Sıradışı Özelliklere Sahip 15 İlginç İnsan

Biz pek farkına varmasak da sıradışı insanlar her yerdeler. Alışık olmadığımız çeşitli anomaliler bazı insanları gerçek anlamda ilginçleştirebiliyor. Bu videom da da sıradışı anomalilere sahip 15 insanı sizler için anlattım. Keyifli seyirler.

►Müzik Kanalım: https://goo.gl/bupp9z
►İnceleme Kanalım: https://goo.gl/ZoGtZd

►İletişim:
[email protected]
https://instagram.com/taliogur

Sanırım pek çoğunuz Reddit’i bilir. Dünyaca ünlü bu siteyi ben, ekşi sözlüğün daha gelişmişi ve dünyaya hitap edeni olarak tanımlıyorum. Fotoğrafta görmüş olduğunuz kolun sahibinin ise, ilginç bir rahatsızlığı var. Koluna çizdiği herhangi bir şey birkaç dakika sonra kabarmaya başlıyor.
Pek çok göz anomalisi vardır eminim, ama benim şimdiye kadar gördüğüm en ilginçlerinden bir tanesi bu. Çocuğun gözünün yaklaşık 3’de biri gri. Böyle bir gözle yaşamak nasıl bir duygudur bilmiyorum ama bence biraz da ürkütücü görünüyor.
Daha da ilginci işte bu. Doğuştan gözü yırtıkmış bu arkadaşın da. Nasıl olmuş ya da görme yetisini kaybetmiş mi pek emin değilim ama son derece sıra dışı göründüğü konusunda sanırım hepimiz hemfikiriz.

Bu arkadaşın ise çok ilginç bir rahatsızlığı var. Eli üşüdüğü zaman yüzük parmağı fotoğrafta gördüğünüz gibi beyazlamaya başlıyor. Bu arada iki elinin de sadece yüzük parmağı beyazlamaya başlıyormuş. Ne denir bilmiyorum. Sizin de ilginç özellikleriniz varsa paylaşabilirsiniz bizimle.
Bakar bakmaz fark edebildiniz mi? Kadının bacakları inanılmaz derecede uzun ve hatta beli de bir o kadar ince. Bazıları başına gelen böyle anormallikleri talihsizlik olarak yorumlayabilir ama bu insanların çoğu kendileriyle barışık ve hatta birer internet fenomeni haline gelmişler. Bayağı takipçileri var anlayacağınız.

Bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi görünen bu karede de bir genç kadın biyonik kolunu şarj ediyor ve hatta bunu da gayet esprili bir dille paylaşmış bizlerle.
Bu arkadaşınsa doğuştan 1 parmağı eksik. Bayağı ilginç görünüyor açıkçası ama bence elini rahatça kullanabiliyordur ki ilginçlikten öte önemli olan da bu zaten.
Çil konusu bence çok tartışmalı bir konu. Bazısı seviyor bazısı ise nefret ediyor. Bu genç adamsa, çilleriyle ünlü olmuş ve Instagram’da da hatrı sayılır bir takipçi toplamayı başarmış. Siz ne düşünüyorsunuz? Çil iyi bir şey mi yoksa kötü mü sizce?
İnsanları cilt renkleriyle veya dış görünüşleriyle asla yargılanmamalı. Fotoğrafta gördüğünüz bu genç kadın internette Melanin Tanrıçası olarak tanınıyor. Cilt rengi inanılmaz koyu ve ilk başlarda bu durum kendisini üzse de şimdilerde genç bir model kendisi. Bu arada cilt renklerinden mi bilmiyorum ama siyahiler genelde inanılmaz beyaz dişlere de sahip oluyorlar.

► Oynatma Listeleri:

Tüm videolar: https://goo.gl/AW4tUj

Bilgi videoları: https://goo.gl/iYdE7I

Eğlenceli videolar: https://goo.gl/sHx2GM

Korku videoları: https://goo.gl/wdVGd9

Sanat ve tasarım videoları: https://goo.gl/65M09Y

Seriler: https://goo.gl/8tR7E7

►Sosyal Medya Hesaplarım:

https://www.facebook.com/siradan1adam

https://instagram.com/taliogur

►Kaynaklar / Sources:

source

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın