Tesadüf Konusunda Seviye Atlamış İnsanlar

Tesadüf kavramı içinde bir çok ilginçlikler barındıran bir kavram bence. Bir sürü insanın başına da hergün tesadüf eseri bir şeyler geliyor ama bizler sadece yakın çevremizde olup bitenleri biliyor. Ben de sizlere biraz daha uzak diyarlarda yaşanan tesadüfleri derlemeye çalıştım. Umarım hoşunuza gider.

►Müzik Kanalım: https://goo.gl/bupp9z
►İnceleme Kanalım: https://goo.gl/ZoGtZd

►İletişim:
[email protected]
https://instagram.com/taliogur

Soldaki kadınla sağdaki kadın aynı kişi ve hatta soldaki bebekle sağdaki adam da aynı kişi. Tam 28 yıl önce kendisine hemşirelik yapan kadınla aynı hastanede işe girdiğini sonradan fark etmiş.
Bir şeyin olacağı varsa olur, ama bir şeyin olmayacağı da varsa olmaz. Bu karede her iki durumu da görebilirsiniz. Kedi akvaryumu düşürmüş ama balığın vadesi henüz dolmamış gördüğünüz gibi.
Arkada görmüş olduğunuz adam paraşütle atlayış denemeleri yaparken arkadaşı onu fotoğraflamak istemiş. Sonradan fotoğraflara baktıklarında ise adamın kaybolan anahtarının nereye gittiğini görmüşler.
Benim şimdiye kadar gördüğüm en ilginç tesadüflerden biri bu. Soldaki karede ön tarafta oturan kadınla arkadaki adam evlenmiş ve sonradan tesadüfen aynı yerde aynı karede olduklarını fotoğrafları incelerken keşfetmişler. Hayat ne garip değil mi?
Adam en sevdiği çikolatanın üzerindeki adamın hangi yamaca tırmandığını, çikolatanın üzerindeki minicik fotoğraftan tanımış. Helal olsun valla adam hem şanslıymış hem de iyi göz varmış.

Bu eserin bir güvercine ait olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Her şey tamam da bazı kuşların imzası olduğunu bilmiyordum. Demek ki, değişik sanatlarla ilgilenen güvercinler de varmış.
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki telefon için ahşap kap kesinlikle çok şık görünüyormuş, fotoğraftaki detaya değinecek olursak dikkat ederseniz kabın üzerindeki çizgilerle masanın üstündekiler birebir uyuşuyor. Aynı ağaçtan yapılmış olabilirler mi acep?
Adamın elinde tutmuş olduğu paça yaklaşık 50 yıl önce evin eski sahibi tarafından duvara yapılan boyadan kalma. Evin yeni sahibi de tesadüfen aynı boyadan yaptığını fark etmiş. İlginç değil mi?
Gerçek anlamda ilginç tesadüfleri barındıran bir kare bu. Kuşun yakaladığı şey bir köpek balığı, dikkat ederseniz köpek balığının ağzında da bir balık var. Daha da ilginci ne biliyor musunuz, bir insan da bu ana tanık olup fotoğraflamış. Hadi ateyizler bunu da açıklasın.
1992 yılında üretilmiş olan bu şişenin üzerinde diyor ki, Super Nintendo bu kapağın altında. Gerçekten de loto bu kapağa vurmuş, ama ne yazık ki 26 yıl sonra birileri bulmuş. Acaba Nintendo’yu verirler mi?

İki genç bibirlerine aşık olurlar ve evlenmeye karar verirler. Kendilerine göre ilk defa yirmili yaşlarda tanışmışlardır, ama sonra bu fotoğrafı fark etmeleriyle anlarlar ki, anneleri eskiden çok yakın arkadaştır ve ilk karşılaşmaları yirmili yaşlarından çok öncesine dayanmaktadır.
Her şeyden çift yaratılmıştır diye bir söylem var ya, işte bu o söylemin ispatı olabilir. Bakın sol taraftaki köpekcikle sağ taraftaki tesadüf eseri bir markette karşılaşmışlar.
Size daha önce pek çok şanslı insandan bahsettim ama böylesinden bahsetmedim. Bir muzdan 3 tane çıkması nedir arkadaş? Varsa ben daha şanslıyım diyen, anlatsın bize.
Bayılıyorum böyle tesadüflere ben ya, sol taraftaki adam farkında olmadan müstakbel annesi ve ailesiyle yıllar önce fotoğraf çektirmiş. Tabi kızla evlendikten sonra fark etmişler bu fotoğrafı.

► Oynatma Listeleri:

Tüm videolar: https://goo.gl/AW4tUj

Bilgi videoları: https://goo.gl/iYdE7I

Eğlenceli videolar: https://goo.gl/sHx2GM

Korku videoları: https://goo.gl/wdVGd9

Sanat ve tasarım videoları: https://goo.gl/65M09Y

Seriler: https://goo.gl/8tR7E7

►Sosyal Medya Hesaplarım:

https://www.facebook.com/siradan1adam

https://instagram.com/taliogur

►Kaynaklar / Sources:

https://eksisozluk.com/ilginc-tesadufler–546219

What’s the most insane coincidence you’ve experienced? from AskReddit

What was the weirdest coincidence you’ve experienced? from AskReddit


https://www.reddit.com/r/coincidence/

source

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın