1. Antalya İç Dekorasyon, Tekstil, Çeyiz, Züccaciye, Hediyelik ve El Sanatları Fuarı


1. Antalya İç Dekorasyon, Tekstil, Çeyiz, Züccaciye, Hediyelik ve El Sanatları Fuarı

Türkiye’de ilk ve tek olan Fuar Esnafı Dayanışma Derneği kuruldu. FED sayesinde esnaf kendi fuarını yapıyor. Fuar Esnafı Dayanışma Derneği (FED)’in amacı, fuar alanlarında faaliyet gösteren fuar esnafını bir araya toplamak. Her türlü organizasyonunu üyeler yararına hazırlayıp üyelerin maksimum fayda sağlamasını sağlamaktır.

Bu amaçla, Fuar Esnafı Dayanışma Derneği (FED) Antalya Cam Piramit Sabancı Fuar ve Kongre Merkezi’nde 18-27 Mayıs 2012 tarihleri arasında I. Antalya İç Dekorasyon, Tekstil, Çeyiz, Züccaciye, Hediyelik ve El Sanatları günlerini düzenliyor. Açılışı 18 Mayıs 2012 Cuma günü Saat: 11.00’de düzenlenecek törenle açılacaktır. Etkinlik günleri 10 gün süresince devam edecek olup, Saat: 11.00-23.00 saatleri arasında ziyaretçiler ücretsiz olarak gezebilecektir. Etkinlik 27 Mayıs 2012 Pazar günü Saat: 18.00’de sona erecektir.

Etkinliğe Türkiye’nin değişik illerinden yörelerine ait hediyeliklerin sergileneceği gibi, yurtdışından katılan ülkelerden bazıları şu şekildedir: İran, Hindistan, Senegal, Kenya, Gine, Gana, Mısır, Rusya Federasyonu, Burkina Faso, Güney Kore, Çin, Güney Afrika Cumhuriyeti, Mali.

“Antalya Fuar” “Mustafa Büyükakça”

Youtube’da İzle !