Çocuklar görünmeyen şeyleri mi görüyor? – Çocukların Ailelerine Anlattığı Korkutucu Şeyler

Her şey Mikki Kendall isimli bir twitter kullanıcısının takipçilerine çocukların onlara sordukları en korkunç şeylerin ne olduğunu sormasıyla başladı. Gelen cevaplarsa gerçekten ürkütücü o yüzden korkuyla pek aranız yoksa izlememenizi tavsiye ederim.

Abone Olmayı Unutmayın: https://goo.gl/h32dnz
Instagram: https://instagram.com/taliogur

►İletişim: [email protected]

Benim oğlum 3 yaşındayken Lehçe bir tekerleme söylemeye başladı. Eşimin büyük annesi ailemizdeki her çocuğa küçükken bu tekerlemeyi söylemiştir. Sorun şu ki, eşimin büyük annesi oğlum doğmadan önce vefat etmişti, Lehçe konuşan ya da şarkı söyleyen biri de yok.

Benim öz küçük kardeşim, diğer ailesinden ve oturdukları mavi evden bahsedip duruyordu. Bunu defalarca bize söylemesi üzerine annemle beraber böyle bir yer gerçekten var mı bakmaya karar verdik.
Ve 5 yaşındaki bu küçük psikopat gideceğimiz yere varmamıza 45 dakika mesafe uzaktayken bize nasıl gideceğimizi harfi harfine tarif etti. İşin sonunda da bir çıkmaz sokağın sonunda terk edilmiş mavi bir ev bulduk.

2 yaşındaki kızımla evimizin yakınındaki mezarlıkta geziyorduk. Bana, bir mezarı göstererek, “Anne, taş evin oradaki kırmızı ceketli adam kim?” diye sordu. Mezarlıkta bizden başka kimse yoktu. Kızım “ Bana el sallıyor” dedi ve o da ona el sallamaya başladı. Sonra da, “Benimle konuşmaya geliyor.” Dedi.

Öğretmen dersten çıktığında miniklerin sınıfını izliyordum ve bir küçük kız yanıma gelip karnımı işaret ederek: “Orada küçük bir bebek var. Tam orada küçük bir bebek var.” Dedi. Hamileydim ama hamile olduğumu kimseye söylememiştim.

Yıl 1991, pediatri ofisinde çalışıyorum. Terapi için 5 yaşındaki bir çocuğun röntgen taramalarını yapıyordum. Şehirde yaşayan, pek arkadaşı olmayan, evden okula okuldan eve giden ve ailesinin TV izlemeyi yasakladığı bir çocuktu. Röntgenini çekerken bana baktı ve “Senin kardeşin çöl fırtınası sırasında hayatımı kurtardı.” Dedi. Bembeyaz oldum ve buz kesildim. Kardeşim Irak’daydı çünkü.

Kızım, bana şimdiye kadarki en iyi annem sensin dediğinde 5 yaşındaydı. Ben de ona, “şimdiye kadarki tek annen benim ama.” dedim. Bana bakıp, “Hayır, şimdiye kadarki 3. Annemsin ama en iyisi sensin.” Dedi.

► Önerdiklerim:

Tüm videolar: https://goo.gl/AW4tUj

Bilgi videoları: https://goo.gl/iYdE7I

Eğlenceli videolar: https://goo.gl/sHx2GM

Korku videoları: https://goo.gl/wdVGd9

Sanat ve tasarım videoları: https://goo.gl/65M09Y

Seriler: https://goo.gl/8tR7E7

►Sosyal Medya Hesaplarım:

https://www.facebook.com/siradan1adam

https://instagram.com/taliogur

https://younow.com/taliogur

►Kaynaklar / Sources:

https://eksisozluk.com/cocuklar–49042
https://eksisozluk.com/cocuk–31926

https://www.reddit.com/r/Parenting/
https://eksisozluk.com/korkutucu–44157

source

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın