Mükemmeliyetçileri Çok Mutlu Edecek 27 Fotoğraf

Mükemmeliyetçi insanlar fark etmesek de her yerdeler. Hatta pek çoğumuz da bence farkında olmayan mükemmeliyetçilerdeniz. Ben de, sizleri mutlu etmek adına ruhunuzu okşayacak bir fotoğraf serisi hazırladım. Eğer mükemmeliyetçi biriyseniz çok seveceğinize eminim, değilseniz de güzel bir fotoğraf dizisi izlemiş olacaksınız.

Abone Olmayı Unutmayın: https://goo.gl/h32dnz
Instagram: https://instagram.com/taliogur

►İletişim: [email protected]

Mükemmeliyetçi insanların en çok takıldığı şeylerden biri eşyaların düzenli olmasıdır muhtemelen. İşte bu karede bir mükemmeliyetçiyi mest edecek düzeyde harika bir uyum söz konusu gördüğünüz gibi. Her bir tişörtün üzerinde kendi baskısı olabilir, ama onları katladığımız zaman maalesef bundan feragat etmek zorunda kalıyoruz. Taa ki biri çıkıp bize bu şekilde olabileceğini de gösterene kadar.

Bir zamanlar en gözde ayakkabılar listesinde en tepede Converse’ler vardı. Şimdilerde durumlar ne bilmiyorum; ama bu fotoğrafa bakan mükemmeliyetçi biri çok mutlu olur. Onu biliyorum.
Kim demiş karpuzlar yuvarlak olmak zorunda diye. Bakın fotoğrafa, bunu tasarlayan psikopat nasıl da gidişata dur demiş. Bu arada ufakta bir soru sorayım size, bu karede kaç tane tam karpuz var?

Hazır mevsim sonbaharken etrafın tadını çıkarmak lazım, özellikle de sararan yapraklarla dolu patikaları; ama gel gör ki, bir mükemmeliyetçi yaprakları düzene sokarak başka bir keyif yaşıyor.
Tüm dünyayı meşgul eden en büyük sorulardan biri diş macununu ortadan sıkan insanlar olabilir; ama bu diş macunu için sanırım bunun pekte önemi yok.

Yaz sıcağının vazgeçilmez ve değişmez serinleme yöntemi dondurma yemektir. Hele bir de fotoğraftaki gibi mükemmel simetriye sahip bir dondurmanız varsa.
Tahminimce oldukça soğuk bir yer; ama şunu söylemeliyim ki, kaydırak isminin hakkını vermiş ve gördüğünüz gibi buzu krema gibi aşağı kaydırmış.

Ben bizim buralarda böyle bir tahta kaşık görmedim ama itiraf etmeliyim ki o makarnanın kaşığın üzerindeki minik deliğe tam oturması beni de mutlu etti. Bir mükemmeliyetçi neler hisseder tahmin bile edemiyorum. Kahvaltıda harika bir tostun yerini sanırım hiçbir şeye değişmem. Hele bir de, kaşar tostun böyle her milimetre karesini dolduruyorsa, tadından yenmez.

Yılan gibi yılan diye ben buna derim. Bakın hayvana gideceği yolu nasıl da psikopatça kat ediyor. Simetri takıntınız varsa, tam bir göz ziyafeti sizin için. Mükemmeliyetçilerin bir başka mekanı da manav reyonudur arkadaşlar; ama çok önemli bir şart var. Fotoğraftaki kadar düzenli olması gerekiyor.

Eğer biberler fotoğraftaki gibi renklerine göre nizami şekilde düzenlenmezlerse saç baş yoldurabilirler. Şöyle uzaktan bakınca çok güzel bir manzara değil mi sizce de arkadaşlar? Bu şekilde biri bana tost servis etse çok mutlu olurdum herhalde.

Önümüz kış. Şimdiden kartopu savaşları için strateji geliştirmeye başlamak lazım. O değil de arkadaşlar, eğer böyle bir kartopu yapsaydım atmaya kıyamaz saklardım ben muhtemelen. Mükemmeliyetçiler için çok güzel bir görüntü olduğunu bir kenara bırakıyorum, bunu yapan arkadaşta bence mükemmel bir yeteneğe sahip.

► Önerdiklerim:

Tüm videolar: https://goo.gl/AW4tUj

Bilgi videoları: https://goo.gl/iYdE7I

Eğlenceli videolar: https://goo.gl/sHx2GM

Korku videoları: https://goo.gl/wdVGd9

Sanat ve tasarım videolar: https://goo.gl/65M09Y

Seriler: https://goo.gl/8tR7E7

►Sosyal Medya Hesaplarım:

https://www.facebook.com/siradan1adam

https://instagram.com/taliogur

https://younow.com/taliogur

►Kaynaklar / Sources:

Michael Johansson


http://3.bp.blogspot.com/-BtAuFzz9PlE/UckL6_q7IoI/AAAAAAAACok/GYE2FYdQdeo/s1600/pin+best+of+all+time.jpg
http://p.im9.eu/mildlyinteresting-a-perfect-snowball.jpg
https://www.reddit.com/r/oddlysatisfying/
http://animalworld.com.ua/news/Interesnyje-raboty-v-zhanre-lend-arta

View post on imgur.comsource

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın