Her İnsan Farklıdır Ama Bazıları Daha Farklıdır

Görmemiz gereken o kadar çok şey var ki, ben de bu konuda bizlere yardımcı olabilmek için böyle bir seriye başladım dostlarım. Ölmeden önce görmeniz gereken görselleri derledim sizler için. Hatta bu seriye sizler de destek verebilirsiniz. Keyifli seyirler.

►Müzik Kanalım: https://goo.gl/bupp9z
►İnceleme Kanalım: https://goo.gl/ZoGtZd

►İletişim:
[email protected]
https://instagram.com/taliogur

Bazı insanlar farklıdır, anlaşılmazlar; ama bazı insanlar farklıdır ve hemen kendilerini fark ettirirler. İşte bu genç kardeşimiz de o fark hemen fark edilenlerden ve hatta saygı duyulması gerekenlerden biri.
Öncelikle bu genç kızın yedi şeyin ne olduğundan emin değilim ama yeme şekli kesinlikle bende bir aydınlatma yarattı. Siz de aydınlanın diye paylaşıyorum sizlerle. Spagetti de denemek lazım bunu.
Çok yüksek olasılıkla uzak doğulu arkadaşlarımızın buluşu bu ve kesinlikle çok kullanışlı. Kendilerine mini bir sinema sistemi arayan keyifçiler için birebir diyorum ben.
Bu teknolojinin çıkmasını çok uzun zamandır bekliyordum, artık laboratuarlardan çıkmış gördüğünüz gibi. Siz de istemez miydiniz şeffaflığını ayarlayabildiğiniz bir pencereye sahip olmak?
Uzak doğulu arkadaşların biri çıtayı arşa çıkarıyor, sonra bir başkası alıp o çıtayı uzaya çıkarıyor. Bakar mısınız adamın evine kurduğu sisteme? Doğru ama gamerlar hiç spor yapmıyorlar neredeyse. Güzel çözüm bulmuş.
Ne şehirler var be, demek ki harbiden gelecek gelmiş. Biz filmlerini izler beğenirdik meğer robocoplar çoktan sokağa inmiş. Biraz renkleri tuhaf görünüyor ama neyse böyle de olur.
Fotoğraftaki detayı yakalayabildiniz mi? Dikkatli bakın, ortadaki ağacın gözleri var. Daha doğrusu sokak lambası ağaca gözcülük yapıyor. Seviyorum böyle denk gelişleri.
Araba kamyonete, kamyonet kamyona, kamyonda tıra şeeyapmış. Şaka bir yana bu nedir yahu? Devrilmez mi o kadar ağır yük ve yükseklik. Helal olsun valla tırcı dayıya.
Öncelikle daha önce kedi maması otomatı görmemiştim, onu bir kenara bırakıyorum. Daha önce kedi otomatının içinde bir kedi de görmemiştim. Bu kedilerden her şey beklerim ama.
Daha önce bir kanguruyu trambolinle beraber hayal etmediyseniz çok yerinde bir davranış sergilemişsiniz. Çünkü gördüğünüz gibi pek de hoş şeyler olmuyor.

Bir trajedinin fotoğrafını izliyoruz şu anda hep birlikte. Belki de sevdiceğine ulaşmaya çalışan bir bukalemunun yere çakılmadan hemen önceki haline. Kolay değil öyle aşka uçmak bukalemun kardeş.
Birisi neden böyle bir şeyi dener sizce? Aslında bu tarz sıra dışı şeylerin hepsinin denenmesinin tek bir nedeni var. Çünkü yapabiliyorlar, yapıp yapamayacaklarını merak ediyorlar. Olmuş ama bu.
Şu anda ise, hep birlikte minnak bir Mercedes’in doğuşuna tanıklık ediyoruz. Eğer arabaların nasıl üretildiklerini merak ediyorsanız artık bu konuda bir fikriniz var sanırım.
Anı yakalamak ve hatta yakalamakla da kalmayıp modifiye etmek tam olarak budur bence. Merak ediyorum acaba atlayan arkadaşla ortak mı planlamışlar yoksa sadece fotoğrafı çeken arkadaşın mı eseri sadece.
İlk bakışta ne var ki bunda sıradan bir kelebek diyenleriniz varsa aranızda, ekrana biraz yaklaşın derim. Kelebeğin kanadında bildiğiniz 89 sayısı var. Güzel bir denk geliş.

► Oynatma Listeleri:

Tüm videolar: https://goo.gl/AW4tUj

Bilgi videoları: https://goo.gl/iYdE7I

Eğlenceli videolar: https://goo.gl/sHx2GM

Korku videoları: https://goo.gl/wdVGd9

Sanat ve tasarım videoları: https://goo.gl/65M09Y

Seriler: https://goo.gl/8tR7E7

►Sosyal Medya Hesaplarım:

https://www.facebook.com/siradan1adam

https://instagram.com/taliogur

►Kaynaklar / Sources:

https://www.reddit.com/r/streetphotography/
https://www.reddit.com/r/IconicImages/
https://eksisozluk.com/fotograf–36871

source

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın