İsviçre’de Yaşam

Etiket: İsviçre Almancası, İsviçre asgari ücret ile alınabilecekler, İsviçre asgari ücret kaç Euro, İsviçre aylık ev kiraları, İsviçre de Erasmus, İsviçre ev kiraları 2021, İsviçre kiralık ev siteleri, İsviçre kiralık oda, İsviçre mülteci maaşı, İsviçre öğrenci aylık gider, İsviçre öğrenci çalışma izni, İsviçre oturum izni nasıl alınır, İsviçre oturum izni şartları, İsviçre vasıfsız is ilanları, İsviçre yatırım vatandaşlık, İsviçre yatırımcı vizesi, isviçre'de aranan meslekler, isviçre'de asgari ücret, isviçre'de asgari ücret ile geçinmek, isviçre'de asgari ücretle neler alınır, isviçre'de cafe açmak, isviçre'de çalışma izni nasıl alınır, isviçre'de çalışmak için gerekenler, isviçre'de dükkan kiraları, isviçre'de en çok hangi dil konuşuluyor, isviçre'de ev alma şartları, isviçre'de ev fiyatları, isviçre'de ev kiraları fiyatları, isviçre'de ev kiraları ne kadar, isviçre'de evler nasıl, isviçre'de evlilik yoluyla oturum, isviçre'de hayat pahalı mı, isviçre'de ingilizce konuşuluyor mu, isviçre'de işçi maaşları, isviçre'de kacak calismak, İsviçre'de konaklama, isviçre'de maaşlar, isviçre'de market fiyatları, isviçre'de meslekler ve maaşları, isviçre'de meslekler ve maaşları 2021, isviçre'de mühendis maaşları, isviçre'de nasıl çalışabilirim, isviçre'de ortalama ev kiraları, isviçre'de oturum alma şartları, isviçre'de para kazanmak, isviçre'de şirket kurmak, isviçre'de şirket kurmak ve oturum, isviçre'de turk is ilanlari, isviçre'de türkler ne iş yapar, İsviçre'de Türklerin yaşadığı şehirler, isviçre'de üniversite okuma şartları, isviçre'de yaşam masrafları, İsviçre'de Yaşamak, isviçre'de yaşayan türkler, isviçre'de yatırım yapmak, isviçre'deki türk firmaları, isviçre'ye çalışmaya gitmek istiyorum, isviçre'ye davetiye ile gitmek, isviçre'ye gitmek için gerekenler, isviçre'ye iltica şartları, isviçre'ye nasıl yerleşebilirim, isviçre'ye taşınmak, İsviçreli kadınların özellikleri, İsviçreli kızla evlenmek, İsviçreye kaçak nasıl gidilir, Zürih kiralık ev fiyatları

• Bu konu 37 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 1 yıl 8 ay önce ajansmedialine tarafından güncellenmiştir.
35 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
    • #193324 Yanıtla
      ajansmedialine
      Anahtar yönetici

İsvicre’de Yaşam Masraflar, Harcamalar

İsviçre’de Masraflar. İsviçreye yerleşmeyi,düşünenlere dilim döndüğünce bahsetmeye çalıştım. Diğer bir soru olan Türkiyedeki diplomam ile İsviçre’de nasıl Öğretmenlik yaparım? Bu videoda İsviçrede Masraflar,harcamalar,vergiler,alışveriş ve sigorta giderlerinden bahsettim. İsviçre’de yaşacaklar için ön bir bilgi olmuştur.

• #193327 Yanıtla
        ajansmedialine
        Anahtar yönetici

Dünya’nın En Zengin Ülkesi İSVİÇRE’DE YAŞAM! I İSVİÇRE ÜLKE BELGESELİ

Bu belgesel sizlere Avrupa’da yer alan bir ülke olan İsviçre hakkında ilginç bilgiler sunuyor. İsviçre’de yaşam, İsviçre kültürü, İsviçre seyehati, İsviçre’de gezmek, İsviçre gelenekleri, İsviçre’deki kurallar, İsviçre yasaları, İsviçre manzarası, İsviçre’nin eşsiz doğası, İsviçre festivalleri, İsviçre kültürü, İsviçre’de vatandaşlık, İsviçre vlog, İsviçre’ye yerleşmek, İsviçre’de ev ve iş imkanları, İsviçre’nin doğal güzellikleri, İsviçre çikolataları, İsviçre peynirleri, İsviçre nasıl zengin oldu, İsviçre nerede, İsviçre nasıl bir yer gibi pek çok konu hakkında akıcı bir İsviçre ülke belgeseli seyredeceksiniz.
          Öyle ki kendinizi İsviçre vatandaşı gibi hissedecek veya İsviçre’ye gidip oraları gezip görmek isteyeceksiniz. Çünkü İsviçre Dünya’daki en ilginç ülkelerden biri ve İsviçre’nin yaşam kalitesi bütün insanları kendisine hayran bırakıyor.

• #193329 Yanıtla
          ajansmedialine
          Anahtar yönetici

İSVİÇRE DE OTURUM ALMAK | İSVİÇRE DE YAŞAMAK

• #193331 Yanıtla
            ajansmedialine
            Anahtar yönetici

İsviçre’de Mutfak Alışverişi / Et Fiyatlarına Bakın

İsviçre’de Mutfak Alışverişi. Et Fiyatlarına Bakın.
              4 kişilik
              videosu sizler için hazırlandı.
              İsviçre’nin Almanya sınırına yakın olan her vatandaş gibi biz de İsviçre’den Almanya’ya geçerek daha uygun fiyatlarla alış veriş yapıyoruz.

Avrupa’da yaşayan yatırımcı Türk vatandaşlarının aracılığı ile Türkiye’de bulunan tüm gıdaların tarafımıza ulaştırmasını sağlıyorlar. İsviçre’ye geldiğim zamandan beri SEYİD MARKET tercih ediyorum. Çalışanlarının müşterilerine olan yaklaşımı da gerçekten takdire şayan.

• #193333 Yanıtla
              ajansmedialine
              Anahtar yönetici

İSVİÇRE’nin Çalışana İHTİYACI VAR – (En Yaşanabilir Ülke İsviçre)

8500 işçi alacağını duyuran İsviçre, Türk işçi arıyor. İsviçre’nin kalifiye elemanlara ihtiyacı olduğuyla alakalı yeni haber yayınlandı. Dünyanın en yaşabilir ülkesi olan İsviçre ile ilgili diğer videolarımızı da izlemeyi unutmayın.

• #193335 Yanıtla
                ajansmedialine
                Anahtar yönetici

İSVİÇRE’DE İLK EVİMİZ – İSVİÇRE NASIL Bir ÜLKE

• #193399 Yanıtla
                    Mustafa

Hayırlı olsun, darısı bizim başımıza inşallah

• #193337 Yanıtla
                    ajansmedialine
                    Anahtar yönetici

İsviçre’ye Nasıl Yerleştim? İsviçre’de Ne iş Yapıyorum | İsviçre’de İş Arayanlar

Merhaba Arkadaşlar Sizden gelen sorularda İsviçre’ye nasıl yerleştim ve İsviçre’de ne iş yapıyorum ? Sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalıştım İsviçre’de çalışmak isteyenler iş arayanlar neler yapmalı diye sizlere böyle bir video hazırladım.
                      Giriş: 00:00
                      isviçre’ye nasıl geldim: 00:30
                      İş imkanları : 05:47
                      Maaşlar: 07:33

• #193339 Yanıtla
                      ajansmedialine
                      Anahtar yönetici

İSVİÇRE’DE KAÇ PARA KAZANIYORUM ? ve AYLIK GİDERLERİM NE KADAR ?

