GLR YAPI İNŞAAT – ANTALYA

GLR YAPI olarak; ‘Sizinde bir yuvanız olsun’ sloganıyla kaliteden asla ödün vermeden, söz verdiğimiz gibi, eksiksiz, zamanında ve teknolojiyi maksimum düzeyde kullandığımız projeler için çalışmaktayız.

Bulunduğumuz bölgenin tarihsel ve kültürel yapısına uygun, yaşam kalitesini artıracak tüm gereksinimleri karşılayacak, projeler oluşturmaktayız. Tecrübemiz, kalite politikamız ve değişmeksizin değerlerimiz ile GLR YAPI genç bir ekip ile faaliyetine devam etmektedir.

İlke ve Değerler

• Çağın modern ve mimari gereklerini yerine getirerek, hitap edilecek toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretmek.
• Toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet etmek.
• Doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını, ileri teknolojiyi, mimarlık ve mühendislik hizmetlerini titizlikle bütün projelerimize uygulamak.
• Projelerimizle bütün müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda şehrin çevresel, tarihsel ve kültürel dokusuna uyum sağlamak.
• Sürekli üretkenlik politikamızla yeni istihdam alanları yaratarak, ekonomiye katkıda bulunmak.
• Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza açık, şeffaf ve dürüst olmak.
• Mümkün olanın en iyisini en kısa sürede ve en ideal bütçe ile başarmak; başarıyı paylaşarak çoğaltmak.
• Dinamik ve hızlı bir örgütlenme ile ekip çalışmasını önde tutarak paylaşımdan doğan gücü sisteme yeniden kazandırmak.
• Teknoloji olanaklarından ve sektörel yeniliklerden olabildiğince çok faydalanmak.Geçmişin birikimini geleceğe aktarmak.
• Müşteri ve çalışan memnuniyetini önde tutarak aidiyet duyusunun gelişimine özen göstermek.
• Beklentilere önem veren ama kaliteden asla ödün vermeyen bir anlayışla her ortamda çözüm üretebilmek.Kalite standartlarında tutarlılıktan vazgeçmemek.
• Mükemmeli başarmak ve ideali sunmak için. Geçmiş deneyimlerle kazanılan ticari itibar ve tecrübenin desteği ile girişimci ruhumuza katkı sağlamak.
• Ticari prensibimiz, hızlı inşa edip düşük kar oranlarıyla satış yapmak; Yani geleneksel ticari üslupla ”sürümden kazanmak” tır.

Kalite Politikamız

Mimariye, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, inşa tekniklerine uymak
Teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve üretimde kullanmak
Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate almak
Ürün teslimini söz verilen sürede gerçekleştirmek
Gelecek kuşaklara doğal ve yaşanılası yaşam alanları oluşturmak için etkin bir şekilde çalışmak.

Vizyon

Proje üretirken, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modern mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak, adımızı geleceğe taşıyacak karakteristik yaşam alanları oluşturmak.

Misyon

Yaşam alanları oluştururken, temeli insana ve doğaya saygı olan, modern yapılar üretmek, bu yapıları üretirken bireylerin öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla bireyleri geleceğe taşıyarak yüceltmek, ve kurumsal kimliğimizi gelecek kuşaklara dürüstlük ve onurla aktarmak.

GLR Yapı İnşaat Taah.Mim.Müh.Site Yön.Reklamcılık Tur Ve San.Ltd.Şti.
Kırcami Mahallesi Perge Bulvarı
Şerife Kahraman İş Merkezi 87/A Blok 20
Muratpaşa / Antalya
Tel ..: 0.242 313 03 39
Faks ..: 0.242 313 15 38
Gsm ..: 0.532 351 08 19 / 0.532 251 17 90

Full Screen Home

“GLR İnşaat” “GLR Yapı” “GLR Yapı İnşaat” “Antalya Satılık Daire” “Antalya Yeni Daireler” “Antalya Komple Satılık Bina” “Antalya Komple Satılık İş Yeri” “Antalya Gayrımenkul” “Antalya Satılık Daireler” “Kat Karşılığı” “Kat Karşılığı İnşaat” “Bina Yenileme” “Antalya İnşaat Firmaları” “Antalya Müteahhit” “Antalya İnşaat Firması” “Kentsel Dönüşüm” “Antalya Kentsel Dönüşüm” “Satılık Bina” “Antalya Yatırım” “Antalya Investment” “Antalya Home”

Youtube’da İzle !