Kesik Minare Yetmez Göbeklitepe Cami Yapılsın


Antalya Kaleiçinde bulunan Kesik Minare restorasyonuna tepki. Kesik Minarenin yeni hali görenleri şaşkına çevirdi. Turizm memleketi Antalya’da tatilcilerin ve turistlerin ziyaret ettiği kesik minare isimli tarihi eser resmen cami yapıldı.

Bu nedenle, kesik minare ile yetinilmeyip dünyanın en eski tarihi eseri olan Göbekli Tepe’nin de cami yapılmasını öneriyorum.

İçinde putların bulunduğu bir yapı dinen caiz değildir. Zaten göbek kelimesi de cinselliği cağrıştırmaktadır. Bu nedenlerle vatana, millete, dine hizmet için buradaki bütün putlar kırılmalı ve yerine cami yapılmalıdır.

Ali Aksoy

Youtube’da İzle !


Ali Aksoy Kimdir ?

Ali Aksoy Patreon SayfasıDeğerli dostlar, Daha hızlı bir şekilde eser üretebilmek için, bir Patreon sayfası açtım. Destek almadan ol(a)mayacak bu iş... Bestelerim, şiirlerim, yazılarım, nerede neyi yapıyorum, hangi eser üzerinde çalışıyorum, yazdıklarımın arka planı, hikayesi, Grup Orhun'da yapıp ettiklerimiz, konser kayıtları, sahne arkası, stüdyo içi, bireysel çalıp söylemeler, sorular ve cevaplar ve sair bundan sonrasına dair her ne var ise paylaşımlarımın çoğunu burada yapacağım. Beklerim efendim... (Ali Aksoy)

https://www.patreon.com/aliaksoy