Bu videoda size avrupada kac para kazandigimi ve aylik giderlerimi anlatiyorum. Tabiki mekan isvicre olunca biraz olaylar degisiyor. size güzel bir fikir verecegini düsündügüm kisa bir video cektim.

isvicrede yani avrupada kac para kazandigimi nasil kazandigimi ve ne is yaptigimi anlattim. avrupada aylik giderlerim neler sabit giderlerim neler bunlardan bahsettim. avrupaya göc etmek istiyen insanlar diger videolarimi seyrede bilir avrupa hakkinda fikirlerimi o videolarda da belirtiyorum.

iyi seyirler

• #193341 Yanıtla
                        ajansmedialine
                        Anahtar yönetici

YURTDIŞINDA / İSVİÇRE’DE YAŞAMAK / İSVİÇRE HAKKINDA BİLİNMEYENLER

• #193343 Yanıtla
                          ajansmedialine
                          Anahtar yönetici

İsviçrede İkinci El Araba Fiyatları

Herkese merhabalar. Bu gün sizin için mükemmel bir video hazırladık. İsviçre’de yüksek motorlu araçların ikinci el fiyatlarını sizler için inceledim. Modelleri güçleri kilometreleri ve fiyatlarını sizlerle paylaştım. Bu yüksek güce sahip araçların fiyatlarının bu kadar makul olması biraz canınızı sıkabilir. Araba videolarının devamının gelmesini istiyorsanız videomu beğenmeyi unutmayın.

• #193345 Yanıtla
                            ajansmedialine
                            Anahtar yönetici

İSVİÇRE’nin GERÇEK YÜZÜ!! – (Çok Şaşıracaksınız)

İsviçre hakkında hiç duymadıklarınızı anlattık! Maaşlar çok yüksek ama birçok masraf var. Özellikle çocuk desteği konusunda sınıfta kalıyor. Ayrıca çok çarpıcı detaylar var.
                              Daha fazla video için beğenmeyi ve yorum yazmayı unutmayın.
                              Çekmemizi istediğiniz ülkeleri bize sorabilirsiniz!

• #193347 Yanıtla
                              ajansmedialine
                              Anahtar yönetici

İSVİÇRE’DE ÇALIŞMA VE YAŞAM | İSVİÇRE’DE İŞ BULMA SÜRECİ VE VATANDAŞLIK

Merhabalar kısa bir aradan sonra yurt dışında yaşayan arkadaşlarımla yaptığım yurt dışında yaşam ve çalışma konulu sohbetlere İsviçre ile devam ediyoruz. Avrupa’da yaşamak ve çalışmak için en güzel ülkelerden biri olan İsviçre hakkında tüm süreci 10 senedir orada bulunan Filiz SAKA ile konuştuk. İsviçre’deki Irkçılık ile ilgili kısma çok şaşıracaksınız.

00:00 Açılış Bölümü
                                00:45 Filiz SAKA Kimdir ve Ne İş Yapıyor?
                                01:30 İsviçre’de Nerede Yaşıyor?
                                02:15 İşviçre’de İş Başvurusu Süreci
                                07:30 İş Arama Seçenekleri
                                08:00 İsviçre’de Çalışmak İçin Popüler Sektörler
                                10:00 Sanatçı ya da Serbest Meslek Çalışanları
                                12:30 İsviçre Çalışma Vizesi Süreci
                                14:40 İsviçre’ye Aile Taşıma Süreci
                                17:10 İş Değiştirebilme İmkanı
                                20:30 Göçmenler ve Irkçılık
                                26:10 İsviçre’de Yaşam Şartları ve Asgari Ücret
                                29:10 İsviçre Vatandaşı Olma Şartı
                                30:10 Kapanış

• #193349 Yanıtla
                                ajansmedialine
                                Anahtar yönetici

İsviçre’de Yaşamak | Okul, Para, İş ve Günlük Yaşam

İsviçre’de yaşadığım yıllarda edindiğim tecrübe ve fikirler…

VİDEODAKİ KONULAR:

1) Ben İsviçre’ye nasıl geldim? İsviçre’de okumak.
                                  2) İsviçre’de iş bulmak, çalışma izni
                                  3) Almanca öğrenmek gerekli mi?
                                  4) İsviçre’de maaşlar nasıl? Hayat pahalı mı?
                                  5) Zürih’te sosyal hayat
                                  6) İsviçre genel yaşam kalitesi
                                  7) Sağlık sistemi
                                  8) İsviçre’de yaşamla ilgili bazı genel bilgiler ve yanlış bilinenler

