Hiç Tanışmadıkları Halde Birbirlerine Çok Benzeyen İnsanlar

Abone Olmayı Unutmayın: https://goo.gl/h32dnz
Instagram: https://instagram.com/taliogur

►İletişim: [email protected]

Bir insanın uçakta seyahat ederken yan koltuğuna kendisine inanılmaz derecede benzeyen yabancı birinin oturma olasılığı nedir? Hadi bunu da geçtim, o yabancı kişinin sizinle aynı otele rezervasyon yaptırma olasılığı nedir? Fotoğraftaki arkadaşlar, bu ihtimalleri bir tarafa sallamış ve beraber bira içmeye çıkmışlar.

Fotoğrafta sol tarafta yer alan bey amcanın adı, Neil Richardson ve rahiplikten emekli olunca Essex’e taşınmaya karar vermiş; fakat taşındığı yerde herkes kendisine, selam verip John diye hitap edince çok tuhafına gitmiş. Meğer adamın taşındığı yerde adama inanılmaz derecede benzeyen John diye biri varmış. Onlar da bir araya gelip fotoğraf çektirmişler.

Sol taraftaki hanım abla da, kuzeninin düğününe giderken kendisine çok benzeyen bu kadınla karşılaşmış. Karşılaştığı kadın da, kuzeninin kocasının kız kardeşiymiş. Tabi onlar da fırsattan istifade bu anı ölümsüzleştirmişler.
İnsanlar çift yaratılmıştır derler ya işte bu video bu sözün kanıtlarıyla dolu. Tamam çift yaratılmışlardır buna bende katılıyorum; ama bu arkadaşlar kıyafetlerinden sakallarına kadar birbirleriyle tıpatıp aynı. Hadi ateyizler bunu da açıklasın?
Bu iki arkadaş da aynı iş yerinde çalışırken bulmuş birbirni. Sol taraftaki bey amca muhtemelen daha yüksek bir mevkii de görev alıyor. Sağ taraftaki bey amca da çaktırmadan patronluk yapıyor olabilir benzerlikten dolayı.

Dikkat ettiyseniz hepsinin yüzünde, şaşkınlıkla karışık mutlu bir ifade var. Ben de tanışsam bana bu derece benzeyen birine ben de aynı ruh haline bürünürdüm muhtemelen. Fotoğraftaki arkadaşlar da yine bir mekânda tesadüfen bulmuş birbirlerini.
Bu fotoğraftaki arkadaşlar da birbirlerini bir müzik festivalinde bulmuşlar. Dikkat ettiyseniz sağ taraftaki fotoğrafla sol taraftaki arasında çok minik bir fark var. Çünkü sanki birbirlerine az benziyorlarmış gibi bir de üstüne yüz değiştirme filtresi kullanmışlar.

Bu fotoğraftaki hanım kızlar da birbirleriyle bir gezi sırasında tanışmışlar ve hatta aileleri bile birbirne karıştırmış kızları. Teyzeleri, bu anı ölümsüzleştirmek isteyince de bu fotoğraf çıkmış ortaya.
Bu hanım kızlar da yine sokakta tesadüfen bulmuşlar birbirlerini ve hemen fotoğraflarını çekip paylaşmışlar. Hem mimikleri hem de duruşları çok benziyor birbirlerine.

Anlamadığım nokta şu, insanların birbirlerine bu kadar benzemesi zaten yeterince ilginç bir olay, ama bazı arkadaşlar gözlüklerinden, sakallarına hatta saçlarının dökülmesine kadar inanılmaz derecede benziyorlar birbirlerine.

Sağ taraftaki çocuk durumdan oldukça hoşnut ve mutlu görünüyor; ama sol taraftaki sanki pek memnun olmamış gibi bu duruma. Partide olduklarını varsayarsak kafalar da uçmuş olabilir tabi.
Yine bir parti ve yine bir ikiz bulma vakası, sanırım işin özü partiye gitmekten geçiyor arkadaşlar.
Bu bey abiler de hava alanında bulmuşlar birbirlerini, söylediklerine göre, insanlar da bu durumu ziyadesiyle ilginç bulmuş ve kendilerini şaşkınlıkla izlemişler.

► Önerdiklerim:

Tüm videolar: https://goo.gl/AW4tUj

Bilgi videoları: https://goo.gl/iYdE7I

Eğlenceli videolar: https://goo.gl/sHx2GM

Korku videoları: https://goo.gl/wdVGd9

Sanat ve tasarım videolar: https://goo.gl/65M09Y

Seriler: https://goo.gl/8tR7E7

►Sosyal Medya Hesaplarım:

https://www.facebook.com/siradan1adam

https://instagram.com/taliogur

https://younow.com/taliogur

►Kaynaklar / Sources:

https://twitter.com/RossJamesHunt/status/660062031115108352/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw


http://cascadenews.co.uk/

My own doppelganger that I ran into at a music festival, plus a face-swap of the photo. The RHS photo is the original…I think. from pics


source

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın