Buse Varol & Reynmen Kavgası – Reynmen'in Ela klibinin izlenme sayısı gerçek mi ?

Alişan’ın eşi Buse Varol, geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda son zamanlarda “Ela” şarkısıyla rekorlar kıran Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş hakkında konuşmuştu. Bu kadar dinlenmenin olamayacağını belirten Varol’u Reynmen ti’ye alıp yanıt verdi.

Ünlü fenomen Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, “Ela” ismindeki yeni şarkısı ile 24 saat içerisinde 25 milyon dinlenerek büyük bir rekor kırmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Alişan ve eşi Buse Varol’a verdikleri bir röportaj sırasında son günlerdin popüler ismi Reynmen soruldu. Alişan, Reynmen’in büyük bir hayran kitlesi olduğunu ifade etse de bu izlenme rakamlarının gerçek olamayacağını belirtirken, Buse Varol “Mesela Reynmen konser yaptığında 22 milyon kişi mi gelecek? Bunun için 22 milyon kişilik alan olması, ona göre de bir kitlesi olması lazım” dedi.

Bunun üzerine Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, sosyal medya hesabından Buse Varol’u ti’ye alan birkaç video yayınladı. Reynmen’in videolarına ilgi büyük olurken Buse Varol’dan herhangi bir cevap gelmedi.

Youtube’da İzle !

Erenler Deminde Şenlik Yolu Şiir Kitabı

Ali Aksoy Kimdir ?

Ali Aksoy Patreon SayfasıDeğerli dostlar, Daha hızlı bir şekilde eser üretebilmek için, bir Patreon sayfası açtım. Destek almadan ol(a)mayacak bu iş... Bestelerim, şiirlerim, yazılarım, nerede neyi yapıyorum, hangi eser üzerinde çalışıyorum, yazdıklarımın arka planı, hikayesi, Grup Orhun'da yapıp ettiklerimiz, konser kayıtları, sahne arkası, stüdyo içi, bireysel çalıp söylemeler, sorular ve cevaplar ve sair bundan sonrasına dair her ne var ise paylaşımlarımın çoğunu burada yapacağım. Beklerim efendim... (Ali Aksoy)

https://www.patreon.com/aliaksoy