• #193351 Yanıtla
                                  ajansmedialine
                                  Anahtar yönetici

İSVİÇRE’de HAKKINDA BİLİNMEYENLER İSVİÇRE’de YAŞAMAK İSTER MİSİNİZ? – Switzerland Vlog

Tam bir yıl bugün geride kaldı! Bu bir yıllık süreçte beni İsviçre’de şaşırtan 10 şey belki fazlası bu videoda

• #193353 Yanıtla
                                    ajansmedialine
                                    Anahtar yönetici

İsviçre’de Aylık Giderler

İsviçre’de en azami masraf kalemleri nelerdir, bir ayda ne kadar harcarım? sorusunun cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Konuştuğum kalemler;
                                      Kira
                                      Sağlık sigortası
                                      Aidat
                                      Elektrik
                                      Ev Kaza sigortası
                                      Telefon
                                      Internet
                                      Araç Leasing
                                      Araç Kaskosu
                                      Araç Vergisi
                                      Park Ücreti
                                      TV vergisi
                                      Çöp Vergisi
                                      Toplu taşıma abonmanı

• #193355 Yanıtla
                                      ajansmedialine
                                      Anahtar yönetici

İsviçre’de Aylık Ev/Yaşam Giderleri

• #193357 Yanıtla
                                        ajansmedialine
                                        Anahtar yönetici

isviçre’de Nasıl Çalışabilirim? İsviçre’de Çalışma İzni Nasıl Alınır?

isviçre’de Nasıl çalışabilirim? İsviçre’de Çalışma İzni Nasıl Alınır?
                                          Youtube kanalını açtığım günden bu zamana kadar almış olduğum mesajlardaki çoğunluk, İsviçre’ye nasıl gelebilirim ve çalışabilirim gibi sorular olmuştur.

Şimdi sizler için yapmış olduğum araştırmalar sonrasında öğrenmiş olduğum tüm bilgileri bu videoda sizlerle paylaştım.

• #193359 Yanıtla
                                          ajansmedialine
                                          Anahtar yönetici

İsviçre’ye Nasıl Yerleşebilirim?

İsviçre’ye nasıl yerleşebilirim?
                                            Bu sorunun cevabı tam olarak bu videoda. Bulunduğunuz ortam ya da koşullar sebebi ile avrupa ülkelerinde hayatınızı devam ettirmek istiyorsunuz. Peki bunun için ne yapmalı? Nasıl yol izlemelisiniz?

Evlilik yoluyla ya da iş veren davetiyle isviçreye gelme durumunuz dışında birde iltica talebinde bulunarak bu ülkeye gelebilirsiniz.

İltica etme sürecinde nelerle karşılaşacaksınız? Ne gibi zorluklar sizi bekliyor? İşte bu sorularında cevabı bu videonun içinde.

• #193361 Yanıtla
                                            ajansmedialine
                                            Anahtar yönetici

İsviçre’de Asgari Ücret Ne Kadar? Nasıl Geçinilir?

İsviçre’de Asgari Ücret Ne Kadar. Nasıl Geçinilir? Bu videomda sizlere isviçre’deki asgari ücreti ve bu ücretle nasıl geçiminizi sağlayabileceğinizi anlattım. Dünyada en zengin ve refah düzeyi en yüksel olan bu ülkedeki asgari ücretle geçinmek, öyle sanıldığı kadar kolay değil.
                                              Ev kirası, elektrik faturası, ulaşım, sigorta masrafları, mutfak masrafları derken inanın ay sonunu zor getiren insanların sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Tek başına çalışıp ailesine bakmakla yükümlü olan kişilerin çok zorlandığı bir gerçektir.
                                              Sizlere isviçre hakkında daha fazla bilgi sunmak adına merak ettiklerinizi yorumlar kısmına yazabilir, instagram hesabımdan ulaşabilirsiniz.

