Mustafa Keser Bülent Ersoy Hakkında Açıklama Yaptı

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
    • #192869 Yanıtla
      ajansmedialine
      Anahtar yönetici

Mustafa Keser – “Benzemez Kimse Bize” Programı Hakkında Açıklama

Benzemez Kimse Sana programı neden yayından kaldırıldı ? Bülent Ersoy ile Mustafa Keser arasında ne gibi bir sorun yaşandı ?

• #192871 Yanıtla
        ajansmedialine
        Anahtar yönetici

Mustafa Keser Bülent Ersoy’un annesine küfür etti mi? Mustafa Keser iddialara ne yanıt verdi?

Mustafa Keser, Bülent Ersoy’un bu sabah katıldığı söylemezsem olmaz programında yaptığı “Mustafa Keser anneme küfür etti” açıklamasını yalanladı. Mustafa Keser yayınladığı videosunda “ Ben orada fıkralar anlatıyorum millet gülüyor onları küfür olarak addetmiş. Benim ağzım kesinlikle küfürlü değildir. Bir tek kişi Mustafa Keser bana küfür etti diyemez. O videonun aslını koyacağım herkese izleteceğim. Televizyonlarda anama küfür etti diye ajitasyon yapıyor. Benim söylediklerime cevap vermiyor. Belgelerle çıkacağım dedi hala ortada belge yok!” şeklinde konuştu.

• #192874 Yanıtla
          ajansmedialine
          Anahtar yönetici

Bülent Ersoy’un annesine küfür ettiğim iddiasıyla yayınlanan video hakkında açıklama.

• #192876 Yanıtla
            ajansmedialine
            Anahtar yönetici

Mustafa Keser Çıldırdı!! Bülent Ersoy Kavgasında İzzet Yıldızhan da Duramadı!! | Magazin Noteri

• #192878 Yanıtla
              ajansmedialine
              Anahtar yönetici

İzzet Yıldızhan, “Bülent Ersoy’a 4 Hafta Dayanabildim!”

4 yanıt dizini görüntüleniyor
            Yanıtla: Mustafa Keser Bülent Ersoy Hakkında Açıklama Yaptı konusundaki #192876 kullanıcısına yanıt ver

01) Yasalar, saygı ve nezaket önemli.

02) Video için Youtube linki yapıştır.

03) Link kullanarak resim ekleyebilirsiniz.

Bilgileriniz:

İptal