Yaratıcılıkta Aşmış Zeki İnsanlar

Yaratıcılık konusuna şimdiye kadar oldukça değindim. Zeki insanlar genelde daha yaratıcı şeylere imza atıyorlar, ama her zaman bu zekice şeyler kullanışlı olmayabilir. O yüzden biz zeki insanların yaratıcılıklarıyla yaptıkları komikliklere değineceğiz bu videoda. Keyifli seyirler. 🙂

►Müzik Kanalım: https://goo.gl/bupp9z
►İnceleme Kanalım: https://goo.gl/ZoGtZd

►İletişim:
[email protected]
https://instagram.com/taliogur

Bu fotoğrafı gördüğüm zaman önce bi durdum olayı anlamaya çalıştım. Sanırım bey abimiz eski üşengeç bosslarından, bilgisayar monitörünü böyle yaratıcı şekilde kafasına takanı ilk defa görüyorum ben.
“Tehlikeli sularda yüzüyorsun delikanlı.” Demedi mi acaba kimse bu eserin sahibine. İşin tehlikesini bir yana bırakacak olursak, gerçekten çalışan bir mekanizma ortaya koymuş orası da ayrı tabi.
Amcanın yaşına rağmen hala zımba gibi olmasını bir kenara bırakıyorum, ağırlığı o kadar dengeli şekilde dağıtmış ki amca, eminim sürerken pek de ağır gelmiyordur el arabası.
Gerçekten şu sıcak yaz günlerinde daha güzel bir yaratıcılık örneği olamazdı. Sıcak adamın başına ne kadar vurduysa artık, o da vantilatörü kendine bağlamakta bulmuş çözümü.

Öncelikle bu kardeşimizi tebrik ediyoruz çünkü giydiği tişörtün üzerinde gerçekten terlediği zaman “ Artık eve gidebilirsin.” Yazısı beliriyor çünkü.
Bir eşyanın birden fazla şekilde kullanım rahatlığı sunması tasarımının ne kadar zekice olduğunu gösterir. Bu masa da kesinlikle o yaratıcı tasarımdan nasibini almış gördüğünüz üzere.
Gerçek anlamda farklı bir çalışma olmuş, ama büyük ihtimalle bu eserin sahibi usta canı sıkıldığı için böyle bir şey denemeye kalkışmıştır diyorum ben.
Size, alışveriş sepetiyle mangal yapanı, ütüde pizza yapanı göstermiştim, ama bu seferki beni bile şok etti. Tenis raketini makarna süzgeci yapmak nedir ulen? İyice abartmaya başladı bunlar.

Eğer kapıyı açtığınız zaman karşınıza böylesi bir kar kütlesi çıkıyorsa, şikayet etmek yerine buz dolabı gibi kullanabilirsiniz pek ala. Nedense bu eserin sahibinin bir Rus olduğunu düşünüyorum.
Klimaların radyatörlerinden akan su ciddi anlamda can sıkıcı olabiliyor, ama bakın ne güzel çiçeklere hayat vererek sorunu, güzel bir şeye dönüştürmeyi başarmışlar.
Bu arkadaşta tehlikeli sularda yüzüyor, hatta kendisi değil, laptopu da yüzebilir her an. Keyfine düşkün insanlar daha zeki oluyor olabilir mi acep?
Psikopat başka bir arkadaşta asılı kabloları görünce içindeki Bob Marley görmüş ve hatta herkes görsün diye de üşenmeyip Bob Marley kafası yerleştirmiş tam ortalarına. Güzel olmuş ama..

Şimdi kabloların o şekilde bağlandıktan sonra, bardakla desteklenmesi ziyadesiyle tehlikeli ama benim aklıma takılan şey şu, karın ortasında ne arıyor o kablolar?
İmkanlar yok diye sızlanmamak lazım sanırım, bakıyorum da adamlar bildiğin ütü masasını mikrofon ayağı olarak kullanmışlar. Bu grup patlarsa iyi yerlere geleceklerine eminim ben.
Siyahi arkadaşlar saç konusunda hepimizden gerçek anlamda farklılar. Genetiklerinden bahsetmiyorum, bu arkadaş gibi saçlarına verdikleri özel şekillerden bahsediyorum.
Demiş ki ünlü bi düşünür, “Sanatçılar dünyayı farklı gören kişilerdir aslında.” Hangi ünlü düşünür bu bilmiyorum, sallamış da olabilirim hatta ama bence güzel bir çalışmaya imza atmış bu eserin sahibi.

► Oynatma Listeleri:

Tüm videolar: https://goo.gl/AW4tUj

Bilgi videoları: https://goo.gl/iYdE7I

Eğlenceli videolar: https://goo.gl/sHx2GM

Korku videoları: https://goo.gl/wdVGd9

Sanat ve tasarım videoları: https://goo.gl/65M09Y

Seriler: https://goo.gl/8tR7E7

►Sosyal Medya Hesaplarım:

https://www.facebook.com/siradan1adam

https://instagram.com/taliogur

►Kaynaklar / Sources:

Creative people of reddit, how to be creative? from AskReddit

Creative People of Reddit: What do you make? from AskReddit


https://www.reddit.com/r/Creativity/
https://eksisozluk.com/yaraticilik–35008
https://eksisozluk.com/yaratici-insanlar–173522

source

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın