M&A Bileklik Yenilikleri ile Açıldı…

M&A Bileklik Tesbih Mağazası

İşletme sahipliğini İlhami Ünal Öder  ve Mücahit Bayırlı’nın yaptığı  ile M&A Bileklik Tesbih Mağazası , Yenilenen ürünleri  ve tamamen yeni Konsepti ile Gülşen Çiçek Evi ve organizasyonun katkıları ile yeni yerinde seçkin konuklarının katılımı ile açıldı.

CHP Antalya İl Başkanımız Ahmet Kumbul,  Muratpaşa ilçe Başkanı Hasan Şahin,  İl Gençlik Kolları Başkanımız Musa Gül,  CHP Gençlik Kolları Genel Bşk. Yardımcısı Gökhan Yılmaz,  Muratpaşa Gençlik Kolları Başkanı  Orhan Aykaç,  Meclis Üyeleri  Songül Başkaya,   Sevindik Gizli,    Sibel Gezen’in kurdela kesimi ile  hizmete yeni yerinde başlayan M&A Bileklik Tesbih mağazası açılışına katılan konuklar, ürünleri en ince detaylarına kadar inceleyerek genç girişimcileri kutladılar.

İlhami Ünal Öder ve Mücahit Bayırlı “İl ve İlçe Yönetimlerimize, İl ve İlçe Kadın Kolları Yönetimimize, İl ve İlçe Gençlik Kolları Yönetimlerimize, aramızda olamasada güzel dileklerini ileten CHP Genel Bşk. Yardımcımız ve CHP Antalya Millet Vekilimiz Çetin Osman Budak’a, Muratpaşa Belediye Başkanımız Av. Ümit Uysal’a, CHP Antalya Milletvekilimiz Prf. Dr. Mustafa Akaydın’a, Değerli Cumhuriyet Halk Partililerimize, Antalya Genç Fenerbahçeliler Grubumuza, Awdoy Ailesine, H&M Mağazasından gelen değerli dostlarıma, Agora Vakkorama Mağazasına, Çok Değerli Dostlarıma, Aileme, Bayırlı Ailesine, Yanımızda olamayıp güzel dileklerini ileten herkese sonsuz Teşekkürler . Bizler sizler sayesinde daha güçlüyüz, durmadan çalışacağız, üreteceğiz.” Diye konuştular.

Bilgi İletişim: 0531 670 44 47

https://www.facebook.com/mabracelett/

M&;A Bileklik Tesbih Mağazası

 

 

...

Sıradışı Haberler

Manşet

Hemen Yorumlayın !

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s