Efsane Köy Kahvaltısı Göynük Antalya


Daha önce Antalya Konyaaltı Plajında faaliyet gösteren Efsane Köy Kahvaltısı artık Göynük Mahallesi Antalya Kemer Anayolu üzeri No:17 Kemer / Antalya adresinde müşterilerine hizmet veriyor.

Ali İhsan Eymir – Efsane Köy Kahvaltısı işletme sahibi

Konu ile ilgili olarak bilgisine başvurduğumuz işletme sahibi Ali İhsan Eymir; “On bir yıldır Konyaaltı sahili Konyaaltı Belediyesi yanında bulunan Efsane Köy Kahvaltısı isimli işletmemizi devredip, yeni yerimiz olan ve adı yine Efsane Köy Kahvaltısı olan, Antalya Kemer yolu üzerinde Beldibi mevkiinde, 23. Km’de bulunan (Beldibi Jandarma karakolundan sonra 5.km) işyerimizi faaliyete geçirdik. Orman kenarında, doğa ile iç içe 24 saat açık, gün boyu serpme köy kahvaltısı, gözleme,bazlama va ayrıca full ızgara çeşitleri, kokereç, şırdan, mumbar ve çorba çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Ali İhsan Eymir – Efsane Köy Kahvaltısı işletme sahibj

Çok yakında da, kendin pişir kendin ye bölümümüzde alkollü alkolsüz her türlü içeceğinizi kendiniz getirebilmek üzere, kilo ile et mangal bölümümüz 24 saat sizlerin hizmetinde olacaktır. Yerimiz, çadır kamping, karavan park olarak da kullanılabilecektir. Kilo ile et mangal hizmetinde ve köy kahvaltısında sunduğumuz ürünlerin yüzde yetmişini organik olarak, kendi çiftliğimizde kendimiz üretiyoruz. Bu amaçla 13 dönümlük bir çiftlik kurduk. Efsane Köy Kahvaltısı her zaman olduğu gibi bundan sonra da siz degerli Efsane ailesine en güzel hizmetleri ve lezzetleri sunmaya devam edecektir.” dedi.

Yol tarifi almak için burayı tıklayın.