Son Yaz Dizisi Son Bölüm Full İzle


SON YAZ DİZİSİ SON BÖLÜMÜ İZLE

Bir sonraki videoya atlamak için videonun oynatma çubuğunu en sona kaydırın veya videonun altındaki ▶ simgesine tıklayın


SON YAZ DİZİSİ SON FRAGMAN İZLE

Bir sonraki videoya atlamak için videonun oynatma çubuğunu en sona kaydırın veya videonun altındaki ▶ simgesine tıklayın

SON YAZ DİZİSİ BÖLÜM ÖZETLERİ

SON YAZ DİZİSİ KONU

Selim hayatına Rize’de, tek başına devam etmektedir. Çocuklarından, gerçeklerden, her şeyden uzak yaşamaktadır. İstanbul’da yaşayan Yağmur ve Altay ile bile doğru düzgün görüşmemektedir. Selim’in bu inzivası sürpriz bir ziyaretçi ile bölünecektir. Önemli bir görev için İstanbul’a çağrılan Selim, hayata geri dönebilecek midir? Çocuklarını bile görmekten kaçan Selim’i, ne geri döndürebilir?
Akgün ise kaçak durumdadır. Ancak her kaçışın bir sonu vardır. Ve o son, Akgün için çok yakındır. Akgün babasının hayatı için büyük bir pazarlığa girecek ve bu pazarlık Akgün’ün hayatını sonsuza kadar değiştirecektir.

Canan’ın ölümünden sonra hiçbir şey eskisi gibi değildir. Kara ailesi ayrı yerlere savrulmuştur. Canan’ın ölümünü kaldıramayan Selim inzivaya çekilmiştir. Akgün ise kaçak durumdadır. Onları tekrar bir araya getirecek kişi ise Sare Akay olacaktır. Sare Akay, Son Yaz evrenine sırlarıyla birlikte girecek ve bütün dengeleri değiştirecektir.

Bir istihbarat çalışanı olan Sare Akay, organize suçlarla mücadele için kurulan özel bir ekibin başına geçer. Çünkü İstanbul mafya ailelerinin savaşına şahitlik etmektedir. Onları bitirmek için yardıma ihtiyacı vardır. Ve Savcı Selim Kara’dan yardım isteyecektir. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır. Çünkü ne Selim artık eski Selim’dir; ne Akgün eski Akgün… Ne de Yağmur eski Yağmur… Artık onlar, ortak bir acının bedelini farklı farklı ödeyen insanlardır.

OYUNCULAR: Alperen Duymaz, Ali Atay, Birce Akalay, Hafsanur Sancaktutan, Arif Pişkin, Sezer Koç, Halil Babür, Yılmaz Bayraktar, Yasemin Yazıcı, Yunus Narin, Zuhal Gencer, Onur Bay, Yaprak Medine, Tayfun Sav, Ata Nedim Arman, Cengiz Okuyucu, İlda Özgürel.

SON YAZ DİZİSİ KISA VİDEOLAR

SON YAZ DİZİSİ ÖZEL SAHNELER


AKGÜN SAHNELERİ – SON YAZ DİZİSİ

SELİM SAHNELERİ – SON YAZ DİZİSİ


NAZ SAHNELERİ – SON YAZ DİZİSİ

SONER SAHNELERİ – SON YAZ DİZİSİ


YAĞMUR SAHNELERİ – SON YAZ DİZİSİ

SONER VE NAZ SAHNELERİ – SON YAZ DİZİSİ


CANAN SAHNELERİ – SON YAZ DİZİSİ

HAFSANUR SANCAKTUTAN SAHNELERİ – SON YAZ DİZİSİ


AKGÜN VE YAĞMUR SAHNELERİ – SON YAZ DİZİSİ

SARE SAHNELERİ – SON YAZ DİZİSİ


FUNDA ERYİĞİT SAHNELERİ – SON YAZ DİZİSİ

ŞEVVAL SAHNELERİ – SON YAZ DİZİSİ


ALİ ATAY SAHNELERİ – SON YAZ DİZİSİ

YİĞİT SAHNELERİ – SON YAZ DİZİSİ


ALPEREN DUYMAZ SAHNELERİ – SON YAZ DİZİSİ

CEMRE SAHNELERİ – SON YAZ DİZİSİ


BURAK SAHNELERİ – SON YAZ DİZİSİ

KIYMET SAHNELERİ – SON YAZ DİZİSİ


SELİM VE CANAN SAHNELERİ – SON YAZ DİZİSİ

CİHAN SAHNELERİ – SON YAZ DİZİSİForumlarda Son Konular

Tüm ForumlarKayıt olGiriş yap

10 konu görüntüleniyor - 1 ile 10 arası (toplam 10)
10 konu görüntüleniyor - 1 ile 10 arası (toplam 10)