Denizim Park Yılbaşı Eğlencesi – Antalya Meyhaneler Restaurantlar

YouTube player

Denizim Park Yılbaşı Eğlencesi 2013 – Antalya Meyhaneler Restaurantlar

DENİZİM PARK TELEFONU: 0533 415 47 06 – 0242 349 20 10 – 0242 349 60 05

Antalya’nın köklü firmalarından Deniz Balıkçılık tarafından hayata geçirilen Denizim Park, 30 yıllık bir deneyimin eseri. Doğu Garajında 30 sene önce Deniz Balıkçılık olarak kurulan, daha sonra Deniz Balık Evi olarak hizmet veren kuruluşumuz, Konyaaltı Beach Park’taki Deniz Balık Evi ile hizmet vermiştir. İşletmenin şimdilik son projesi olan Denizim Park, Güzeloba Kardeş Kentler Kavşağı üzerinde 25 dönümlük bir alan üzerinde çam ormanı içerisinde yer alıyor.

Et & Balık Restaurantı

Denizim Park, şelaleler, suyolları ve yapay göletler ile mavi ve yeşili buluşturan Denizim Park içerisinde yer alan 800 kişilik et balık restoranının açık ve kapalı alanları, restoran bünyesinde yer alan VİP salonu, pub ve mini kulübü ile konuklarına nezih bir ortamda yemek yemenin keyfini yaşatıyor. A’la carte hizmet verecek olan ana restoran bünyesinde yer alan 100 kişi kapasiteli VIP salonu, toplantı ve davet organizasyonları için kullanılacak. ana restoranda Pazar günleri 170 çeşitten oluşan zengin büfe ve omlet, gözlemeden oluşan açık büfe kahvaltı hizmeti Açık ve kapalı oyun alanları bulunan Mini Kulüp ise hem ebeveynlerin hem de miniklerin rahat etmesi için özel olarak tasarlanmış.

Midilli Alanı

Midilli Alanında ise konuklar, at binerek, akülü araba sürerek ya da mini hayvanat bahçesindeki sevimli dostlarıyla eğlenerek vakit geçiren çocuklarını izleyerek Midilli Cafe’de içeceklerini yudumlayabilecekler. Her gün saat 8.00 dan itibaren gün boyu zengin serpme köy kahvaltısı hizmeti ve Midilli Alanı içerisinde yer alan piknik üniteleri ile “kendin pişir, kendin ye” kuzu çevirme keyfini yaşayan konuklar, Yörük Çadırında ise yöresel lezzetler eşliğinde haftanın her günü (pazartesi hariç) saat 8.30 dan 01.00 arası canlı fasıl eşliğinde güzel saatler geçirmenizi sağlamaktadır.

Organizasyon Alanı

Tamamıyla doğaya uyumlu ve doğayla iç içe inşa edilen Denizim Park, Organizasyon, Gala yemeklerlnde özel kutlamalarında da doğa ya yakın olmak isteyenler için 1500 kişilik Organizasyon Alanı yarattı. Açık hava partisi ve kutlamaları için tüm ayrıntılar düşünülerek tasarlanan Denizim Park unutulmaz eğlenceli partilere ev sahipliği yapacak.

Ulaşım

Güzeloba Kardeş Kentler Kavşağı üzerinde 25 dönümlük bir alana kurulan DENİZİM PARK Antalya Havaalanına gelen turistlerin ağırlıklı olarak tercih ettikleri Lara – Kundu bölgesinde bulunan 5 yıldızlı lüks otellerin yol istikametleri üzerinde olup, Havaalanına ve otellere 3 km, şehir merkezine ise 750 metre mesafededir. Yerli müşterilerimiz yanında, yurtdışı turizme de hizmet vererek orantılı döviz girdisi sağlanacaktır.

DENİZİM PARK RESTAURANT
İşletme müdürü – Abdullah Perçin
GSM: 0533 415 47 06
TEL: 0242 349 20 10 – 0242 349 60 05
FAX: 0242 349 60 04
Web: www.denizimpark.com

E-Posta: [email protected]zimpark.com – [email protected]

“Denizim Park Antalya” “Antalya Denizim Park” “Antalya Kır Düğünü” “Antalya Düğün” “Antalya Balık Restaurant” “Antalya Kebap” “Antalya Piknik Alanları” “Antalya Kahvaltı” “Antalya Pazar Kahvaltısı” “Antalya Restaurant” “Antalya Gezilecek Yerler” “Antalya Ata Binilecek Yerler” “Antalya Mangal”

“kır düğünü antalya” “antalya düğün mekanları” “antalya görülecek yerler” “kahvaltı antalya” “antalya balıkevi” “antalya balık restoranları” “antalya restoranlar” “antalya alkollü yerler” “antalya alkollü mekanlar” “antalya mekanlar” “antalya mekanları” “antalya grup yemekleri” “antalya toplantı salonu” “antalya toplantı salonları”

“antalya komplex mekanlar” “antalya gece alemi” “antalya magazin” “antalya gece mekanları” “antalya açık büfe kahvaltı” “antalya kahvaltı fiyatları” “antalya düğün fiyatları” “antalya merasim yerleri” “antalya et mangal” “antalya rakı balık” “antalya taze balık” “antalya etkinlik salonları” “antalya kır düğünleri” “antalya kırda düğün” “antalya düğün mekanları”

“antalya nişan mekanları” “antalya doğum günü mekanları” “antalya kutlama mekanları” “antalya ocakbaşı” “antalya ızgara mekanları” “antalya kendin pişir kendin ye” “antalya fix menü” “antalya fix menü fiyatları” “antalya düğün organizasyonu” “antalya düğün organizasyonları” “antalya güzel yerler”

“antalya güzel mekanlar” “antalya çocuk parkları” “antalya çocuk gezi alanları” “antalya aile mekanları” “antalya aile yerleri” “antalya magazin haberleri” “magazin antalya” “alkollü yerler antalya” “alkollü mekanlar antalya”

“antalya piknik alanları” “antalya piknik yerleri” “best restaurant in antalya” “antalya best restaurant” “antalya havaalanı” “antalya airport” “antalya airport places” “antalya havaalanı restaurant” “antalya havaalanına yakın mekanlar yerler”