Zeki İnsanlar Gündelik Problemleri Nasıl Çözer?

Gündelik hayatta karşımıza bir sürü problem çıkabilir. Hatta bu sorunları hemen halletmek o kadar kolay da olmayabilir ama bu durum zeki insanlar için biraz daha farklı. Zeki insanlar gündelik sorunlar karşısında oldukça yaratıcı çözümler üretebiliyorlar. Tabii bu yaratıcılık bazen oldukça komik de olabiliyor. Bu videomda sizlere, zeki insanların gündelik problemleri nasıl çözdüklerini anlatmaya çalıştım.

Keyifli seyirler

Abone Olmayı Unutmayın: https://goo.gl/h32dnz
Instagram: https://instagram.com/taliogur

►İletişim: [email protected]

Bakın buradaki ufaklığa ne kadar güzel şekilde çözmüş problemi. Herkesin paten almaya gücü yetmeyebilir; ama bu hayallerden vazgeçmek anlamına da gelmez. Gelmemeli en azından. Dedim ya başınıza hiç ummadık şeyler gelebilir. Mesela fotoğraftaki arabanın sahibi muhtemelen kapısının bozulmasından oldukça rahatsız olmuş ve bu durumu kendi yöntemleriyle gayette güzel çözmüş.

Hazır söz arabalardan açılmışken, egozsla ilgili problem yaşayan bir bey amca da askılıkla ben bu işi çözerim demiş ve çözmüşte gördüğünüz gibi. Helal olsun ne diyelim.

İnce çerçeveli, ince panelli HD televizyonlar son dönemlerin trendleri. Ondan evvel, estetik kaygıları olan takıntılı insanlar böyle yaratıcı şekilde çözmüşler işi. Sıvayı da boyayaymış iyimiş yalnız.

Uzun süre yıpratıcı hava şartlarına maruz kalan asfalt fotoğrafta gördüğünüz gibi çatlayabilir. Bu oldukça normal bir durum ama asfaltı bantlamak nedir? Orayı anlayamadım. Eğer aramızda fotoğraftaki gibi minik kardeşi olan birsi varsa, çocuk bakımının ne kadar zor olduğunu biliyordur. Bu arada fotoğraftaki miniğin annesi çok güzel çözmüş süt verme işini.

Benim en sevdiğim tablo işte budur arkadaşlar. Yıllardan beridir ekmek arası salam yedik durduk, ama bir delikanlı da çıkıp demedi ki, durun! Salam arası ekmek de yiyebilirsiniz. Şimdi, bu fotoğrafa neresinden bakarsam bakayım, işin içinden çıkamıyorum. Yalnız şöyle bir durum da var ki: doktora tuvaletteyken kafama çamaşır makinesi düştü derseniz değişik tepkiler alabiliriniz bence.

İşte benim en beğendiğim çözümlerden ve bakış açılardan birisi arkadaşlar. Eğer bir şeye sahip değilseniz, kendiniz de üretebilirsiniz demiş olmalı ki bu arkadaş, bıçaktan çatal yapmayı başarabilmiş. Bu yönteme son dönemlerde internette sık sık rastlar oldum. o yüzden aramızda mikseri bu şekilde kullanan birini gören var mı arkadaşlar?

Bakın arkadaşlar, her zaman yaptığınız şeyin mükemmel derecede çalışıyor olmasına gerek yok. İnsanların onu öyle görmelerini sağlamakta yeterli olabilir bazen.Saati ilk etapta oraya yerleştiren hata yapmış, ya da boru sonradan oradan geçmek zorunda kalmış ama önemli olan çözüm üretmek ve birisi sorunu gayet güzel bir şekilde de çözmüş bence.

Bu fotoğraf, tam bir üçkağıdın hikayesini anlatıyor arkadaşlar. Katıldığı festivale içeride daha fazla para ödememek için, kendi içeceğini sokmak isteyen bir arkadaş gördüğünüz gibi oldukça yaratıcı bir şekilde çözmüş problemi. Ne diyelim, tebrik ediyorum kendilerini.

► Önerdiklerim:

Tüm videolar: https://goo.gl/AW4tUj

Bilgi videoları: https://goo.gl/iYdE7I

Eğlenceli videolar: https://goo.gl/sHx2GM

Korku videoları: https://goo.gl/wdVGd9

Sanat ve tasarım videolar: https://goo.gl/65M09Y

Seriler: https://goo.gl/8tR7E7

►Sosyal Medya Hesaplarım:

https://www.facebook.com/siradan1adam

https://instagram.com/taliogur

https://younow.com/taliogur

►Kaynaklar / Sources:

http://pikabu.ru/story/vot_ona_russkaya_izobretatelnost_2151751
http://www.yaplakal.com/forum23/topic1153132.html

‘fixed that


http://cs540106.vk.me/v540106187/162db/RFpMQs3lvds.jpg
http://cs543101.vk.me/v543101940/86e4/Ui6nJHBbVfo.jpg
http://cs629525.vk.me/v629525041/783b/QrDVH4QKr_w.jpg
http://failblog.cheezburger.com/thereifixedit

source

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın