Minyatür Süper Kahramanların Dünyası Nasıl Bir Yer

Süper kahramanların bir de minyatürleri var bildiğiniz gibi, Japon bir fotoğrafçı bu minyatür dünyada neler olabileceğini bizimle paylaşmış. Hadi gelin, minyatür süper kahramanların olduğu bu harika dünyanın nasıl bir yer olduğuna beraber göz atalım.

Abone Olmayı Unutmayın: https://goo.gl/h32dnz
Instagram: https://instagram.com/taliogur

►İletişim: [email protected]

Marvel kökleri çok eskiye dayanan bir firma ve son zamanlarda bu kadar süper kahraman filmi görmemizin sebebi de, Marvel’ın sinematik bir evren oluşturmaya çalışması.
Bir de hepimizin gözden kaçırdığı minyatür bir süper kahraman evreni var aslında. Mesela burada, kaptan Amerika ve Demir Adam, pokuman yakalamak için kol kola vermişler gördüğünüz gibi.

Burada da Dr. Strange, Deadpool ve Spiderman arasındaki makarna savaşında arabuluculuk yapmaya çalışıyor. Dr. Strange üç kağat yapıp makarnayı kendine saklamakta istiyor olabilir tabii.
Bu minyatür evrende, minik süper kahramanlarımız hep birlikte playstation bile oynuyorlar. Hem de her bir tuşu ayrı bir süper kahraman kontrol ediyor. Sağ alt köşedeki Karınca Adama dikkat arkadaşlar.

Arada muziplikte yapmak lazım değil mi? Spiderman ve Ironman Kaptan Amerikanın kalkanını almış CD çalara takıyorlar. Hulk tutmasa kesin günlerini gösterirdi onlara Kaptan Amerika.
Hulk demişken, bu minyatür evrenin en güçlüsü yine Hulk arkadaşlar. Baksanıza, teneke kutuyu tek yumrukla ikiye bölmüş. Kesin birisi yine çok kızdırmış Hulk’u.
Bu minyatür evrende DC karakterleri de var arkadaşlar. Şahsen benim en sevdiğim süper kahraman Superman’dir. Batman’le beraber yine bir şeylerin peşindeler gördüğünüz gibi.

Hatta bu öyle bir evren ki, Bruce Lee’yi bile görmek mümkün. Bu arada diğerlerinin hepsi hayali kahramandır; ama Bruce Lee gerçek kahramandır arkadaşlar onu da belirtmek isterim.
Eğer Bruce Lee’ye Ironman’in zırhını verirseniz de karşıdakinin vay haline diyorum. Ultron’un karnına nasıl bir yumruk attıysa artık, baksanıza haline kesin işi bitmiş.

Bildiğiniz gibi Spiderman’in bir sürü sinema filmi çekildi. Hepsini de farklı karakterler oynadı; ama buradaki yalnızca bir karakter arkadaşlar ve her zamanki gibi oldukça atik ve güçlü yine.
Hatta en iyi arkadaşlarından biri de Deadpool. Zaman zaman birlikte scooter bile sürüyorlar burada. Keyif için mi yoksa birini mi pataklamaya gidiyorlar bilmiyorum ama.
Her ne kadar arada, kalkanını yürütseler de, Kaptan Amerika ve Ironman de oldukça iyi arkadaş. Gördüğünüz gibi, Kaptan Amerika gafası ıslanmasın diye Ironman’e kalkanını siper etmiş.

Bu minik alemin en miniği de yine Antman arkadaşlar. Savaşa gidecekleri zaman Ironman’in kolunun üstünde seyahat ediyor minik süper kahramanımız genellikle.
Benim en sevdiğim karakterlerden birisi Black Panther arkadaşlar. Hem zırhı çok iyi hem çok atik hem de olukça karizmatik bir karakter bence. Ayrıca, Kaptan Amerika’yı motoruyla beraber tek elle fırlatabilecek kadar da güçlü. Her ne kadar birlikte eğlenseler de minik dostlarımız ara ara birbirilerine meydan okuyabiliyorlar böyle.

► Önerdiklerim:

Tüm videolar: https://goo.gl/AW4tUj

Bilgi videoları: https://goo.gl/iYdE7I

Eğlenceli videolar: https://goo.gl/sHx2GM

Korku videoları: https://goo.gl/wdVGd9

Sanat ve tasarım videolar: https://goo.gl/65M09Y

Seriler: https://goo.gl/8tR7E7

►Sosyal Medya Hesaplarım:

https://www.facebook.com/siradan1adam

https://instagram.com/taliogur

https://younow.com/taliogur

►Kaynaklar / Sources:

https://www.instagram.com/hot.kenobi/
https://tr.wikipedia.org/wiki/Marvel_Comics
https://tr.wikipedia.org/wiki/DC_Comics

source

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın