ŞANSSIZ İNSANLAR ALIŞVERİŞE ÇIKARSA

Bazı insanların şansları bir türlü yaver gitmez. Şanssız olduklarını da bilirler zaten. Şanssız insanlar alışveriş yapmaya kalkarsa da çok talihsiz şeyler başlarına geliverir hemen. İşte şimdi sizlere o insanların hikayesini anlatacağım.

Abone Olmayı Unutmayın: https://goo.gl/h32dnz
Instagram: https://instagram.com/taliogur

►İletişim: [email protected]

Burada, şanssız olduğunu bir anlığına da olsa unutan bir arkadaş, Sünger Bob dondurmasından almak ister. Ne yazık ki paketi açınca ne kadar şanssız olduğunu hemen hatırlayıverir çünkü karşısına bu tuhaf yaratık çıkmıştır.
Burada da bu şanssız arkadaşlardan bir diğeri, sebzeli pizza alma gafletine düşmüş gördüğünüz gibi. Ne yazık ki şu saatten sonra yapacak hiçbir şey yok. Muhtemelen şanssız arkadaşımız da öyle düşünmüş ve afiyetle mideye indirmiştir pizzasını.
Tabi şanssızlık illa ambalajla alakalı bir durum değil. Doğa da bazen kazık atabiliyor bizlere. Eve yanlışlıkla kelek karpuzla gitmiş herkes anlar eminim bu dostumuzun başına gelen talihsizliği. Bu arada, ben olsam yiyemesem de tadına bakardım muhtemelen.
Yahu bu da yapılmaz ki arkadaş, biz o kekleri içindeki güzel çikolata için alıyoruz. Aklıma şu takıldı yalnız, keki alan arkadaş çaktırmadan mideye mi indirmiş yoksa bize göstermek için ikiye mi bölmüş? Benimki de soru işte her türlü gömmüştür tabi ki.

O kadar limon, o kadar çilek gördüm ama bu kadar küçüklerine hiç denk gelmemiştim. Olmamış halleri diyesim geliyor; ama olmamış halleri yeşil diye biliyorum. O yüzden gerçek bir bedevilik vakasıyla karşı karşıyayız arkadaşlar.
5a – Ahan bu da ispatı. Tadı nasıldır acaba?
Ya bu da olmaz ki be arkadaş. Sen kalk bir hevesle, panda şeklindeki şekeri al, paketten çıkartırken panda pislik yaparcasına yapışıp kalsın diyecem de sanırım bu bir satış hilesi arkadaşlar. Adamlar panda sticker’ını sadece pakete basmışlar.
Yapılan o kadar trollük gördüm, bin bir türlü şanssızlığa denk geldim ama bunun gibisini görmedim ben arkadaşlar. Bunu satın alan arkadaş bu sahneyle ilk karşılaştığı zaman ne yapmıştır acaba?

Bununla ilgili de diyecek bir şey bulamıyorum şanssızlık diyesim geliyor ama diğer taraftan da zoru başardığı için demek istemiyorum o yüzden yorum sizin.
Bu durumla karşılaşacak olsam bayağı gülerdim ben. Belki başkalarını kızdırabilir ama bence komik bir durum, yalnız dikkat ettiyseniz arkadaşı pek etkilememiş, biberle beraber bir güzel gömmüş ekmeği.
Şimdi, arkadaşın biri, gayet keyifli şekilde marketten 2 tane 7up almış ama eve geldiği zaman fark etmiş ki, 7up’lardan biri tamamen havayla dolu. Sonra da ikisini de güzelce tartıp bizlerle paylaşmış.
Minicik limon olur da kocaman limon neden olmasın demek isterdim ama bu da bence minik bir limon. Kabuğun bu kadar geniş olması aklıma sadece limona inanılmaz derecede hormon verdikleri fikrini getiriyor, siz ne düşünüyorsunuz?

► Önerdiklerim:

Tüm videolar: https://goo.gl/AW4tUj

Bilgi videoları: https://goo.gl/iYdE7I

Eğlenceli videolar: https://goo.gl/sHx2GM

Korku videoları: https://goo.gl/wdVGd9

Sanat ve tasarım videoları: https://goo.gl/65M09Y

Seriler: https://goo.gl/8tR7E7

►Sosyal Medya Hesaplarım:

https://www.facebook.com/siradan1adam

https://instagram.com/taliogur

https://younow.com/taliogur

►Kaynaklar / Sources:

I think I set the record for most disappointing carrot. from gardening

Don’t mean to brag but i’ve got Strawberries growing the size of LEMONS over here! 😐

I Chose the biggest avocado to make guacamole, I think is not going to happen from food

"Cheeseburger" from the streets of Manila. [X-Post from /r/shittyfoodporn] from ExpectationVsReality

My bread is …


https://eksisozluk.com/sans–58582

What’s the best luck you have ever had in your life? from AskRedditsource

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın