TANJU ÇOLAK FUTBOL AKADEMİSİ AÇILIŞI – ANTALYA

Futbol Akademimizde 6-16 yaş arası KIZ&ERKEK sporcularımıza okul döneminde Cumartesi-Pazar yaz tatilinde de hafta içi programlarıyla eğitimlerine ara vermeden 12 ay devam boyunca kesintisiz Futbol eğitimi vermekteyiz.Antalya’nın en modern tesislerinde, kaliteli ve bilgili teknik kadrosuyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Amacımız; ÖNCE İYİ BİR İNSAN SONRA İYİ BİR ÖĞRENCİ SONRADA YETENEĞİ VARSA İYİ BİR SPORCU YETİŞTİRMEKTİR.

Hedefimiz ; Antalya gibi potansiyel bir ilimizden, yetenekli ve gelecek vaat eden yetiştirdiğimiz sporcularımızın,Tanju Çolak Futbol Akademisi sayesinde Türk Futboluna kazandırılmasıdır.

Ne yazık ki bütün çocuklarımız futbol kabiliyeti ile dünyaya gelmiyor, bu çocuklarımıza bir eğitimci ve Antrenör olarak düzeye indirgenmiş antrenman programlarıyla futbolu sevdirmek,sporu yaygınlaştırmak en büyük amacımız olduğu vurgulamak isterim.
Futbol eğitimimizde, 16 kişi ile sınırlandırılmış özel gruplarda ve kendi yaş grubu içerisinde belirlenmiş antrenman programlarıyla Antalya ilindeki tüm Futbol ve Spor meraklısı çocuklarımız bu eğitimimize katılabilir.

Tanju Çolak Futbol Akademisi; 6-16 Yaş grubu KIZ&ERKEK çocuklarımızın eğitimini hedeflemektedir. Sporcularımız, taktik ve teknik bilgileri kapsayan ve yıl boyu sürecek müfredatıyla, bünyesindeki akademik eğitimli ve tecrübeli genç takım koçları tarafından eğitilecektir.

Sporcularımız, eğitim süreci boyunca, hem kaliteli futbol eğitimi alacaklar hem de fiziksel gelişimleri, beslenmeleri ve okul başarıları eğitimcilerimiz tarafından takip edilecektir.

Eğitim programı süresince başta Tanju ÇOLAK olmak üzere eski/yeni futbolcularla tanışma imkanı bulup, zaman zaman onlarla birlikte antrenman yapma imkanı bulacaklardır.

TÇFA; öncelikle iyi bir birey, iyi bir vatandaş ve iyi bir sporcu olmayı öğretir.

Futbol eğlenmeden öğrenilemeyecek bir spordur ve program içeriklerimiz bu yönde hazırlanarak, tüm sporcularımızın bu oyuna katılmasını sağlamaktadır.

TÇFA; kısa vadeli sonuçlardan daha çok uzun vadeli sonuçlara odaklıdır. Cinsel ayırımcılık yapmadan, kız/erkek her isteyen akademimizde eğitim alabilecektir. Asıl olan çocuklarımızın sporcu ruhuyla fiziksel ve ruhsal gelişimine destek vermektir.

TÇFA; bünyesinde akademik kariyerli ve lisanslı, tecrübeli ve seçkin antrenörleri bünyesinde barındırır. Antrenörlerimizin öncelikli görevleri, sporcularımıza sevgi, şefkat ve hoşgörü ile eğilerek, eğitim vermektir. Sporcularımızın okul eğitimleri ile futbol eğitimleri birbirleriyle çelişen ya da zor yürüyen kavramlar değildir. Karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde bu konu ailelere ve sporcularımıza önemle anlatılır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

DOKUMA ŞUBE

ADRES:Karşıyaka Mah.Yıldırım Beyazıt Cad.No:2 ANTALYA (Sanayi Karakolu Karşısı Atatürk Endüstri Meslek Lisesi İçi.)

DETAYLI BİLGİ İÇİN

0507 274 51 27 Kadir BİRGEALP(Antalya Sorumlusu)

“antalya futbol akedemisi” “kadir birgealp” “tanju çolak” “tanju çolak futbol akademisi” “antalya futbol” “antalya halı saha” “antalya spor okulu” “antalya futbol okulu” “antalya futbol dersleri” “antalya halı saha maçı” “futbol öğreniyorum” “futbol terimleri” “futbol öğren” “antalya futbolcu” “antalya amatör takımlar” “antalya genç futbolçular” “antalya genç futbol takımı” “antalya çocuk futbol takımı” “antalya spor” “futbol nasıl oynanır” “antalya kaleci”

Youtube’da İzle !