Gerçek Olduğuna İnanamayacağınız Sıradışı Tuhaf Haberler

İnsanoğlunun Dünya üzerindeki hegemonyası, doğadaki varlığını, eşsiz kılma çabasının bir ürünüdür. Köpek adamı ısırırsa haber olmaz; adam köpeği ısırırsa haber olur” deyişinin bize anlattığı şey insan başlı başına bir haber değeridir. Birazdan başlayacak olan tuhaf haberler derlememiz de bunu kanıtlar nitelikte.

Başlamadan önce Bilgi Seansı kanalımıza abone olmayın unutmayın. İyi seyirler!

LÜTFEN ABONE OLUN: http://www.youtube.com/user/bilgiseansi?sub_confirmation=1

Ölüm Projesi Interpol’u Çok Şaşırttı
Sanatçı Sigrid Fleckseder, ortağıyla birlikte ölüm temalı bir proje için rayların üzerinde ceset rolüne bürünerek pozlar verdi. Projenin fotoğrafları; basılması için bir fotoğrafçıya gönderildi. Fotoğrafı basan çalışanlar bu sanatsal karelerin gerçekliğini sorgulamadan Interpol’e bildirdi, akabinde cinayet soruşturması açıldı. Dedektifler olayı incelemek için fotoğrafların çekildiği bölgeye gitti ancak karşılarında Fleckseder’ı buldular. Fotoğrafların rol icabı olduğunu gören Interpol önce çok şaşırdı daha sonra rahat bir nefes aldı. Fleckseder olay sonrası yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: “Kimin daha çok şaşırdığını bilemiyorum. Karşımda Interpol’ü gören ben mi? yoksa yaşayan bir cesetle karşılaşan onlar mı?”

Küfreden Papağan Gözaltına Alındı
Hindistan’da bir kişi iki yıl boyunca üvey annesine küfretmesi için papağanını eğitti. Her gördüğünde papağandan küfür yemekten bıkan yaşlı kadın, polise şikayette bulundu. Şikayet üzerine olay yerine gelen polis, papağanı karakola getirdi. Yaşlı kadın karakolda da şikayetlerini sürdürdü; “İki yıldır taciz ediliyorum. Beni her gördüğünde edepsiz laflar ediyor. Bu yüzden son iki yılda üç kez şikayette bulundum. Bu papağana el koyulması gerekli” diye konuştu.

Bir polis yetkilisi, “Papağanı dikkatlice takip ettik ama karakoldayken ağzından tek bir söz bile çıkmadı” dedi.

Ve tarihi karar verildi: Papağan, yaşlı kadının ruhsal durumuna zarar verdiği gerekçesiyle Orman Bakanlığı yetkililerine teslim edildi.

Akıllara Durgunluk Veren Olay
Fransa’da hareket halindeki bir yolcu treninde tuvalete giren bir adam telefonunu klozete düşürdü. Telefonunu kurtarmak pahasına tuvalet deliğine elini sokan adam kolunu bir daha çıkaramadı. Çaresiz bir pozizyonda kurtarılmayı bekleyen adam için tren durduruldu. Gelen yardım ekipleri klozeti yerinden sökerek zor durumdaki adamı hastaneye götürdü.

Dişçinin Tüyler Ürpertici İntikamı
Marek Olszewski, dişindeki problem nedeniyle eski kız arkadaşı Anna’nın kliniğine gider. 34 yaşındaki diş hekimi Anna, başka bir kadın için kendisini terk eden Marek’i karşısında görünce yardımcı olacağını söyler ve operasyon için koltuğa oturtur. Aşırı doz uyuşturucu verdikten sonra Marek’in bütün dişlerini tek tek söker ve söktüğü yerleri bandajla kapatır. 12 saat sonra bandajları açan Marek gördükleri karşısında büyük şok geçirir ve hemen polise gider.

Eşini Domuz Sanıp Vurdu
Mersin’de gerçekleşen olayda, bahçesindeki seslerin bir domuza ait olduğunu zanneden 57 yaşındaki Yaşar Yıldız, sesin geldiği yere doğru av tüfeğiyle ateş etti, amacı domuz vurmaktı fakat eşini vurdu. Eşinden gelen çığlıkları duyan Yaşar Yıldız, hemen ambulans çağırdı. Hastaneye götürülen kadın, kurtarılamadı. Yaşar Yıldız ise gözaltına alındı.

En Acı Sifon Çekme Vakası
Tayvan’da yaşanan bu inanılmaz olayda, kız arkadaşıyla kavgaya tutuşan sarhoş bir adam, sinirine yenik düşerek cinsel organını kesti. İsmi açıklanmayan 46 yaşındaki adam, bununla kalmayıp kestiği organı klozete attı ve sifonu çekti.

Not: Tüm içerik açıklamaya sığmadı, kalanlar için videoyu seyredebilirsiniz.

***Bu tür videolar ilginizi çekiyorsa; “Gizemli Olaylar ve Korkunç Hikayeler” başlıklı oynatma listemizdeki tüm videoları inceleyebilirsiniz:

Sosyal medya hesaplarımız ve müzik kaynağı:

Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0
http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/
http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1300025

Bizi sosyal medyada takip etmek için:

https://www.facebook.com/bilgiseansi


source

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın