İnsanlar Kötü Bir Gün Geçirirlerse

Hepimiz bazen kötü bir gün geçirebiliyoruz, ama bazı insanlar var ki, onların geçirdikleri bu kötü günleri gördükten sonra kendinizi şanslı hissedebilirsiniz, ki ben öyle hissettim gerçekten. 🙂 Keyifli seyirler..

►Müzik Kanalım: https://goo.gl/bupp9z
►İnceleme Kanalım: https://goo.gl/ZoGtZd

►İletişim:
[email protected]
https://instagram.com/taliogur

Diyecek pek de fazla bir şey yok, hatta arkadaş ilginç şekilde şanslı bana kalırsa.
İyi niyette ne yazık ki her zaman kazandıran bir şey değil, üstüne kötü şans da eklendiği zaman ne yazık ki böyle şeyler oluyor işte.
Hani tasarım mı hatalı yoksa o telefonu oraya bırakan mı, bilinmez. En doğrusu sağlık olsun demek artık.
Sağ arkadaki bey ağabeyimizi dikkatle izliyoruz. İbretimizi aldığımıza göre devam edebiliriz artık.
Hadi çantayı yükledin kıza, bu artist artist yürüyüş ne ulen? Bu fotoğrafa çok güzel caps yapılır bence bu arada.
Bedevilik nedir, nerede rastlanır isimli çalışmayı iftiharla sunuyorum size dostlarım. O değil de harbiden üzüldüm, ama arabanın sahibine.
Nasıl bir şambrel varsa artık lastiğin içinde, neredeyse jantı bile delecek. Bu arada gerçekten büyük bir tehlike, umarım sorunsuz atlatmışlardır.

Bu tablo var ya, hüznün, trajedinin tablosu. Her kim ne yıkadıysa artık, ilk şu kapağı açtığındaki tepkisini de görmek isterdim.
Şapka düştü kel göründü diye bir deyim var ya, onu peruk düştü kel göründü diye revize edebiliriz bence. Bir de utanmazlar hemen fotoğrafını çekmişler adamın iyi mi?
Eğer şansızsanız, kötü bir gün geçirmeme ihtimaliniz çok düşüktür zaten. Sahip olduğunuz şeylerin değerleriyle orantılı olarak da hüzün seviyeniz doğru orantılıdır.
Kendinize güzel bir film gecesi yapmaya karar verdiniz, bir hışım gittiniz markete ve paraya kıyıp Pringles aldınız. Yemek için paketi açtığınızda da şununla karşılaştınız. Ne yapardınız?

Bu çok kötü bir tablo ya, bir kere benim de başıma gelmişti, insan gerçekten kendini çok çaresiz hissediyor. El mahkum değişecek artık o kilit.
Büyük ihtimalle birisi, metronun kapıları kapanırken ayağını sokup kapıyı geri açmaya çalışmış ama o taktik metroda yemez. O yüzden ayakkabıyı seyahate göndermiş.
Tasarımın ve kullanılan materyallerin ne kadar önemli olduklarıyla ilgili bir çalışma olarak görüyorum bunu da, tabii ki sadece şanssızsanız bu bilgilere erişebilirsiniz.
İlk bakışta fark edilmiyor, ama adamın ön camına bildiğiniz ağacın dalı saplanmış. Nasıl bir bedeviliktir bu, inanın hiçbir fikrim yok.
Hani şu meyve suyu bittiği zaman içinden hala ses gelir ama içinde kalan suyu asla çıkaramazsınız ya, işte bence bu da onun meyveli yoğurt versiyonu gibi olmuş.
Arada bir çetin ceviz lafı geçer ya konuşmalarda, işte size o çetin cevizi buldum arkadaşlar. Nasıl bir çetinse artık, ceviz kıracağını kırmış.
Arkadaş, cilalama yaparken çok büyük ihtimalle yıllardan beridir uzattığı sakalını makineye kaptırmış. Nasıl üzülmüş ama ya, dokunsalar ağlayacak garibim.

► Oynatma Listeleri:

Tüm videolar: https://goo.gl/AW4tUj

Bilgi videoları: https://goo.gl/iYdE7I

Eğlenceli videolar: https://goo.gl/sHx2GM

Korku videoları: https://goo.gl/wdVGd9

Sanat ve tasarım videoları: https://goo.gl/65M09Y

Seriler: https://goo.gl/8tR7E7

►Sosyal Medya Hesaplarım:

https://www.facebook.com/siradan1adam

https://instagram.com/taliogur

►Kaynaklar / Sources:

Genuinely funny people of Reddit, how do you do it? from AskReddit

https://eksisozluk.com/insan–33842

Unlucky people of reddit, what happened to you? from AskRedditsource

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın