Cennet Vadisi – Dimçayı Alanya


CENNET VADİSİ – 0532 326 36 45 – 0531 856 70 96

CENNET VADİSİ PİKNİK- RESTAURANT-BAR

Alanya’dan7 km. uzaklıkta,Toros dağlarının eteklerinde, yeşilin,mavinin,sarının,kısacası renk cümbüşünün,

Dimçayı suları ile birleştiği yerdedir. Tesisimiz,çardaklarda veya temiz,berrak suların içinde taze alabalık ve yeme, su kenarında güneşlenme imkanı ve tecrübeli personeli ile hizmetinizdedir.

Balık Çeşitlerimiz

Dim Çayında Balık, Cennet vadisi Piknik’te yenir. Kendi çiftliğimizde üretimini yapmış olduğumuz balıkları isterseniz balık havuzumuzdan canlı canlı kendiniz seçebilirsiniz.

Izgara Çeşitlerimiz

Hijyenik ve nezih bir ortamda en güzel ızgara çeşitleri sizleri bekliyor. Dim Çayının serin sularında bu eşsiz lezzetlerle tanışmak ve güzel bir gün geçirmek için şimdi hemen rezervasyonunuzu yaptırın.

Karışık Izgara Çeşitlerimiz

Hijyenik ve nezih bir ortamda en güzel ızgara çeşitleri sizleri bekliyor. Dim Çayının serin sularında bu eşsiz lezzetlerle tanışmak ve güzel bir gün geçirmek için şimdi hemen rezervasyonunuzu yaptırın. ..

Tesisimiz bünyesinde bulunan Dim Çayı Cennet Vadisi Restaurant Antalya’nın Alanya ilçesindeki Dim Çayı nehri üzerinde kuruludur. Yaz-Kış açık olan Dim Çayı Cennet Vadisi Restaurantımız siz müşterilerimize yemyeşil ağaçların altında doğa harikaları içinde hizmet vermektedir.

Toroslardan gelerek Alanya’nın doğusundan Akdeniz’e dökülen Dim Çayının kıyıdan 15 kilometre kadar uzaktaki kıyılarında piknik yerleri vardır. Ulu çınarların altındaki kır lokantalarında masalar yaz aylarında çayın içine kurulur. Konuklar çıplak ayakları ile suların içinde oturur. Ayrıca su kıyısına yakın yamaçlarda ve su kıyısında da ahşap teraslarda minderlerle otantik yer sofraları kurulur.

Bazı lokantalarda masalar salların üzerindedir. Ormanlarla kaplı vadi, yaz günlerinde bile serindir. Bu bölgede tercih edilen yemek alabalıktır. Alabalıklar, lokanta bahçelerindeki havuzlarda bulundurulur. Tava, ızgara ya da fırında güveç olarak pişirilir. Bölgede dağ bisikleti ve trekking için uygun güzergahlar vardır…

Rezervasyon:

CENNET VADİSİ – 0532 326 36 45 – 0531 856 70 96

“cennet vadisi” “Alanya Cennet Vadisi” “Dimçayı Cennet Vadisi” “Alanya Dimçayı” “Alanya Kahvaltı” “Alanya Kahvaltı Mekanları” “Alanya Kahvaltı Yerleri” “Alanya Balık Avı” “Alanya Gezilecek Yerler” “Alanya Serpme Kahvaltı” “Dimçayı Restaurant” “Alanya Restaurant” “alanya house” “turkish kabob” “houses in alanya” “cubana restaurant alanya” “ottoman house alanya” “best restaurants in alanya” “restaurants in alanya turkey” “restaurants alanya turkey” “best restaurant in antalya” “best restaurant antalya” “best restaurants in antalya” “best turkish dishes” “antalya restaurants turkey” “antalya turkey restaurants” “spisesteder alanya” “authentic turkish food” “authentic turkish cuisine” “turkish groceries online” “
turkish kebab restaurant” “common turkish food” “famous turkish dishes” “famous turkish foods” “turkishfood” “popular turkish dishes” “famous turkish restaurants” “popular turkish foods” “alanya food” “traditional turkish dishes” “alanya map google” “what to see in alanya” “turk restaurantlari” “alania antalya” “famous turkish food” “best home alanya” “traditional turkish foods” “alanya info” “alanya best house” “best house alanya” “turkis restaurant” “turkish resturant” “turkish canberra” “alanya tripadvisor” “turkish groceries” “traditional turkish cuisine” “what is traditional turkish food” “turkish alanya” “alanya turkish” “kebab alanya” “antalya food” “best turkish restaurant” “manu ka” “restaurant ottoman” “medicinal honey” “alanya restaurants” “restaurants in alanya” “restaurants alanya” restaurant i alanya” “restaurant in antalya” “restaurants turkish” “food in turkish” “about turkish food” “what is turkish food”

Youtube’da İzle !