Kırmızı Oda Dizisi Tüm Hikayeler Ayrı Ayrı Full İzle

Kriz üstüne kriz yaşayan, politik gerginliklerden bunalan, %40’ı asgari ücretle geçinmeye çalışan halkımız zaten yeterince dram ve psikolojik sorunlar yaşarken Kırmızı Oda dizisi, doğru zamanda ortaya çıktı ve izlenme rekorları kırdı.

Her biri bu ülkenin yaşanmış gerçek hayat hikayelerinden derlenen Kırmızı Oda Dizisi, aslında her birisi memleketin şurasında burasında halen daha on binlerce kişi tarafından fiilen yaşanmakta veya maruz kalınmakta olan olayları ekrana taşıyor. Hal böyle olunca her izleyen, dizi boyunca kendisinden bir parça buluyor ve dizide anlatılan hikayelerle etkileşime giriyor.

Sadece konu değil, oyunculuk, çekim ve sahneler itibariyle de üst düzey bir kalitenin sergilendiği Kırmızı Oda dizisi, yeni bölümleri ekranlarda sabırsızlıkla beklenen bir dizi oldu.

Bu video galeride, Kırmızı Oda dizisi kurgu ve sosyal medya ekibi tarafından büyük bir özenle derlenen bağımsız hikayelere yer veriliyor. Doktor hanımın odasına giren her kişinin yaşadığı ve anlattığı olaylar ayrı ayrı bir araya getirilmiş. Başka dizilerde pek karşılaşmadığımız bu güzel yöntem, sadece belirli bir kişiye ait hikayeyi baştan sona takip etmek isteyenler için muhteşem bir nimet olmuş.

KIRMIZI ODA

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

Kırmızı Oda dizisi her Cuma saat 20:00’da TV8’de yayınlanıyor.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI

Binnur Kaya
Gülçin Kültür Şahin
Sezin Bozacı
Baran Can Eraslan

Aşağıda her sayfada bir karaktere ait hikaye bulunuyor. Fihristi kullanarak veya sayfaları sıra ile takip ederek dilediğiniz dizi karakterinin tüm hikayesine ulaşabilirsiniz. İyi seyirler…

Sıradaki Sayfa: Nihal’in Hikayesi
Video galerisi devam ediyor…