Alanya Kahvaltı Restaurant – Ada Piknik Dimçayı 2013

YouTube player

1970 yılından bu yana hizmet veren Ada Piknik, Alanya merkezine 12 km uzaklıkta dağ, orman ve Dim Çayı’nın serin suları içinde eşsiz doğa güzelliklerine sahip yaz kış ailenizle birlikte en güzel anlarınızı geçirebileceğiniz sayılı mekanlardan bir tanesidir.

Ada Dim Çayı’nın en geniş piknik alanı ve restaurantlarından birisidir. 1.500 hizmet verebilecek kapasite ve deneyimli personele sahiptir. İçerisinde çocuk parkı, su kaydırağı, mini şelale ve mini market bulunmaktadır.

Ayrıca Dim Çayı üzerinde yüzen özel masalarımız, su içinde ayaklarınız suyun içinde serinleyerek rahat edebileceğiniz masalarımız, güneşlenme şezlonglarımız ve Dim Çayının serin sularında yüzme imkanı mevcuttur.

Ada Piknik Dim Çayı Alabalık Çiftliği ile siz değerli müşterilerimize en leziz ve taze ürünleri sunmaktadır. Izgara çeşitlerimiz, fırında hazırlanan özel lezzetlerimiz, yerli yabancı içeceklerimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Hijyenik ve nezih bir ortamda en güzel ızgara çeşitleri sizleri bekliyor. Dim Çayının serin sularında bu eşsiz lezzetlerle tanışmak ve güzel bir gün geçirmek için şimdi hemen rezervasyonunuzu yaptırın.

Dim Çayında Balık, Balık Ada Piknik’te yenir. Kendi çiftliğimizde üretimini yapmış olduğumuz balıkları isterseniz balık havuzumuzdan canlı canlı kendiniz seçebilirsiniz.

Hijyenik ve nezih bir ortamda en güzel ızgara çeşitleri sizleri bekliyor. Dim Çayının serin sularında bu eşsiz lezzetlerle tanışmak ve güzel bir gün geçirmek için şimdi hemen rezervasyonunuzu yaptırın.

ADRES :
Baraj yolu cad. 8. km
Dimçayı Mahallesi / Kestel / Alanya

Tel :
+90 (242) 518 14 67

Faks:
+90 (242) 518 20 67

GSM :
+90 (532) 637 38 16
+90 (532) 692 09 02

www.adapiknik.com

“Alanya Dimçayı” “Ada Piknik Alanya” “Alanya Kahvaltı” “Alanya Kahvaltı Mekanları” “Alanya Kahvaltı Yerleri” “Alanya Balık Avı” “Alanya Ada Piknik” “Dimçayı Ada Piknik” “Dimçayı Regülatör Ada Piknik” “Ada Piknik Dimçayı” “Dimçayı Regülatör” “Alanya Gezilecek Yerler” “alanya house” “turkish kabob” “houses in alanya” “cubana restaurant alanya” “ottoman house alanya” “best restaurants in alanya” “restaurants in alanya turkey” “restaurants alanya turkey” “best restaurant in antalya” “best restaurant antalya” “best restaurants in antalya” “best turkish dishes” “antalya restaurants turkey” “antalya turkey restaurants” “spisesteder alanya” “authentic turkish food” “authentic turkish cuisine” “turkish groceries online” ”
turkish kebab restaurant” “common turkish food” “famous turkish dishes” “famous turkish foods” “turkishfood” “popular turkish dishes” “famous turkish restaurants” “popular turkish foods” “alanya food” “traditional turkish dishes” “alanya map google” “what to see in alanya” “turk restaurantlari” “alania antalya” “famous turkish food” “best home alanya” “traditional turkish foods” “alanya info” “alanya best house” “best house alanya” “turkis restaurant” “turkish resturant” “turkish canberra” “alanya tripadvisor” “turkish groceries” “traditional turkish cuisine” “what is traditional turkish food” “turkish alanya” “alanya turkish” “kebab alanya” “antalya food” “best turkish restaurant” “manu ka” “restaurant ottoman” “medicinal honey” “alanya restaurants” “restaurants in alanya” “restaurants alanya” restaurant i alanya” “restaurant in antalya” “restaurants turkish” “food in turkish” “about turkish food” “what is turkish food”