alanyakahvalti.com Alan Adı Satılık


Alanya’da kahvaltı hizmeti veren firmalar için eşi bulunmaz bir alan adı: alanyakahvalti.com

Ajans Medialine bünyesinde bulunan bu alan adını firmanız için kullanarak;

“alanya kahvaltı” “alanya serpme kahvaltı” “alanya köy kahvaltısı” ” alanya kahvaltı yerleri” “alanya kahvaltı mekanları” ve benzeri kritik anahtar kelime aramalarında rakiplerinize göre büyük avantajlar elde edebilirsiniz.

Ücret: Site kurulumu dahil 2.000 Lira + KDV

Yıllık yenileme ve güncelleme hizmet bedeli: 400 Lira + KDV

Ne yapacağız ?

Bu alan adını firmanız için kullanmak üzere fiyat teklifimizi kabul ettiğinizde, bize 200 TL. kapora ödeyeceksiniz. Teknik ekibimiz, sizin soyal medya hesaplarınızda bulunan fotoğraf ve videolar ile sizin bize whatsapp üzerinden göndereceğiniz fotoğraf ve videoları kullanarak web sitenizi oluşturacak ve siteyi yayınlayacak. Siz, siteyi inceleyip uygun bulduğunuzda veya yapılmasını istediğiniz değişiklikler yapılıp onay verdiğinizde ücretin kalan kısmını iki taksit halinde ödeyebileceksiniz.

Ajans Medialine olarak, Türkiye genelinde bir çok sektördeki en önemli, jenerik anahtar kelimeleri bire bir içeren domainleri satın alıp, müşterilerimiz için bu alan adlarında web siteleri oluşturuyoruz.

Sektörel arama kelimelerini bire bir barındıran ve Google tarafından istenen diğer özellikleri karşılayan web sitelerinin, firma ismini içeren domainlerde kurulan firma web sitelerine nazaran daha büyük başarı sergilediği hemen hemen tüm SEO uzmanlarında bilinen bir gerçektir.

Ajans Medialine ekibi, bu gerçekten hareket ederek, müşterileri için en verimli olabilecek alan adlarını önceden tespit edip, bu alan adlarını müşterilerini rekabette bir adım daha öteye taşıyabilmek amacıyla kullanmaktadır.

Sektörel alan adlarına kurulan web sitelerindeki genel özellikler kısaca şunlardır:

 • % 100 Mobil uyumlu, WordPress Siteler

 • Digital Ocean Cloud Hosting

 • Cloud DNS

 • Esnek SSL

 • Özgün İçerik

 • Facebook ve Instagram ile tam entegre içerik sunumu

 • Firmaların Youtube kanalları ile tam entegrasyon

 • Rezervasyon ve iletişim formları

 • Google Haritalarla uyumlu İletişim bilgileri

 • Görsel ve video etiketleme

 • Ajansımıza ait yayın ağlarında haber, görsel SEO ve yönlendirme desteği

 • Ajanssımıza ait Youtube kanallarında Video SEO ve yönlendirme desteği

 • Sektörün gerektireceği diğer teknik özellikler

SIK SORLULAN SORULAR

Soru: Şu anda zaten kullandığım bir web sitesi var. Onun durumu ne olacak ?
Cevap: Firma adınızı taşıyan web sitenizi de kullanmaya devam edebilirsiniz. Firma adınızı kullanan web sitenize, bu yeni yapılacak web sitesinden bağlantı oluşturabiliriz.

Soru: Yıllık yenileme ve bakım ücreti nedir ?
Cevap: Tüm web sitelerinde olduğu gibi alan adı yenileme ve hosting yenileme ücreti ödenmektedir. Bunlara ilaveten, jenerik kelimelerden oluşan ve mülkiyeti ajansımızda bulunan alan adının Google arama performansını yüksek tutmak için sık sık güncelleme ve veri girişi yapılmaktadır. Yıllık yenileme ve güncelleme ücreti tüm bu faaliyetleri kapsayan ve her yıl, yılda bir defa alınan bir ücrettir.

