Sadece Mükemmeliyetçileri Rahatlatacak Harika Fotoğraflar

Mükemmeliyetçi olmak, mükemmeli aramak hem yorucu hem de imkansız bence, ama yine de mükemmeliyetçileri rahatlatabilecek pek çok şey var. Ben de sizleri rahatlatacağını düşündüğüm fotoğrafları derledim. Bu serinin takipçilerine çok mutlu edecek bir video hazırladım sizlere. Keyifli seyirler 🙂

►Müzik Kanalım: https://goo.gl/bupp9z
►İnceleme Kanalım: https://goo.gl/ZoGtZd

►İletişim:
[email protected]
https://instagram.com/taliogur

Mükemmeliyetçilik anlayışı internette tüm süratiyle yayılmaya devam ediyor ve hatta bu işi meslek haline getirmiş insanlar bile var. Mesela bu karenin sahibi de kendini, ortaya böyle mükemmel eserler koymaya adamış.
Hatta işi başka seviyeye taşıyıp eşyaları bu şekilde düzenleyip mükemmeliyetçilik seviyesini arşa taşıyanlar var. Tabi önce kendileri rahatlıyor, sora da internete salıyorlar bu kareleri ve binlerce kişi mest oluyor.

Sizce de yaratıcı değil mi dostlarım? Muzları böylesine dilimlemek de her babayiğidin harcı değil. Hatta böyle bir eser ortaya koymayı akıl etmek her babayiğidin harcı değil.
Limon kardeşin, bardakla mükemmel uyumu ve ortasındaki delik sayesinde çayınızı böyle içebiliyor olmanız. Daha ne denebilir ki bir mükemmeliyetçinin gönlünü mest etmek için?
Kendileri bir kahve mi yoksa bir çeşit çikolata mı pek emin değilim, ama beyazdan kahve rengine doğru bu kadar güzel bir geçiş kolay kolay denk gelmez. O yüzden bakarken bile insan rahatlıyor.
Her şey bir yana benim en çok hoşuma giden karelerden bir tanesi işte bu. O kadar ambalaj açmışımdır ama bu kadar kılçıksızına hiç denk gelmedim. O yüzden kendim açmış kadar rahatladım inanın.
İlk bakışta anlayan var mı? Evet, doğru bildiniz burası bir metro istasyonu. Aydınlık ve karanlığın mükemmel uyumu diyelim ya da. Mükemmel bir görüntü değil mi sizce de ya?

Şimdi köpeğin renklerine mi mest olsam yoksa köpeğin ortasındaki çizginin halıyla denk gelişine mi, bilemedim. İyisi mi ben kararı size bırakayım ve çekileyim.
Denk gelmek kelimesinin en çok anlam kazandığı anlardan birine tanıklık ediyor olabiliriz mükemmeliyetçiler olarak. Bir kitap serisi bir kolinin içine ancak bu kadar güzel oturur.
Yanlış hatırlamıyorsam bu Tayland alfabesiyle yazılmış bir metin. İşin ilginç yanı ise, elle yazılmış tamamı. Oldum olası, yazısı kötü biri olarak güzel yazanları hep takdir etmişimdir. Hele de böyle zor bir alfabede yazanları..
Hani az evvel size denk gelmek kelimesinden bahsetmiştim ya. İşte baloncuklar ancak bu kadar denk gelebilir. Bildiğiniz dünya haritası çizmişler yanlışlıkla keratalar.

Bu gördüğünüz karenin ilk bakışta neye ait olduğunu fark ettiyseniz kendinizi zeki hissedebilirsiniz. Çünkü, şu anda hep birlikte bir çamaşır makinesinin içindeki battaniyenin mükemmel şekil almasına bakıyoruz.
Bir mükemmeliyetçiyi mest etmek için yeterince düzenli bir fotoğraf, ama ben ufak bir dokunuş yapmak istiyorum. Şimdi daha iyi oldu değil mi? Bence de..
Arabanın markası ne bilmiyorum ama bence yanlışlıkla Snickers’lık yapmışlar haberleri yok. Ne denebilir ki? Kareyi çekip bizimle paylaşan arkadaşa teşekkür ediyorum huzurlarınızda.
Öncelikli olarak şunu sormak istiyorum. Hangi psikopat ekmekleri böyle kızartır, bilgisi olanlar aydınlatsın beni lütfen. Sonra da fotoğrafa bakıp mükemmel uyum sayesinde rahatlıyorum.

► Oynatma Listeleri:

Tüm videolar: https://goo.gl/AW4tUj

Bilgi videoları: https://goo.gl/iYdE7I

Eğlenceli videolar: https://goo.gl/sHx2GM

Korku videoları: https://goo.gl/wdVGd9

Sanat ve tasarım videoları: https://goo.gl/65M09Y

Seriler: https://goo.gl/8tR7E7

►Sosyal Medya Hesaplarım:

https://www.facebook.com/siradan1adam

https://instagram.com/taliogur

►Kaynaklar / Sources:

https://www.instagram.com/sand.tagious/?utm_source=ig_embed

View this post on Instagram

Wonder Burn

A post shared by Adam Hillman (@witenry) on

https://www.reddit.com/r/perfectionism/
https://eksisozluk.com/mukemmeliyetcilik–62136

source

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın