Sadece Mükemmeliyetçilerin İçini Rahatlatacak Fotoğraflar

Mükemmeliyetçilerin çok gizli bir ortak özellikleri vardır arkadaşlar. Sıradan insanların hiç fark etmediğiniz detayları yakalayıp onlarla mutlu olabilirler.

Abone Olmayı Unutmayın: https://goo.gl/h32dnz
Instagram: https://instagram.com/taliogur

►İletişim: [email protected]

Köpek kardeşin hiçbir şeyden haberi yok ama mükemmeliyetçi sahibi olayı çoktan kavramış ve anı hemen ölümsüzleştirmiş. Tabi ekran başındaki mükemmeliyetçiler de çoktan mest olmuşlardır.
Bazı tesadüfler var ki insan tanıklık ettiği zaman durduk yere mutlu olabiliyor. İşte yerdeki betonla harika şekilde örtüşen bu direğin gölgesi de o anlardan biri. Neyse ki birisi bizim için ölümsüzleştirmiş bu anı.
Bir de böyle çalışmalar var tabi. Hanım abla nasıl başarmış bilmiyorum ama kitabın sırtındaki fotoğrafla kendi yüzünü muhteşem şekilde bir araya getirmiş. Darısı yerli mükemmeliyetçilerin başına diyelim.
Bir sınav hayal edin ki, siz gittiğinizde sıralarda sular önceden hazırlanmış olsun; ama o suları koyan arkadaş da mükemmeliyetçi biri olsun. Hayalden de öte bir mükemmeliyetçi bu esere imza atmış arkadaşlar gördüğünüz gibi.
Renklerde bir ilginçlik mi var yoksa fotoğraftaki orantı mı harika emin değilim ama kompozisyonu ben çok beğendim. Hanım ablanın şortu ve ufuk çizgisinin hizalanması da cabası tabi.

Hani hep görürüz ya kitap kapaklarında muhteşem manzaraları, o manzaralar gerçek arkadaşlar. Hatta bazı psikopat arkadaşların o manzaranın çekildiği yere kitapla gidip böyle eserlere imza attığı da ayrı bir gerçek.
Her şeyi geçtim de, tabakla pişti olmayı biri bana açıklasın. Sen kalk kendine makarnayı tabağa doldur tam afiyetle yiyecekken muzip bir arkadaş, tabakla pişti olduğunu sonsuza dek ölümsüzleştirsin.
Bu arkadaş da daha zorunu başararak kolundaki dövmeyle tişörtün mükemmel uyumunu ölümsüzleştirmiş. Valla bence olmuş, siz ne diyorsunuz?
Eğer aynanın sağ tarafındaki dağlar da tam bir uyum içinde devam etseydi, eğlenceli bir fotoğraf olmaktan çıkıp, korkutucu bir hal alabilirdi olay. Sahiden, böyle bir uyumun yakalanması gerçekten mümkün mü?

Görür görmez fotoğrafta bir tuhaflık olduğu belli. Dikkat ederseniz, soldaki adamın elinde uçurtma ipi var. Yani gördüğümüz korsan gemisi bir uçurtma arkadaşlar. Gerçekten harika bir çalışma olmuş yakalayanın ellerine sağlık.
Bir nehir düşünün ki, ta gökyüzünün derinliklerinden yeryüzündeki dağlarla birleşip akmaya devam ediyor. Harika olmaz mıydı? Olurdu, olmuş işte, daha ne olsun?
Jaluzinin kenarlarından sızan ışıklar, içerdeki kolonlarla tam denk gelmiş. Bu ana tanık olup da tatmin olmayacak bir mükemmeliyetçi var mıdır? Zannetmiyorum doğrusu.
Böyle bir denk geliş yok arkadaşlar. Televizyondaki çocuğun önündeki mikrofonun kablosu televizyondan da taşıp gerçek dünyada prize kadar devam etmiş. Aramızdaki mükemmeliyetçiler bu durumu yorumlarsa sevinirim.
Atlar çok asil ve güzel hayvanlar arkadaşlar. Benimle aynı düşünüyor olacak ki bu bey abi atın fotoğrafını çekmek istemiş, ama sonradan fotoğrafa bakınca fark etmiş ki, kendi gölgesi atla karışmış resmen.

► Önerdiklerim:

Tüm videolar: https://goo.gl/AW4tUj

Bilgi videoları: https://goo.gl/iYdE7I

Eğlenceli videolar: https://goo.gl/sHx2GM

Korku videoları: https://goo.gl/wdVGd9

Sanat ve tasarım videoları: https://goo.gl/65M09Y

Seriler: https://goo.gl/8tR7E7

►Sosyal Medya Hesaplarım:

https://www.facebook.com/siradan1adam

https://instagram.com/taliogur

https://younow.com/taliogur

►Kaynaklar / Sources:

ITAP , only one from itookapicture

My dog’s white stripe lines up perfectly with the water’s edge from mildlyinteresting

The face on the spine of this book looks exactly like mine from mildlyinteresting


https://eksisozluk.com/mukemmeliyetci–123847
https://eksisozluk.com/mukemmeliyetcilik–62136
https://eksisozluk.com/mukemmeliyetci-insanlar–1478588
https://www.reddit.com/r/perfectionism/
https://www.reddit.com/r/PerfectTiming/
https://eksisozluk.com/zamanlama–84673

source

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın