İşsizlikte Seviye Atlamış 20 Tasarım Hatası

İşsizlik son dönemlerin en popüler işlerinden biri 🙂 Özellikle tasarımcıların yaptıkları işsizlerin yeriyse ayrı. Her zaman olduğu sizlere birbirinden ilginç tasarım hatasını derledim. Hem de hepsi gerçekten seviye atlamış işsizlik konusunda. Keyifli seyirler..

►Müzik Kanalım: https://goo.gl/bupp9z
►İnceleme Kanalım: https://goo.gl/ZoGtZd

►İletişim:
[email protected]
https://instagram.com/taliogur

Tasarlamak, bir şeyleri hayal etmekle ilgili bence; hadi hayal ettiniz diyelim, yapmaya başladığınızda da mı anlayamadınız o fanın kolona takılacağını çok merak ediyorum.
Size asfalt işçilerinden her fırsatta bahsetmeye çalışıyorum, o kadar malzeme veriyorlar ki.. Buyrun bir tane de burada, bu sefer adam yanlış yere park ettiği için ders vermek istemişler bence.
Eğer bu insanlar tasarımcı olabiliyorsa, herkes her şey olabiliyor demektir bu. Hepsini geçtim komik bir sahne değil mi sizce de? Bildiğiniz bubi tuzağı gibi.

Eğer insanların yoldan geçmesini istemiyorsanız bir kapı koyarsınız, demiş olmalı ki birisi öyleci yalnız başına duran bir kapıyı yolun ortasına konduruvermişler.
Ben bu tarz çalışmaların arkasındaki olayı çok merak ediyorum. Acaba yan dairede oturan biri televizyonu için çekmiş olabilir mi kabloyu? Her ne olursa olsun ortadaki çabayı da takdir etmek lazım.
Kaloriferlerin camlara yakın yerlere konulması teknik bir detay ama bu eserin sahibi biraz yanlış anlamış olabilir konuyu bence. Yine de ilginç bir çalışma olmuş ama.
Hadi evin içinde ya da dışında bir sürü tasarım hatası yaparsınız anlarım da çocuklara hiç acımadınız mı yahu, şimdi o kaydıraktan kayan ilk yavrucak ağaçla bütünleşmez mi ey tasarımcılar söyleyin bana.
Gayet şık duran bir ev, bir mutfak değil mi? Ama gel gelelim ki mutfak dolapları için kullandıkları destek saçmalık abidesi. Tezgah mermerini bile kesmişler destek geçebilsin diye. Yorum sizin.

Her şeyi yapıp bitiriyorlar, “Ulan güzel çalıştık.” Dedikleri anda bir şeylerin eksik olduğunu anlıyorlar. İşte o eksikler açma-kapama düğmeleri. Sonra da böyle bir yerlere sıkıştırıyorlar işte.
Yani bu işi bir çocuğa versen bile sana o çekmeceleri öyle yaparsan hiç biri açılmaz der, ama bu insanlar nasıl oluyor da böyle şeyleri yapıyorlar hiçbir fikrim yok inanın.
Bu da bayağı ilginç bir çalıma olmuş bak. Marketin içinde rögar kapağı görmek herkese nasip olmaz arkadaşlar. Kıymetimi bilin, hepsini cımbızla çekip size sunuyorum.
Sonunda bir tanesini olay anında yakalamayı başardık. Umarım hatasını anlar da bey amca yeni duvarı daha sağlam yapar.

Herhalde adamların kültüründe bizimki gibi mahremiyet anlayışları yok. Sohbet eşliğinde hepsi birlikte işlerini görüyor olmalı, çünkü başka açıklaması olamaz bu tuvaletlerin.
Her şeyi geçtim de yolun tam ortasına elektrik direği dikmek necedir ey dostlar, biri bana açıklasın. Bildiğiniz kazaya davetiye bu, gerçekten çok ilginç.
Bu da ölme bir başka davetiye, çıkıntının duvarları desen ince bir metalden yapılmış, zemini de ahşaptan bir de altına destek atmışlar utanmadan. Arkadaş o çıkıntının öyle durması bile mucize.
Sizde durumlar nasıl bilmiyorum, ama artık alıştım ben bu sıra dışı merdivenleri görmeye. 2 boyutlu insanlar yaşıyorsa bu apartmanda orası ayrı tabii ki.

► Oynatma Listeleri:

Tüm videolar: https://goo.gl/AW4tUj

Bilgi videoları: https://goo.gl/iYdE7I

Eğlenceli videolar: https://goo.gl/sHx2GM

Korku videoları: https://goo.gl/wdVGd9

Sanat ve tasarım videoları: https://goo.gl/65M09Y

Seriler: https://goo.gl/8tR7E7

►Sosyal Medya Hesaplarım:

https://www.facebook.com/siradan1adam

https://instagram.com/taliogur

►Kaynaklar / Sources:

https://www.reddit.com/r/graphicdesignfail/
https://www.reddit.com/r/CrappyDesign2/
https://eksisozluk.com/tasarim-hatasi–216878?nr=true&rf=tasarim%20hatasi
https://eksisozluk.com/tasarim–84286
https://www.reddit.com/r/Design/

source

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın