Tornado Rafting Manavgat – 0530 458 43 02

Heyecanını Erteleme !
Manavgat Köprülü Kanyon’da adrenalin tavan yapacak ! Coşkun sularda rafting, kanyon yürüyüşü, çelik halatta kayma, doğa yürüyüşü ve çadırda konaklama keyfini yaşa ! Rafting Türkiye eski milli takım kaptanı BEKİR ÜNAL rehberliğinde adrenalini yakala !

Sertifikalı Rehberler, %100 Güvenlik !
1995 Yılından bu yana Manavgat Köprülü Kanyonu karış karış bilen deneyimli rehberlerimiz ve çoğu kendi imalatımız olan ekipmanlarımızla 7’den 70’e herkese bu eşsiz deneyimi yaşatmak için hizmetinizdeyiz.

Hakkımızda
Tornado Rafting; 1995 Yılında, Türkiye Rafting Milli Takım Kaptanlığı ve rafting eğitmenliği yapmış ve bu alanda pek çok madalya almış olan BEKİR ÜNAL tarafından kurulmuştur.

Firmamız; Antalya Manavgat Köprülü Kanyon’da, rafting, kanyon yürüyüşü, çelik halattan kayma, doğa yürüyüşü hizmetleri vermektedir. Ayrıca, 250 kişilik restoranımız ve 150 çadır kurma kapasiteli alanımızla yerli ve yabancı misafirlerimize hizmet etmekteyiz.
Bunun yanında; 2005 yılından bu yana rafting malzemeleri imalatı yaparak yurt içinde ve yurt dışında rafting faaliyeti yürüten firmalara satışını sağlıyoruz.

Tüm rafting ekipmanlarımız, yerli imkanlarla Türkiye’de üretilmektedir.

Detaylı Bilgi: http://tornadorafting.com/

Tornado Rafting Manavgat – 0530 458 43 02 – 0532 393 09 44

Yol Tarifi: https://goo.gl/maps/jJo8XFWxtZA2

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın