Continued from:

Platonik Aşk – 291.Bölüm (Güldür Güldür Show)

YouTube player
Video Hakkında En Çok Beğenilen Yorumlar

Sevginin öfkeyle dışa vurumunun en temel nedeni aileden alınmaması dikkatli bakın etrafınızda anne ve babasıyla güzel bi sevgi bağı olan insanlar hem özgüvenli hemde samimi sekilde sevgilerini gösterebiliyor. Bazıları da benim gibi sonradan öğreniyor işte ☺

Feridun mükemmel 👍👍😀😀

Erkekleri çok cesur ve özgüvenli oynamışsınız ama biz erkekler kızlardan 10 kat daha çekingen yaratıklarız.Kızlarla diaolog kurmada sıkıntı yoktu ama işin içine aşk girince göz göze bile gelemezdim şahsen.

Bir erkek olarak 15-20 sene önce buna benzer bir olay yaşamıştım. Nasıl bir travmaysa aynı tepkiyi alırım diye o günden beri yalnızım.

Terse çevirin skeci kadının rolü erkekte erkeğin rolü kadında empati yapın yine aynı tepkiyi verir miydiniz? Sorun şiddet mi? Yoksa kadına şiddet mi? Kadın toplumda daha fazla şiddete maruz kalmış olabilir elbette pozitif ayrımcılık hakkına sahiptir ancak bu erkeğe şiddetin normal karşılanabileceği anlamına gelmez. Skeçte buna dair bir eleştiri de yoktu. Şiddete hayır. Hayvana ya da insana olması, kadına ya da erkeğe olması önemli değil.

leman çok tatlı bir kadın 😄

Burcunun oynadığı karekteri kim iyi oynardı?
Bence Ceyda Kasabalı kesin.

Erkeğe şiddeti bu kadar normalleştirmeyin lütfen.

Aylin abla çok tatlısın ya fownofnsjsw özgün ablayla birlikte daha çok rol yazılmalı ikisi harika bir ikili oldular❤️

6:18 Burcu o kadar kaptırmışki role,harbiden çakıyo AFSHSKSLSLL

Sürekli aşık olan bana hiç aşık olmamış arkadaşlarım tavsiye veriyor ve ben hiç birini uygulayamıyorum en sonunda o başkasıyla sevgili oluyor ben sadece izliyorum

Güldür Güldür Show 291.Bölüm devam ediyor…
Sıradaki Bölüm: Pavyoncu 2