• #193363 Yanıtla
                                              ajansmedialine
                                              Anahtar yönetici

İSVİÇRE MAAŞLAR 2021 💸 – En çok kazanan ve aranan meslekler !! – Avrupanın en yüksek maaşları !!

Avrupada yaşamak ve iş bulmak bunula beraber döviz maaş almak bir çok kişinin hayali. İsviçre, Avrupa ve Amerikaya kıyasla daha fazla para kazana bileceğiniz bir ülke. Sizlere İsviçrede en çok kazanan meslek grublarını ve dallarını gösteriyorum. Umarım aradığınız sonucu bulursunuz.

• #193365 Yanıtla
                                                ajansmedialine
                                                Anahtar yönetici

İsviçre’de nasıl iş buldum ve Süreç nasıl işledi? Ne kadar para kazanıyorum? 2021

Avrupada yaşam, para kazanmak, iş bulmak bir çok kişinin hayalidir. dünya’nın en zengin ve güzel ülkelerinden biri olan isviçre’de uzun zamandır iş arıyordum ve buldum. nasıl iş bulduğum ve ne kadar kazandığım hakkında bilgilendirici olduğunu düşündüğüm bu vlog, göç edecek veya aile birleşim vizesi ile gelecek kişileri ilgilendiriyor…

• #193367 Yanıtla
                                                  ajansmedialine
                                                  Anahtar yönetici

İsviçrede Almanca Bilmeden İş bulmak ? (Sosyal Çevre edinmek) / Avrupada yaşamak için ne gerekli ?

avrupada yaşamak için en gerekli şey dil bilmektir. ister aile birleşimi ister iltica etmek neden ne olursa olsun yurt dışında yaşam için o ülkenin dilini bilmek gerekir, bu sayede almanya isviçre veya amerika bu ülkelerde para kazana bilir ve sosyal çevre edinebiliriz.

• #193369 Yanıtla
                                                    ajansmedialine
                                                    Anahtar yönetici

İSVİÇRE’DE YAŞADIĞIM ŞEHİR VE BANA AİT RESTORAN

Ben Seher Dilovan, İsviçre’de yaşadığım şehir Cenevre’yi sizler için gezdim. Çok sorulan bana ait restoranımı da yine sizler için görüntüledim.
                                                      İyi Seyirler!

• #193371 Yanıtla
                                                      ajansmedialine
                                                      Anahtar yönetici

İsviçre Kiralık Ev Fiyatları İncelemesi ! (Bern – Zürih) Nasıl Kiralık Ev Bulunur? En iyisi hangisi?

Avrupa’da yaşam maliyetleri türkiye kıyasla daha pahalıdır ama askeri ücret üzerinden hesap edildiği zaman sanki o kadar da zor degilmiş gibi düşünülebilir. isviçre almanya veya amerika gelirin yüksek olduğu ülkelerde insanların en çok şikayet ettigi seyler sabit giderlerin pahalı olmasıdır. konumuz Bern ve Zurich bu bölgelerdeki kiralık ev fiyatları. bu video size güzel bir fiyat karşılaştırma yapmanızı sağlayabilir.

00:00 Bern
                                                        08:35 Zürih

• #193373 Yanıtla
                                                        ajansmedialine
                                                        Anahtar yönetici

Isviçre yaşamın sırrı !! – Göç etmek 2021 = Nasıl Avrupa’da yaşanır -ALMANCA / PARA ve İŞ hakkında !

sizlere bu videoda avrupaya isvicreye göc edecek insanlari ilgilendiren bir video cektik ama buradaki bilgilerin bir kismi almanya veya avrupanin herhangi bir yerine gidecek hatta amerika canada ya bile gidecek insanlari ilgilendiriyor. is bulmak para kazanmak veya döviz kazanmak avrupada gercekten zor bir is. almanca ögrenmek almanca konusmak bir o kadar zor, bir cok is firsati icinden kendinize bir pay cikartmak da isin diger bir kismi. yani bu konular üzerinden sizlere harika bilgiler verdik.

