Adana Toros Gazetesinin ‘HİZMETTE BAŞARI ÖDÜL GECESİ’ Renkli Simalara Ev Sahipliği Yaptı

Adana Toros Gazetesi-

 
27.yıl önce yayın hayatına başlayan ve kurulduğu günden bu yana tarafsızlığını koruyan Adana Toros Gazetesi halkın gazetesi olmak için Adanalı okuyucuların desteğini almaya devam ediyor. Adana Toros GazetesiHizmette başarı ödül gecesi’ Adana’ya damga vururken, Adana Büyük Sürmeli Oteli Akvaryum salonunda yapılan törenle başarılı belediye başkanları, iş adamları, spor adamları ve bürokratlar plaketlerini aldı.
ARAT’TAN KATILIMCILARA TEŞEKKÜR
Hizmette başarı ödül gecesindeki açılış konuşmasını Toros Gazetesi Kurucusu Erdan Arat yaparak şunları söyledi “Öncelikle gazetemizin 27.yılında bizleri yalnız bırakmayarak geldiğiniz için çok teşekkür ederim. Benim her zaman söylediğim bir söz vardır. Halkın gazetesi olmak ve halkımızın sesi olmayı, okuyucumuzun nazarında onların sesi, kulağı olmak istedik.Bugün Adana için yapılacak her projede halkın sesini duyurmak istedik.Yine gündemde olan yerel gazetelere sahip çıkılmasını her platformda söyledim ve söylemeye devam edeceğim.Halkımız bize sahip çıktığı sürece halkın sesi olmaya devam edeceğiz.Bu yüzden bugün burada Adana’ya hizmet etmiş başarılı belediye başkanları,işadamları,spor adamları,bürokratlar ve çeşitli meslek dallarında görev alanlara plaket vereceğiz.Bizlere bugün de verdiğiniz destekten dolayı tekrar teşekkür ederim.”dedi.
YEREL BASIN ÖNEMLİ
Gecede başarılı belediye başkanlarının hizmetlerini anlatan, Adana Büyükşehir Belediyesi, Seyhan Belediyesi,Çukurova Belediyesi, Karataş Belediyesi ve Sarıçam Belediyeleri’nin slayt gösterimi yapıldı. Adana Toros Gazetesi ödül gecesinde konuşan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü “ Toros Gazetesi’nin 27. kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Yerel gazetelere sahip çıkmak biz belediye başkanlarının yanı sıra, tüm siyasilerin, sivil toplum örgütlerinin ve Adanalıların da büyük bir görevidir. Yerel basın her zaman bir kentin sorunlarını ve sesini duyurmak için elinden geleni yapmaktadır. Bildiğiniz gibi Adana’nın en eski gazetesi Yeni Adana kurtuluş savaşında çok büyük işler yapmış ve başarılı olmuştur.Bu yüzden yerel gazetelere sahip çıkması ve destek olması gerekir.Bu yüzden başarılı yayın yapan Toros gazetesine kutluyorum” dedi.
AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE DE DESTEK
Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay ise gazetemizin özellikle amatör spor kulüplerine verdiği desteği de önemli bulduğunu belirterek, “Toros Gazetesi’nin kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Bildiğiniz gibi bizimde bir spor kulübümüz var ve Toros Gazetesi’nin bu konuda çok büyük desteklerini gördük.Başarılı yayın hayatlarını sürdürme çabasında olan yerel gazetelere destek olmak ve onların ayakta kalmaları için her zaman yanlarında olmamız gerektiğini biliyorum.Bu yüzden Toros Gazetesi’ne bundan sonraki yayın hayatında da başarılar diliyorum.’dedi.
BAŞARI DİLEKLERİNİ İLETTİLER
Diğer bir konuşmacı Seyhan Belediyesi Meclis Başkan Vekili ve CHP Yüreğir Belediye Başkan Aday Adayı Yusuf Akıncı ise “ Adana’da yayın yapan Toros Gazetesi’nin 27.yılını kutluyor ve başarılar diliyorum “dedi. MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı ve AK Parti Adana İl Başkan Vekili Şerif Güler de, yerel gazetelere sahip çıkılması gerektiğini vurgulayarak, Toros Gazetesi’ne başarı dileklerini ilettiler.
KİMLER KATILDI?
Adana Toros Gazetesi ‘Hizmette başarı ödül gecesi’ne Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, Seyhan Belediyesi Meclis Başkan Vekili, ve CHP Yüreğir Belediye Başkan Aday Adayı Yusuf Akıncı, MHP Adana İl başkanı Bünyamin Avcı, AK Parti Adana İl Başkan Vekili Şerif Güler, Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Murat Cevheri Bucak, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ramazan Akyürek, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanları Ahmet Erdoğan ve Sinan Gül, Karataş Belediyesi Başkan Vekili Osman Aşşık, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ı temsilen Sarıçam Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Şükrü Gedik, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, Karşıyaka Futbol Takımının eski futbolcularından Uğur İpekkan ve eşi Şükran İpekkan, CHP Adana İl Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Seyhan Belediye Meclis Üyesi Mustafa Tunç, Balcalı Hastanesi başmüdürü Ali Önal, Adanademirspor eski kulüp başkanı Sedat Sözlü, İş adamları İlhan Demirdal ve Orhan Demirdal, MHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Şehmuz Uçar, MHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Hakan Aslan, Muhtarlar Derneği Adana Başkanı Osman Kaya, Reşatbey, Sarıyakup, Sümer, Hürriyet, Yurt, Yeşilyurt ve çok sayıda mahalle muhtarı ve muhtar adayları, Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları, Çukurova Pres Gazetesi İmtiyaz Sahibi Engin Kanber, Çukurova Metropol Gazetesi İmtiyaz Sahibi Tanır Emre Üzelgeçici, Amatörce Gazetesi Sahibi Şehmus Baysal  ile gazeteci meslektaşlarımız, ASKF Başkanı Ahmet Bozan ve yönetim kurulu üyeleri, Hadırlıgücü Kulüp Başkanı İrfan Şeflek,Denizli Mithatpaşaspor, Kulüp Başkanı Alpaslan Sunme, Kürkçülerspor Kulüp Başkanı Metin Eker,Seyhan Belediyespor Kulüp Başkanı Kadir Özdemir, Baklalıspor Kulüp Başkanı Murat Mert,Suluca Organize Sanayispor Kulüp Başkanı Sait Özcoşkun, 100.Yılspor Kulüp Başkanı Gürol Ünsal, Okçularspor Kulüp Başkanı Müslüm Ulaş,2.Başkan Cemal Sincar, Genel Kaptan Gökhan Erdoğan, Yüksel Gençlikspor Kulubu Kurucu Başkanı Kemal Yüksel, Antrenör Fikret Akbaş, Yenibeygücü Genel Kaptanı Arif Tunç ,Yeşil Yurt Demirspor Kulüp Başkanı Eyüp Akbaba ve Fahri Başkan Cem Şu, Akdeniz Narenciye Taşıma Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi ve Akarca Mahalle Muhtar Adayı Şükrü Dişkaya, Amatör spor sevdalısı Mesut Alp ve Celal Mermertaş gibi isimler katıldı.