Edanur Yılmaz – Alın Yazısı Şarkı Sözleri

Alın Yazısı – Edanur Yılmaz | Gönül Dağı Dizi Müzikler

YouTube player

Şarkı tekrar edecek

Alın Yazısı Şarkı Sözleri

İnsanoğlunun kaderi
Yaşanmadan sezilmezmiş
Cevahir taşın kıymeti
Ehl(i) olmazsa bilinmezmiş

Dertler girince araya
Bakmazmış göz de karaya
Gözle görünmez yaraya
Değme tabip kâr etmezmiş

Yürekte yare sızılar
Uğrunca ağlar bazılar
Al(ı)na yazılan yazılar
İstesen de silinmezmiş

Gönül der ki yazı kalır
Acı diner sızı kalır
Kimi derdin izi kalır
Dert yürekten sökülmezmiş

ŞARKI VE VİDEO KLİP HAKKINDA BİLGİLER

Söz: Gökhan Üçel
Müzik: Engin Arslan
Yorum: Edanur Yılmaz

Video Hakkında En Çok Beğenilen Yorumlar

Diyecek söz bulamıyorum tarif edecek birşey bulamıyorum. Şu yüreğimin nasıl eridiğini anlatamam. Bir dizi bu kadar mı güzel bu kadar mı can alıcı bu kadar mı bizden bisey taşır her sahnesinde. Tvyi sırf senin için izliyorum gönül dağı. Bu sarkilar bu turkuler her birimizde yaşanmışlıklara nasıl dokunabiliyorsunuz. Hiç bitmesin hiç hicccc.

Dinleyen herkesin geçmişe gideceği, yaşayamadığı anıların gözünün önüne geleceği, belki en sevdiğinin kendinden çok uzaklarda olduğu gözünün önüne gelecek. Herkesin yaşayamadığı ya da kendine dediği keşkeleri vardır.

Yaşanması mümkün iken yaşayamadığımız hayallerimize….

Anlatacak birsürü şey varken buraya gelip sessizce dinleyenlere de selam olsun…

“Gözle görünmez yaraya, değme tabib kâr etmezmiş.”🇹🇷

Bizim böyle dizilere ihtiyacımız var. Aile olgusu, anne baba kıymeti, kardeşlik bağı, komşuluk, yaşanmış-yaşanamamışlıklar kısacası her şey var. Öyle yengesine yürümek, kuzeninin ırzına geçen, bacısına kızona yan gözle bakan yok.

Son zamanların en güzel en yüreğe dokunan dizisine böylesine güzel bir ses çok yakıştı❤️❤️ Canım Eda yolun bahtın açık olsun🌼🌼

Bu türkü herkesi kendi çocukluğuna en masum anına, kaderin karşısındaki acziyetine götürmüştür, yüreğine sesine sağlık Edanur Yılmaz😢

Anlatacak çok şey varken,sessizce içimin çığlıklarını dinliyorum ses okadar yuksekki gözlerimden taşıyor😢

Anlatamadıklarımızın kısa özeti değilmiydi ‘Alın Yazısı’ kötüyü iyiyi silen insanoğlu bu yazıyı toprak altına gidene değin arkasından götürecek kıymetin bilindiği vakit sen toprak olursun ah denir ölen ise alın yazısı der sonsuza dek susar.

“Acı diner sızı kalır “ne ne kadar doğru bir cümle parçanın bütün nakaratları içime işledi resmen ,aldı götürdü beni çocukluk yillarima geçmişte yaşanan iyi kötü günlere, yaşanıp bitse de insanın içinde yarim bıraktıği şeyler bir türlü bitmiyor..

Spotify kesin olması gereken şarkı çok güzel ❤️ gönül dağı hep böyle güzel şarkılarla karşımıza çıkıyor ❤️

Bize bu duyguları yaşatan
Anadolu’yu hissettiren insanlara sonsuz teşekkürler.
Diyecek söz yok gerçekten.
Teşekkürler yahya samancı.

Çok güzel yorum çok güzel eser yüreğinizden gelen yüreğime o kadar dokundu ki 😢içim doluydu dökmeye ihtiyacım vardı.Sesinize zeval gelmesin maşallah sağlık sıhhat versin rabbim. Allahım kimseyi benim durumuma düşürmesin sevdiğiyle sınamasın bir çıkış kapısı göstersin arafta yaşatmasın. Ölüme ramak bırakmasın.

Neler geldi geçti yüreğimizin içinden içimde fırtınalar koparken bu şarkıda tam gönlümün dile getirmiş hali oldu ağzina yuregine sağlık hiç bitmemeli her hafta Kızımla dört gözle bekliyoruz

“İnsanoğlunun kaderi yaşanmadan sezilmezmiş..”

Dile gelmeyen gönlümüzde ki o sözler, gecenin karanlığını daha da ağırlaştıran o acılar, gözümüzde akmayı bekleyen yaşlarla tecrübe ettik bu hayatı. Dilerim bundan sonra ki tecrübelerimiz yaralarımızı sarar.

Türküde dediği gibi;
insanoğlunun kaderi yaşanmadan sezilmezmiş vesselam ..

Diyecek bişey yok sadece dinlemek yetiyor sesine yüreğine sağlık 💐

Dert yürekten sökülmezmiş yürekte yâre sızı var
Kör kurşun gibi geldi buldu bizi 🍂🍂🍂

Artık bir fon müziğimiz daha can buldu dostlar. Sesine sağlık Edanur arkadaşım.İyi ki varsın.

Diziyi izlerken gözlerimden akan yaşların haddi hesabı yok.
Şu yalan dünyada iki saat huzur bulalım mutlu olalım diye izledikçe daha çok derinlere dalıyorum, daha çok acı çekiyorum.
Kendi dertlerimi unutup Asuman’ın dertlerine yanıyorum.

İçimi yaktı eritti ses, alın yazısı bu kadar güzel söylenmez müthiş

ADETA, GÖZ PINARLARIM KURUDU DERCESINE.. DERTLER GIRINCE ARAYA, GÖZ GÖRMEZ KULAK DUYMAZ OLURMUS.. CEVAHIR TASIN KIYMETI, EHIL OLMAZSA BILINMEZMIS.. VESSELAM.. MILYONLARDA HATIRLATIN GELIP TEKRAR TEKRAR DINLEYIP, AGLAYAYIM..

Kalem bilmeden yaşanılacakları yazmış. Bu ne güzel sözler ciğer bırakmadı 😢 Gökhan Üçel harikasın emeğine sağlık ✍🏼❤️

Ben biliyordum abi , Edanur’un çok temiz bir sesi var . Daha bu hiçbir şey . Bu kız çok şeyi hakediyor . Çok ama çok başarılı . Başarılarının devamını dilerim 🙏🏻

Türküyü açıp elime kahveyi alıp saatlerce dışarıyı izliyorum o kadar uzaklara gidiyorum ki vaktin nasıl geçtiğinin farkına bile varmıyorum emeğinize sağlık 🌹