• #193375 Yanıtla
                                                          ajansmedialine
                                                          Anahtar yönetici

İsviçre’de Maaşlar ve aylık giderleri

• #193377 Yanıtla
                                                            ajansmedialine
                                                            Anahtar yönetici

İsviçre’de günlük hayat – kurallar – çalışma izni

Kısa kısa İsviçre’deki günlük hayatı etkileyen bazı kurallardan bahsettim. En önemlisi çöp konusu, çöpü atmayı unutmayın!

• #193379 Yanıtla
                                                              ajansmedialine
                                                              Anahtar yönetici

İsviçre’de Yaşam | Zorluklar, Farklılıklar | Part 1

Merhabalar,

Hep mi süper bu yurtdışında yaşam ya da İsviçre gerçekten sandığımız kadar mükemmel bir ülke mi? Haydi gelin hep beraber deneyimlerimi konuşalım. Yurtdışında yaşam, zorluklar, farklılıklar serisinin ilk videosu karşınızda… Sizler de yaşadıklarınızı yorumlarda benimle paylaşabilirsiniz.

• #193381 Yanıtla
                                                                ajansmedialine
                                                                Anahtar yönetici

İsviçre’de Yaşam / Alışma Süreci

Selamlar Bu Videoda İsviçreye Alışma Sürecimden ve Genel Yaşamımdan Bahsetmeye Çalıştım.

• #193383 Yanıtla
                                                                  ajansmedialine
                                                                  Anahtar yönetici

Çalışma ve Oturma izni almak ve İSVİÇRE de Yaşamak

İsviçre de çalışma ve oturma izni nasıl alınır? ne yapmalıyım?
                                                                    toplam 5 yol var
                                                                    1 evlilik ile
                                                                    2 öğrenci olarak
                                                                    3 çalışma işçi olarak
                                                                    4 yatırım ile
                                                                    5 iltica etmek ile…
                                                                    arkadaşlar isviçre de oturum ve çalışma izni alabilmenin toplam 5 yolunu sizlere açıklamaya çalıştım.

• #193385 Yanıtla
                                                                    ajansmedialine
                                                                    Anahtar yönetici

İSVİÇRE ZÜRİH GECE HAYATI

isviçre
                                                                      İsviçre’de yaşamak
                                                                      İsviçre hayat
                                                                      İsviçre zürih
                                                                      İsviçre gezilecek yerler
                                                                      İsviçre sokakları
                                                                      İsviçre ünlü caddeleri
                                                                      İsviçre limmat nehri
                                                                      isvicrede yasamak

• #193387 Yanıtla
                                                                      ajansmedialine
                                                                      Anahtar yönetici

İsviçre’de Üniversite Eğitimi | Başvuru Şartları | Gerekli Evraklar

Merhabalar,

Veee sonunda bu hafta sizlerle, söz verdiğim üzere yorumlarda istediğiniz bilgileri içerdiğini düşündüğüm bir video ile buluşuyoruz. İsviçre’de Üniversite Eğitimi ve Başvuru Koşulları… Umarım paylaştığım bilgileri sizler için de faydalı olur. Soru ve yorumlarınızı bekliyorum.

• #193389 Yanıtla
                                                                        ajansmedialine
                                                                        Anahtar yönetici

İsviçre’de ÇALIŞMAK- Yurtdışına Taşınmak Avrupa’ya Yerleşmek – Cenevre’deyiz!

Avrupa’da Okumak, Yurtdışında Çalışmak, İsviçre veya Fransa’da Hayat Nasıl Merak Edenler İçin Keyifli Bir Video Hazırladık. İşte Artı ve Eksi Yönleriyle Yurtdışında Yaşamak!…
                                                                          .
                                                                          Video hakkında biraz bilgi vermeden önce sevgili lise ve dans arkadaşım Alım’a beni Cenevre’de misafir ettikleri ve bu söyleşiyi kabul edip, sorularımı cevaplayarak Yurtdışında yaşamayı düşünenler için çok değerli olacağına inandığım bu bilgileri paylaştığı için çok teşekkür ediyorum: 🙂 Ayrıca bir özel teşekkür de Alım’ın eşi Gael’e gelsin! Güneşli ama soğuk bir Cenevre gününde dakikalarca çekim yapmama yardımcı oldu. Kamera arkasındaki Gael’e de buradan kocaman teşekkür ve selamlarımı gönderiyorum.
                                                                          .
                                                                          Gelelim videomuzun içeriğine. Alım, Fransa, Belçika ve son olarak İsviçre’de okumuş, yaşamış ve çalışmış, yaklaşık 10 yıldır yurtdışında bulunan bir arkadaşım. Hazır yakalamışken, 15 dakikalık hızlı bir soru cevap videosu yapalım istedim. Bu yolda ilerlemeyi, Avrupa’da yüksek lisans yapmayı düşünen genç arkadaşlarımıza, ya da daha ileriki yaşlarda çalışmak için yurtdışına taşınmayı düşünenlere hızlı bir bakış açısı katacağına inanıyorum.
                                                                          .
                                                                          Tabi ki Yurtdışında Hayat üzerine çok daha detaylı uzun sohbetler yapabiliriz ama bu özellikle Fransa ve İsviçre için hızlı bir özet, bize de bir anı olsun istedim. Umuyorum bu ülkelerde master veya doktora yapmayı ya da çalışmayı düşünenlere ufak bir fikir vermiş oluruz. Turist veya gezgin olarak ülkeleri ziyaret etmekle yaşamak çok farklı şeyler… Ben de ilginç bilgiler öğrendim bu sohbet sayesinde. Herkese keyifli seyirler! 🙂
                                                                          .
                                                                          Hafta sonu yasaklarında biz de şuan evdeyiz. Bu süreyi Korona öncesi yaptığımız son yurtdışı gezisinden bazı videoları sizlerle paylaşarak değerlendirmek istedim. Hem biraz Cenevre havası alıp seyahat özgürlüğümüz olan günleri biraz analım hem de beraber hem de keyifli bir sohbet yapalım. İşte yeni videomuz: Fransa’da YAŞAMAK İsviçre’de ÇALIŞMAK- Yurtdışına Taşınmak Avrupa’ya Yerleşmek – Cenevre’deyiz!

• #193391 Yanıtla
                                                                          ajansmedialine
                                                                          Anahtar yönetici

İSVİÇREYE GELMEDEN ÖNCE BU VİDEOYU İZLEYİN!!!

Herkese merhabalar. Bu gün sizin için mükemmel bir video hazırladım. İsviçreye turistik gezi ya da temelli gelme düşüncesi olanlar için hazırlamış olduğum bir video. Kurallar ülkesi olarak bilinen bu ülkede insanların refah düzeyini arttırmak için konulan bu kurallar sizleri çok şaşırtacak

• #193393 Yanıtla
                                                                            ajansmedialine
                                                                            Anahtar yönetici

İsviçre’de Yaşam, Eğitim, Mimarlık ve Çok Daha Fazlası – Ecem Dönmez

Herkese yeniden merhaba. Sevgili dostum Mimar Ecem Dönmez ile İsviçre’de yaşam, sosyalleşme, mimarlık, eğitim ve çok daha fazlasına dair gerçekleştirdiğimiz samimi sohbetimizi sizlerle paylaşıyorum. Keyifle izlemeniz dileğiyle…

• #193398 Yanıtla
                                                                                Mustafa

Samimi bir söyleşi… Orada olanlar için rahat valla

• #193397 Yanıtla
                                                                                Mustafa

Hep hayal ediyoruz da, nasıl olacak bilmiyoruz… Bir gün olur inşallah.

35 yanıt dizini görüntüleniyor
                                                                              Yanıtla: İsviçre’de Yaşam konusundaki #193391 kullanıcısına yanıt ver

01) Yasalar, saygı ve nezaket önemli.

02) Video için Youtube linki yapıştır.

03) Link kullanarak resim ekleyebilirsiniz.

Bilgileriniz:

İptal