HAYVANLAR da Hata Yapar :)

Hata yapmak sadece insanlara mahsus değil, hayvanlar da hata yapar. Hatta yaptıkları hatalar sonucunda düştükleri haller de bir hayli komik olur. Bu videomda, komik hayvanları ve düştükleri durumları listelemeye çalıştım. umarım beğenirsiniz.

Abone Olmayı Unutmayın: https://goo.gl/h32dnz
Instagram: https://instagram.com/taliogur

►İletişim: [email protected]

Şimdi bu hayvanceyizin gidip karnını gıdıklasan hiç bi şey yapamaz. Öyle masum masum bakar yüzüne, neden çünkü artistik patinaj yaparken kameralara yakalanmış ve öylece kala kalmış.
Bu karede ne olduğunu ilk bakışta anlamak oldukça zor, o yüzden hemen söyleyeyim, fotoğrafta gördüğünüz bi fok balığı arkadaşlar. Cama öyle bir toslamış ki hayvanın gafası içine kaçmış adeta.

Bu tilki kardeş, bir gaflette bulunup kokarcanın kuyruğunu koklamaya kalkışmış. Tabi sonrasında da asla unutmayacağı bir tecrube yaşamış, halinden de belli zaten pişmanlığı.
Yahu sen kedisin, altı üstü 1 metrecik yer, düşsen ne olacak sanki; ama bildiğiniz gibi kediler rahatına düşkün hayvanlar, o yüzden de can havliyle kanepeye yapışmış olabilir tabi.

Bu hayvanceyizlerinde en mutlu olduğu yer suyun üstü arkadaşlar; ama siz kalkıp hayvanı şehrin ortasına salarsanız o da asfaltın ortasında bulduğu su birikintisinde yüzmeye çalışır haliyle.
Bu fotoğrafta ilk dikkatinizi çeken şey kuşun büyüklüğü olabilir, ama bu kuş aslında bir yılan yakalamış ve tam afiyetle mideye indirecekken, yılan sen misin beni yakalayan dercesine kuşun gagasına dolanıvermiş. Bu işin sonunda umarım koca yürekli yılan kardeş hayatta kalmıştır.

Buffaloların özellikle aslanlara yaptığı atakları görmüşsünüzdür. Sen kalk bu güzide hayvanın başına kon ve haberi olmadan da pisle. Zaten kuşun tipi bi acayip, bonzai mi atmış ne yapmış belli değil.

Hani belki anlamsız geliyor olabilir ilk başta, ama doğada bıraktığımız suni şeyler hayvanların başına ciddi derecede dert olabiliyor bazen. O yüzden dikkat etmekte fayda var arkadaşlar.
Doğa derken, sadece ormandan bahsetmediğimi belirtmek isterim. Deniz canlılarına da saygılı olmak lazım. Yoksa sonra, bu deniz ayısı gibi ağzına yüzüne bulaşan marulla yüzmeye çalışıyorlar.

Bu arada, ben bunca zamandır timsahları etobur canlılar olarak bilirdim; ama meğer aralarında terlikçiller de varmış. Şaka bir yana özellikle plastik atıklara dikkat arkadaşlar.
Şahinler dünya üzerindeki en iyi avcı kuşlardan biri olarak bilinirler; ama gördüğünüz gibi bu şahini fena şekilde keklemişler, çünkü hayvancağız oyuncak tavşanı avlamaya çalışıyor.

Kediler meraklı hayvanlar, etrafındaki objeleri sebepsizce yere atmanın dışında, keşfetmeyi de severler; ama bu kedicik baltayı taşa vurmuş. Yüzünden de belli zaten pişmanlığı.
Aklıma şöyle bir soru geliyor, acaba yuvadaki kuş ağzıyla diğer kuşu mu besliyor? Ama sonra yoğ artık diyorum. Bu fotoğraftaki kuşların ne yaptığını bilen arkadaşlar bana açıklasın mutlaka.
Gelincikler özellikle geçilmeyecek yerlerden geçebilme özellikleriyle meşhurlar; ama gel gör ki, bu hayvanceyiz sıkışıp kalmış. Hayır sen gelinciksin, tuvalet kağıdının içinde ne işin var?

Hayvanlarla ilgili bir sürü komik resim bulmak mümkün; ama bu resımleri eminim çok beğeneceksiniz. Hayvanlar alemi ve hayvanlarla ilgili yapılan videolar genelde zaten komik oluyor. Komik kedileri, köpekleri ve hatta kuşları geçtim; büyükbaş hayvanından tutun da küçükbaş hayvanına kadar her şey mizah malzemesi olabiliyor. Bunların dışında, sokak hayvanlarına yardım etmek, sokak hayvanlarını korumak hatta tüm hayvanları korumak oldukça önemli bence. O yüzden mutlaka dışarıya bir kap yemek ve su bırakmayı ihmal etmeyin.

► Önerdiklerim:

Tüm videolar: https://goo.gl/AW4tUj

Bilgi videoları: https://goo.gl/iYdE7I

Eğlenceli videolar: https://goo.gl/sHx2GM

Korku videoları: https://goo.gl/wdVGd9

Sanat ve tasarım videolar: https://goo.gl/65M09Y

Seriler: https://goo.gl/8tR7E7

►Sosyal Medya Hesaplarım:

https://www.facebook.com/siradan1adam

https://instagram.com/taliogur

https://younow.com/taliogur

►Kaynaklar / Sources:

View post on imgur.com

Just because it looks like grass….

Just a seal…….. that ran into the glass from funny

Optimistic goose. from funny

Never let go Rose, never let go… from aww

She never thought the toilet paper roll would fight back. from funny

I love manatees because they are so majestic. from aww


https://tr.wikipedia.org/wiki/Hayvanlar
https://eksisozluk.com/komik-hayvanlar–1362664

source

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın