendirme
» Hijyen Ürünler

İletişim Bilgilerimiz

Telefon : 0.242.338 00 77
Fax : 0.242.339 73 72
E-Posta : [email protected]
Web : www.selfotelekipmanlari.com
Adres : Çevreyolu Yenihal Kavşağı Düdenbaşı Mahallesi 2332 Sokak No:2/2 Kepez / ANTALYA

“Self Otel Ekipmanları” “Self Otel Ekipmanları Antalya” “Seyhan Ilıpınar Antalya” “Antalya Seyhan Ilıpınar” “Otel Ekipmanları” “Antalya Otel Ekipmanları” “Mutfak Malzemeleri” “Mutfak Ekipmanları” “Lokanta Malzemeleri” “Lokanta Ekipmanları” “Restoran Malzemeleri” “Restoran Ekipmanları” “Turizm Sektörü”

Youtube’da İzle !