Yarbaşçandır Kanyonu 3. Etap Sahasında Doğa Mimarlığının Peyzajı Antalya 4K UHD

ISBN 978-605-88104-0-2
Yarbaşçandır Kanyonu 3. Etap Sahasında Doğa Mimarlığının Peyzajı Antalya 4K UHD
Bir Doğa mimarisi peyzajının desenlerinin sanatı buradadır. Bu filmimizde bizimle beraber; Geçmiş bin yıllarda Büyük kedi krallığının hüküm sürdüğü Yarbaşçandır Kanyonu 3. Etap Sahasında muhteşem güzellikteki Doğa Ananın renk ve yansıma sanatının kalbine götürüyoruz, sizi.
Mayıs ayında burada Doğa Ananın uyanış zamanıdır. Toroslar Beydağları Milli Parkıdır burası. Sulak sahasında çınarların güneşle dansı yeşilin parlak renkleri demektir. Doğa Ananın tüm renklerinin kaynağıdır burası. Çavlanların çağıltıları, kuşların ötüşleri, börtü böceğin kanatlanıp şahlanmasının merkezidir burası.
Öğrenmek isteyenler doğaya seyahat etmelidir diyoruz, doğanın en büyük mimar olduğunu görecekler. Ağaçların ve kayalıkların sulardaki yansısıyla, sayısız renk cümbüşü! Heyyy Doğa Ana; Sen ne endamlar yaratıyorsun, nelere kadirsin mırıldanmasının tam zamanıdır?
Doğanın bağrına yolculuk etmek, önemli bir ayrıcalık olsa gerek. Önce söyleyecek söz bulamazsanız da, sonra da iyi bir hikâye anlatıcısına dönüştüğünüzü fark edip; Doğa Ananın muhteşem güzellikteki oluşumlarının farklı ışık koşullarında en güzel yansımalı seremonilerine tanık olmanız mümkün.
Yarbaçşandır vadiler sahasına gelen her insan; Kudretli Doğanın olağan üstü peyzajı karşısında hayal alemine yolculuğa çıkar ve bir hayali bulduğu zaman, işte öleceksem burada öleyim diyerek iç geçirirken; Suyun, endemik çeşitliliğini, yeşilin, çiçeğin ve börtü böceğin renk kattığı ortamda temiz havanın ve her türlü sorundan uzak yaşayabileceği bir mekan hayalleri süslemeye çoktan başlamış bile! Tüm bunları kim istemez ki? Sizde doğaya çıkın; Mutlaka sevdiğiniz bir yer bulacaksınız.


Kamera/Metin Yazım : Mehmet SÖKMEN
Seslendirme : Rüksan Atak Sökmen
Ulaşım : Kadir Demir
Çekim Tarihi : 13.05.2018
Prodüksiyon Yapım Tarihi: 13.05.2018
Video Prodüksiyon Yapım, Yayın Ve Yönetmeni: Mehmet SÖKMEN – 0532 525 84 93
web: www.mehmetsokmen.tv
www.youtube.com/mehmetsokmen1

source

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın