Akdeniz Hakkı Bulut İle Sallandı…

Hakkı Bulut Akdenizde (2)

Hakkı Bulut Akdenizde (2)

Arabesk müziğinin yaşayan efsanesi

Arabesk müziğinin yaşayan efsanesi Hakkı Bulut 3 günlük gala için geldiği Akdeniz Taverna’yı salladı.

Beste ve güftesi kendisine ait olan pek çok esere imza atan sanatçı, 28 Haziran 2016 tarihinde “Kutuplarda Gül Yeşertirim” adlı 61. Albümününü de sevenlerine seslendiren Hakkı Bulut, gece boyunca sevenleri ile bol bol hatıra fotografı çektirdi.

17 Şubat ve 18 şubat tarihlerinde de Akdeniz Taverna’da sevenleri ile bir araya gelecek olan Hakkı Bulut hayranları,” Biz onun eserleri ile aşık olmayı öğrendik, onun eserleri ile teselli bulduk, onun eserleri ile kıskanmayı yaşadık, o yaşayan bir efsanedir ve  Akdeniz Taverna işletme sahiplerine de bize bu imkanı verdiği için Teşekkür ederiz.” Diye konuştular 3 günlük gala için geldiği Akdeniz Tavernayı salladı.

Beste ve güftesi kendisine ait olan pek çok esere imza atan sanatçı, 28 Haziran 2016 tarihinde piyasaya çıkarttığı “Kutuplarda Gül Yeşertirim” adlı 61. Albümününü de sevenlerine seslendiren Hakkı Bulut, gece boyunca sevenleri ile bol bol hatıra fotografı çektirdi.

17 Şubat ve 18 şubat tarihlerinde de Akdeniz Taverna’da sevenleri ile bir araya gelecek olan Hakkı Bulut hayranları,” Biz onun eserleri ile aşık olmayı öğrendik, onun eserleri ile teselli bulduk, onun eserleri ile kıskanmayı yaşadık, o yaşayan bir efsanedir ve  Akdeniz Taverna işletme sahiplerine de bize bu imkanı verdiği için Teşekkür ederiz.” Diye konuştular

http://www.hakkibulut.org/

...

Sıradışı Haberler

Manşet

Hemen Yorumlayın !

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s