Youtube Kanalınızı Antalya TV’ye Ekleyin (Ücretsiz)

Antalya TV’de Antalya ile ilgili oldukça fazla içerik barındırmak istiyoruz. Youtube kanalınızdaki videolarınızın daha fazla kişiye ulaşmasını istiyorsanız, bunu bize bildirdiğinizde sistemimiz Youtube APİ kuralları dahilinde kanalınızdaki videoları kaynak da göstererek Antalya TV’ye ekleyecektir.

Youtube kanalınızdaki videolarınızın Antalya TV’de yayınlanması için lütfen aşağıdaki formu doldurun. Kanalınızı inceledikten sonra onaylanırsa videolarınız belirli periyodlarla Antalya TV’de yayınlanacaktır.

Antalya ile ilgili olmak kaydıyla, ticari tanıtım ve reklam videoları dahil olmak üzere bir çok video türünü kabul ediyoruz. Videolarınız, başlık ve video açıklama bölümüyle birlikte alınmaktadır. Bu nedenle, videolarınızın açıklama bölümlerini de olabildiğince bilgi içerecek biçimde doldurmanız faydalı olacaktır.

Sadece belirli videoların Antalya TV’ye eklenmesini istiyorsanız bunları bir oynatma listesinde bir araya toplayın ve bize bu oynatma listesinin adresini gönderin.

BİR YOL DAHA VAR !

Ayrıca sistemimiz, başlığında Antalya veya herhangi bir ilçesinin adı geçen tüm YENİ videoları otomatik olarak Antalya TV’ye eklemektedir. Bu nedenle; kanalınızdaki tüm videoların eklenmesini istemiyorsanız, video başlığında Antalya veya herhangi bir ilçesinin adını kullanmanız yeterlidir.

Kanalınızı ve videolarınızı eklemek için lütfen formu doldurun:

Bu gönderiyi beğendiniz mi ? Hemen oy verin !

[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

Daha fazlası için arama yapın !

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bir Cevap Yazın