Bozdağ Nil Madran Doğal Kaynak Suyu

http://www.antalyatv.com/antalya-sehir-rehberi/bozdag-nil-madran-dogal-kaynak-suyu/

Yağmur Su Ticaret, Bozdağ Nil Madran Doğal Kaynak Suyu A.Ş.’nin Liman ve Hurma mahallesi şubesidir.

Bozdağ Nil Madran Doğal Kaynak Suyunun kaynağı Ödemiş ilçesinin Bozdağ Kayak Merkezi eteklerinde bulunmaktadır. El değmeden, ful otomatik makinelerle, hijyen standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Yağmur Su Ticaret, Liman ve Hurma Mahallelerinde bulunan tüketicilere, aracısız olarak uygun fiyatla hizmet vermektedir. Açılışa özel olarak düzenlenen kampanya kapsamında, abone olan herkese ilk su ücretsiz, 1 adet alındığında fiyat 4,5 TL, 2 adet alındığında 8 TL.dır.

İşletmemizde, tüketicilerin ihtiyacı olan 12 Kg mutfak tüpü, 2 Kg piknik tüpü uygun fiyatlarla servise sunulmaktadır.

Bunun yanında, işletmemiz Dr. Selendi Doğal Maden Suyunun Antalya Bayisidir. Dr. Selendi Doğal Maden Suyu, Türkiye’deki sodyum (tuz) oranı en düşük sodadır.

Yeraltında Yüzyıllarca Demlendi ve Doğa, Dr. Selendi ile Ruhunu Gönderdi

Neden anneler, çocuklar ve yaşlılar için doğal maden suyu içmek daha önemlidir ?

Tuz oranı düşük olması nedeni ile Dr Selendi Doğal Maden Suyu vücuttaki gereksiz tuz tutulumunu önler, dolayısıyla cilt altı yağ dokusunda selülit oluşmasına olanak tanımaz. Normal su vücuttan 6 saatte atılmasına karşın, maden suyu 3 saatte atılır ve vücuttaki gereksiz maddeler daha erken temizlenmiş olur. Ve en önemlisi de tansiyon hastaları, Dr. Selendi Doğal Maden Suyunu rahatlıkla tüketebilirler.

ADRES

Liman Mah. 27. Sokak Sıdıka Bileydi Apt. No: 5/1 Konyaaltı / ANTALYA

TELEFON

0-242-259 10 03

0-543-259 10 03

E-POSTA

[email protected]

“bozdağ nil madran” “bozdağ madran kaynak suyu” “bozdağ madran antalya” “bozdağ madran antalya şubeleri” “Antalya Doğal Su” “Antalya Kaynak Suyu” “Antalya Pet Su” “Antalya Hazır Su” “Antalya Maden Suyu” “Antalya Madran Su” “Antalya Su Satıcıları” “Antalya Damacana” “Damacana Su”

Youtube’da İzle !