Soru: Oluşturulacak web sitemi kendim güncelleyebilir miyim ?
Cevap: Evet. Size, siteyi güncelleyebilmeniz, fotoğraf yükleyebilmeniz için WordPress tarafından sunulan Türkçe kontrol paneli verebiliriz.

Soru: Zaman zaman siteme eklenmek üzere size fotoğraf ve video göndersem sitede benim adıma değişiklik yapabilir misiniz ?
Cevap: Evet. Siz bize sitede kullanmaya uygun fotoğraf ve videolar gönderirseniz, bunları site içinde sizin istediğiniz veya uygun olan yerlere ekleriz.

Soru: Bu alan adı ile firma hizmetlerinde kullanmak için mail adresleri oluşturulabilir mi ?
Cevap: Evet. Firmanızın farklı hizmet birimleri için farklı farklı mail adresleri tanımlanabilir ve bunları kullanabilirsiniz.

Soru: Yıllık yenileme ve güncelleme ücretini ödemezsem ne olur ?
Cevap: Aramızdaki anlaşmamız sona erer ve artık bu internet adresini kullanamazsınız. Yıllık yenileme ve güncelleme ücretini ödediğiniz müddetçe bu web adresini ve oluşturulan mail adreslerini yıllarca kullanabilirsiniz.

Soru: Kuracağınız web sitesinde herhangi bir şekilde reklam veya başka bir firmaya ait bilgiler olacak mı ?
Cevap: Asla ! Kurduğumuz web sitesi sadece sizin firmanız için kullanılacak ve sitede Ajansımız dahil başka bir firmanın reklamı veya linki bulunmayacak.

Soru: Alan adında bulunan kelimelerle Google’da arama yapıldığında birinci sırada benim web sitem mi çıkacak ?
Cevap: Hayır ! Google sıralamaları yüzlerce farklı parametrelere göre Google’a ait bir algoritma ile belirlenmektedir. Size, Google dışında hiç kimse böyle bir garanti sunamaz. Biz, Ajans olarak kurulan web sitelerinin aramalarda mümkün mertebe ön plana çıkması için SEO adı verilen çalışmaları yürütürüz. Alan adında temel arama kelimelerinin yer alması ve yapacağımız diğer çalışmalar jenerik kelimeler barındıran alan adına sahip sitelerin Google aramalarında daha yüksek performans göstermesini sağlar. Bu asla bir garanti anlamına gelmez. Lütfen siz de böyle bir garanti vermeye yeltenen kişilere itibar etmeyiniz.

Soru: Bu alan adını doğrudan doğruya benim firmama ait web sitesine yönlendirmeniz mümkün mü ?
Cevap: Evet. Fiyatlarda herhangi bir değişiklik veya indirim olmamak kaydı ile bunu yapabiliriz. Bu işlem Google aramalarında size bir katkı sağlamamakla birlikte, insanlar bu alan adını doğrudan tıkladıklarında sizin zaten kurulu olan kendi web siteniz açılacaktır.

Ajansımız mülkiyetinde olan alan adlarından satışa çıkarılanları bu bağlantıdan takip edebilirsiniz.

Sektörel Alan Adları hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ve destek almak için bize ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0533 384 8784

SİZİNLE İLETİŞİME GEÇMEMİZ İÇİN FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ:Ajans Medialine Hakkında

Ajans Medialine, Antalya TV ve HD Magazin TV gibi dijital platform yayın ağlarının çatı şirketi olarak faaliyet gösteren dijital reklam ve marka ajansıdır.

Sponsorlu Facebook ve Instagram reklamları, sponsorlu Google ve Youtube reklamları, medya planlama, video prodüksiyon, ürün ve mekan çekimleri, 360 derece fotoğraf çekimleri, web tasarım hizmetleri, video SEO, mobil uygulama yazılımı, marka yönetimi, sosyal medya hesap yapılandırma ve içerik yönetimi gibi alanlarda firmaların ihtiyaç duyduğu hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Ajans Medialine ile iletişime geçmek için telefon: 0533 384 8784

Ürün ve hizmetlerimizden yararlanmak için aşağıdaki form aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz: