Muhteşem Kampanya: Facebook + Google + Tanıtım Filmi

Antalya TV’den Muhteşem Kampanya !

İnternet reklamcılığının uzmanı Antalya TV, maksimum reklam geri dönüşümünü hedefleyen aşağıdaki kampanyaya katılan tüm firmalara ücretsiz tanıtım filmi hediye ediyor.

Kampanya Özellikleri

1) İşletmenizin bulunduğu yerde veya hedef kitlenizin bulunduğu yerdeki Facebook kullanıcılarına haber kaynağı ve mobil cihazlardan aylık 250.000 defa reklam gösterimi;

2) 100 Anahtar kelimeye kadar, Antalya TV tarafından geliştirilen ve Google aramalarında firmanızın ön plana gelmesini sağlayan özel Video SEO optimizasyonu.

3) Antalya TV tarafından yönetilen portallarda video ve işletme bilgilerinizin yayınlanması

Aylık 2.000 TL. + KDV bedelle sunulan bu hizmeti, 3 Aylık sözleşmeyle satın alın, yanında bir de tanıtım filmi kazanın. Ödemenizi aydan aya yapın.

 

Nasıl Çalışır ?

Sözleşme yapmamız halinde Antalya TV, tanıtım filminizi işin başında hazırlar. Facebook reklamları ve Google arama optimizasyonu bu film ile yapılır. Ödemenizi tanıtım filmi çekiminin sonunda başlatır, aydan aya devam edersiniz.

Diğer Reklam Mecralarına Göre Avantajları

İnternet dışında hiç bir reklam mecrası, ölçülebilir kesinlikte reklam yayını yapamaz. Bu kampanyadaki tüm unsurlar (Facebook reklamı ve video seo) sonuçları bakımından ölçümlenebilir. Reklamınızın kaç kişi tarafından hangi sıklıkla görüldüğü, kaç kişi tarafından tıklandığı, videonuzun kaç kişi tarafından izlendiği, arama sorgularında hangi kelimede kaçıncı sırada olduğunuz ölçülebilmektedir. Dolayısıyla bu kampanyanın en önemli özelliği, paranızı ne için harcadığınızı KESİN olarak bilmenizdir.

Reklam Örnek (22)

Öte yandan, Facebook’un sunduğu reklam optimizasyon araçları ile hedef kitlenizi belirleyebilmemiz, reklamınızın ilgisiz kişilere gösterilmesini engeller, kısıtlı bütçenin doğru hedef kitle için harcanmasına olanak sağlar. Örneğin, eğer bayan kuaförüyseniz, reklamınızı bayların görmesi için harcanacak bütçenin, daha fazla bayanın görmesi için harcanması daha akıllıcadır. Veya işletmenizin potansiyel müşterileri 30 yaş ve üzerindeyse, 30 yaş altındaki kullanıcılara reklam göstermek için harcanacak bedelin doğru hedef kitleye yönlendirilmesi reklamın geri dönüşümünü, verimliliğini arttıracaktır.

Reklam Örnek (27)
Google aramaları da, gerçekçi bir hedef kitleye yöneliktir. Sektörünüzdeki herhangi bir kelimede arama yapan kişinin müşteri olma potansiyeli çok yüksektir. Herhangi bir ihtiyacı için arama yapan kişiye doğru bir sunumla erişim, en verimli reklam yöntemidir.

Bu kampanya ile hem arama yapan potansiyel müşterilerinize hem de hedef aldığınız bölgede, sınırları belirlenmiş özel hedef kitlenize aynı anda hitap etmiş olacaksınız.

Reklamlarım nerede gözükecek ?

Reklamınız Türkiye içerisinde dilediğiniz hedef bölgedeki facebook kullanıcılarına (Yaş, cinsiyet, medeni hal ve ilgi alanları seçilebilir) bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda (Akıllı telefonlar, tabletler…) Facebook ana sayfasında yani haber kaynağında SPONSORLU OLARAK gösterilir.

Reklam Örnek (25)

Reklam Örnek (12)

Reklam Örnek (24)

Belirlenen hedef kitleye bir ay içerisinde en az 250.000 defa reklam gösterimi yapılır. Her ay sonunda ve kampanya bitiminde reklamınızın kaç değişik kişi tarafından hangi sıklıkla görüldüğü hakkındaki Facebook tarafından hazırlanan istatistik rapor tarafınıza sunulmaktadır.

Video SEO Nedir ?

Video SEO; firmanızın adını bilmeyen ve sizi hiç duymamış potansiyel müşterilerinizin, Google, Bing, Yandex, Yahoo gibi arama motorları veya Youtube, Vimeo, DailyMotion, Mynet, İzlesene gibi video portallarında, sektörünüzle alakalı kelimelerde arama yaptıklarında firma videonuzun ve iletişim bilgilerinizin arama sonuçlarında rakiplerinizin önünde / üstünde yer alması için yapılan teknik çalışmadır.

Örnekler; (19.10.2014 tarihinde alınmış ekran görüntüleridir)

Reklam Örnek (1)

Reklam Örnek (2)

Reklam Örnek (3)

Reklam Örnek (4)

Reklam Örnek (5)

Reklam Örnek (6)

Reklam Örnek (7)

Reklam Örnek (8)

Reklam Örnek (11)

Deneme yapmam mümkün mü ?

Eğer kampanyamızın geri dönüşüm ve verimlilik açısından sizi tatmin edip etmeyeceğinden emin değilseniz, 1 veya 2 aylık deneme ile başlayabilirsiniz. Fakat, tanıtım filmi siz ücüncü ay için sözleşme imzaladığınızda çekilir. Deneme için geçen süreyi, kampanyaya dahil ederiz.

Tanıtım filminin gerçek değeri nedir ?

Antalya TV tarafından hazırlanan ve röportajlar içeren tanıtım filmi çekim fiyatı yıllık 5.000 TL. + KDV’den başlamaktadır. Çekilecek alanın (detayın) büyüklüğüne göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Fakat bu kampanyada tek mekan çekiminde alan büyüklüğü dikkate alınmamaktadır.

Örnek çekimler için;

 

Ayrıca son videolar için Youtube kanalımızı da inceleyin !

Tanıtım filmimi kendim kullanabilir miyim ?

Kampanya sona erdikten sonra da tanıtım filminizi dilediğiniz yerde dilediğiniz süreyle kullanabilirsiniz.

Kampanyayı uzatmak mümkün mü ?

Kampanya bitiminde, kampanya veriminden memnun kalmışsanız – ki, bundan hiç kuşkumuz yok- kampanyayı aylık 2.000 TL. + KDV bedelle sürdürebileceğiniz gibi, ikinci bir üç aylık sözleşme imzalayarak yeni bir tanıtım filmi hediyesi daha kazanabilirsiniz.

Kampanya içerisinde hedef kitle ve reklam metni değiştirilebilir mi ?

Kampanya süresince Facebook reklamlarında hedef kitlede, reklam görsel ve metinlerinde değişiklik yapılabildiği gibi, aylık 250.000 gösterim hakkınızın bir kısmının herhangi bir duyurunuz için kullanılmasını da isteyebilirsiniz. Antalya TV teknik ekibi, bu değişikliklerin kampanyanızın verimliliğini ne şekilde etkileyeceği hususunda sizi bilgilendirecektir.

 

Bu muhteşem kampanyadan hemen yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için hemen arayın:

0533 384 87 84

Manşet