Yayınla

Antalya TV’de yayınlanmak üzere; yazı, ilan, duyuru, ürün, hizmet tanıtım yazısı, reklam içerikleri ile, Youtube videosu, fotoğraflar ve başka sitelerdeki içeriklere bağlantılar gönderebilirsiniz. Video linkini yazınıza yapıştırarak video ekleyebilirsiniz. Üyelik gerektirmez. Onaylanan gönderiler burada ve ilgili tüm diğer alanlarda yayınlanır.

Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
En az 1 fotoğraf eklemelisiniz. Sadece fotoğraflara izin verilir. Video yüklemeyin. En fazla 3 adet fotoğraf yüklenebilir.
Kullanım Koşulları:

Kullanım koşullarını kabul ederek;

1 – Gönderdiğiniz yazı ve fotoğraf içeriklerinin şahsınıza ait olduğunu, herhangi bir telif hakkı ihlali içermediğini, Antalya TV yayın ağlarında yayınlanmasına ve diğer kullanıcılar tarafından sosyal ağlarda paylaşılmasına izin verdiğinizi, gönderi içeriğinden şahsen sorumlu olduğunuzu kabul ve taahhüt etmiş olursunuz.

2 – Yasalarca suç kabul edilen herhangi bir içeriğin ve toplumu kutuplaştırıcı siyasal söylemlerin yayınlanmasına müsaade edilmez.

3 – Antalya TV, dilediği zaman sebep göstermeksizin yayınınızı kaldırma hakkına sahiptir.

4 – Gönderdiğiniz içeriklerin kaldırılmasını istediğinizde dilediğiniz zaman iletişim bölümümüzdeki form ile bize ulaşabilirsiniz.

Antalya TV yayın alanlarına katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.